maakt niet uit, maar het is wel strafbaar in ons vrije land. Dus kijk er mee uit op een openbaar forum als deze.quote:
Ah ja, Tweek, ik had niet zo opgeslagen dat die veel koffie drinkt, maar dat is vrij logisch. Die is inderdaad chronisch aan het stressen en vrij grappig.quote:
quote:Op donderdag 29 mei 2014 03:11 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Voor een pic vergeef ik je het.
gizmogirl neemt punkie in een houtgreepquote:Op donderdag 29 mei 2014 03:11 schreef Punkman het volgende:
Zit weer 1 Isa te bashen op de COS, ik ga er heen, hou me tegen jonguh.
Die aflevering sloeg echt nergens op toen ze door de straat gingen skippyballen op hun eigen ballen.quote:
goed zo stop hemquote:Op donderdag 29 mei 2014 03:12 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
gizmogirl neemt punkie in een houtgreep
Voor straf moet je deze als UI zetten.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Tweek is ook geen vast item volgens mij, wel jammer. Maar die hele serie is gewoon geniaal.quote:Op donderdag 29 mei 2014 03:11 schreef Recce het volgende:
[..]
Ah ja, Tweek, ik had niet zo opgeslagen dat die veel koffie drinkt, maar dat is vrij logisch. Die is inderdaad chronisch aan het stressen en vrij grappig.Als ik aan Utopia mee zou doen, zou ik Tweek zijn.
Kreeg ie gratis wiet omdat ie teelbalkanker hadquote:Op donderdag 29 mei 2014 03:13 schreef Recce het volgende:
[..]
Die aflevering sloeg echt nergens op toen ze door de straat gingen skippyballen op hun eigen ballen.
nee, verschrikkelijkquote:Op donderdag 29 mei 2014 03:13 schreef Ovidi het volgende:
[..]
Voor straf moet je deze als UI zetten.![]()
[ afbeelding ]
hoe komt u daar aan? deze heb ik ooit eens gemaaktquote:Op donderdag 29 mei 2014 03:13 schreef Ovidi het volgende:
[..]
Voor straf moet je deze als UI zetten.![]()
[ afbeelding ]
ik hou me heel de tijd goed in vind je dat juist niet goed danquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |