quote:Ik ben benieuwd of ze iets van het 'incident' van vannacht uit zullen zenden. Dat bepaald toch wel hoe ze hem neer willen zetten.
Op 25 oktober 2000 16:07 schreef BigDick het volgende:
Goeie Stelling!
VOO probeert duidelijk Ed positief in beeld te brengen, naar alle waarschijnlijkheid met als doel Ed erin te houden.De polls geven een nek aan nek race aan. Als VOO manipuleert, is dit (voor het eerst)een perfecte gelegenheid. Hogere kijkcijfers hard nodig.
Als Ed toch moet vertrekken is dit voor mij reden om niet meer aan (stem)manipulatie door VOO te twijfelen.
We zien het morgen....
Maar ook Gert redernering klinkt er aannemelijk. Exit Ed, denk ik. VOO moet wel controle kunnen houden op wat er gebeurt.
quote:Was? Ik neem aan dat we dat nog te zien krijgen, toch?
Op 26 oktober 2000 11:25 schreef Gert het volgende:
Maar, hoewel Ed niet echt ‘ cool’ was vannacht, was het wel weer spannende televisie dankzij hem.
quote:Ed rules!! Jezus, wat moet die man ontzettend blijven!!
De symphatie van VOO heeft Ed in ieder geval verloren. Hummie is woedend op ‘m en ik denk dat ze ook bang is voor Ed. Hij is erg onberekenbaar en kan de boel opblazen.
quote:Ik heb het op TV (decoder) gezien. Maar ik wil een wedje zetten dat VOO dit niet uit gaat zenden, of héél erg verknipt; Ed op z'n onredelijkst (wat-ie gisteren zeker was af en toe) en als slechte verliezer. Zodat heel Nederland denkt: weg met die psychopaat.
Was? Ik neem aan dat we dat nog te zien krijgen, toch?
quote:JAAAAAAAAAAAA!!! Maar je moet Hummie niet tegen je in het harnas jagen, dat is gevaarlijk. Zo zal vanavond blijken helaas.
Op 26 oktober 2000 11:43 schreef Arcee het volgende:
Ed rules!! Jezus, wat moet die man ontzettend blijven!!
quote:Dat snap ik dan niet van Ed, want hij lijkt zich nou juist zo bewust geworden van z'n positie. Dat wil zeggen: 't publiek stemt je weg en niet je medebewoners. Zou erg jammer zijn als-ie met die actie z'n kans om in 't programma te blijven heeft verpest. Hij zegt zelf wel dat het oneerlijk is dat een nieuwe gelijk genomineerd kan worden. Heeft-ie gelijk in, alleen weet-ie niet dat-ie een goeie kans maakt om juist niet weggestemd te worden. Nou ja, we zullen 't zien. Tis in ieder geval weer een beetje interessant!
Op 26 oktober 2000 11:53 schreef Gert het volgende:
JAAAAAAAAAAAA!!! Maar je moet Hummie niet tegen je in het harnas jagen, dat is gevaarlijk. Zo zal vanavond blijken helaas.
Hij had de boel morgen pas op springen moeten zetten, nu komen ze veel te makkelijk van 'm af.
In alle polls liepen Ed en Annet ongeveer gelijk, of liep Annet zelfs voor. Terwijl dus in werkelijkheid tweederde van de bellers Ed eruit wilde.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |