Die twee waren allang geen matties meer. Doorgeflipte Extreem linkse hardcore lui die voor de lol mensen in elkaar trappen omdat ze in een audi rijden mag wel? Daarbij zat er geen ideologische bedoelingen achter de moord dus heeft dat niets met zijn arische voorkeur te maken.quote:Op woensdag 28 mei 2014 18:31 schreef deadprez het volgende:
[..]
Niks met de boodschap hebben en het toch luisteren is één ding, luisteren naar een doorgeflipte nazi die graag kerken in de fik steekt en zijn metalmatties doodmaakt gaat voor mij dan weer net een stapje te ver.
Nee, ook niet. Maar ik heb eerder in het topic al gezegd dat ik een beetje hypocriet ben daarin, aangezien ik die muziek wel gewoon zou luisteren.quote:Op woensdag 28 mei 2014 18:38 schreef hottentot het volgende:
[..]
Die twee waren allang geen matties meer. Doorgeflipte Extreem linkse hardcore lui die voor de lol mensen in elkaar trappen omdat ze in een audi rijden mag wel?
Dat kan, heb er zelf niet zoveel mee.quote:Dat was een kring van redelijk geflipte lui bij elkaar, toffe gozers maar dat gedweep met de satanische orde van velen ging echt helemaal nergens over. Maar hun afkeer van het christelijke geloof en de hypocrisie van de kerk deelde ik vanaf dag 1.
Ja, dat is ook een goed voorbeeld. Daar kan ik ook niet echt naar luisteren, ondanks dat ik zijn muziek niet per definitie kut vind.quote:En geflipte lui maken soms de leukste muziek, ooit naar een concert van GG allen geweest, stapelgek die gast maar wat een ervaringSlaat kleine meisjes in elkaar voor het shock effect, maar de muziek blijft gaaf.
Wat is daar nou weer mis mee?quote:Op woensdag 28 mei 2014 18:38 schreef hottentot het volgende:
Extreem linkse hardcore lui die voor de lol mensen in elkaar trappen omdat ze in een audi rijden
Klopt helemaalquote:Op woensdag 28 mei 2014 22:39 schreef BlueMage het volgende:
hottentot is vast ook wel fan van Anal Cunt.
Satanic Warmaster en Heino vind ik ook geweldig.quote:Op woensdag 28 mei 2014 16:36 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ik geloof dat ik dan toch Satanic Warmaster of Heino prefereer.
Ik snap alleen niet waarom zijn ambient zo amateuristisch klinkt. Varg kan toch veel beter denk ik dan (als je het bv vergelijkt met Hvis Lyset Tar Oss).quote:Op woensdag 28 mei 2014 18:24 schreef hottentot het volgende:
[..]
Om even mijn mening over je klacht geven. Nee hij neemt niemand in de maling, al jaren geleden stelde hij dat hij volledig klaar was met black metal in al zijn vormen en dat er nog twee Albums zouden komen en dat hij daarna volledig zou stoppen met metal in welke vorm dan ook.
Verder ben ik al vrij snel de interesse verloren in Burzum, Mayhem en Bathory e.d. vond ik het begin wel geweldig. Maar die hele 2e wave van Black metal in Noorwegen kan mij niet zo bekoren, Eigenlijk na de zelfmoord van Dead ben ik de interesse daarin wel kwijtgeraakt.
Zelf ook altijd meer van de oude stijl Grindcore geweest, met wat uitstapjes naar Doom, (Necro-Schizma , en Winter-Into Darkness knallen hier nog steeds regelmatig uit de speakers.
Als jij jezelf zo wil beperken is dat natuurlijk jouw goed recht.quote:Op woensdag 28 mei 2014 18:31 schreef deadprez het volgende:
[..]
Niks met de boodschap hebben en het toch luisteren is één ding, luisteren naar een doorgeflipte nazi die graag kerken in de fik steekt en zijn metalmatties doodmaakt gaat voor mij dan weer net een stapje te ver.
Tof.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 15:08 schreef Littlerabbit het volgende:
Maar om dit schitterende topic levend te houden over deze god op aarde. Ik ga weer eens verder in één van mijn heilige scripties geschreven door deze geniale 'gek'
[ afbeelding ]
http://www.plastichead.co(...)erb=F&target=ABSB042quote:Op zaterdag 31 mei 2014 15:13 schreef Gewas het volgende:
[..]
Tof.![]()
Waar heb je die gekocht? Gewoon via zijn site?
quote:Op zaterdag 31 mei 2014 15:16 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
http://www.plastichead.co(...)erb=F&target=ABSB042
Verzenden duurde wel lang.
Ja. Wel interessant hoor. Hij heeft zowaar echt bronnenonderzoek gedaan en er zitten ook leuke tekeningen/voorbeelden bij. Al is Wikipedia ernaast hebben soms wel handig. Het gaat af en toe wel heel hard.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 15:21 schreef Gewas het volgende:
[..]![]()
Gaat zeker over de heidense/voorchristelijke religie van Noord-Europa?
Ik heb een paar jaar geleden veel van dat soort boeken gelezen. Met name van Jan de Vries.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 11% gewijzigd door Littlerabbit op 31-05-2014 15:36:13 ]
quote:Op zaterdag 31 mei 2014 15:25 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ja. Wel interessant hoor. Hij heeft zowaar echt bronnenonderzoek gedaan en er zitten ook leuke tekeningen/voorbeelden bij. Al is Wikipedia ernaast hebben soms wel handig. Het gaat af en toe wel heel hard.
Edit: Mocht je interesse hebbenDat ziet er interessant uit.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De verschillende spelling van woorden zijn soms wel een probleem in de verschillende Germaanse talen.
Ik heb dit boek in de kast staan:![]()
Ligt er heel erg aan welke vertaling je hebt denk ik.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 15:53 schreef BlueMage het volgende:
M'n moeder heeft de Edda in huis gehaald voordat ze naar IJsland ging op 'n soort van rondreis maar volgens haar was 't vrijwel niet te lezen.
De Voluspa heeft Varg ook doorgenomen en bij elk gedicht een korte beschrijving/uitleg, maar ik ben nog niet heel ver in het boek. Straks maar even in de zon gaan zittenquote:Op zaterdag 31 mei 2014 15:57 schreef Gewas het volgende:
[..]
Ligt er heel erg aan welke vertaling je hebt denk ik.
Moet zeggen dat de Voluspa en Havamal mij het meest zijn bijgebleven en er zaten wel gedichten bij waar geen touw aan vast te knopen was.
Ik zal zo even wat van mijn favoriete stukken zoeken en hier posten.
De Voluspa is zonder twijfel het mooiste gedicht van de Edda.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 16:01 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
De Voluspa heeft Varg ook doorgenomen en bij elk gedicht een korte beschrijving/uitleg, maar ik ben nog niet heel ver in het boek. Straks maar even in de zon gaan zitten
[ afbeelding ]
Fijn weer ervoorquote:Op zaterdag 31 mei 2014 16:19 schreef Gewas het volgende:
Het was weer fijn om met jullie te praten mensen. Ik ga er vandoor want ik heb een BBQ.
Da's wel een tof boek ja. Ik heb deze uitgave:quote:Op zaterdag 31 mei 2014 15:08 schreef Littlerabbit het volgende:
Maar om dit schitterende topic levend te houden over deze god op aarde. Ik ga weer eens verder in één van mijn heilige scripties geschreven door deze geniale 'gek'
[ afbeelding ]
Was gezellig, eten was lekker en het was 1 groot zuipfestijn (zo gaat dat altijd bij mijn familie).quote:
Zoals het een ware viking betaamtquote:Op zondag 1 juni 2014 08:24 schreef Gewas het volgende:
[..]
Was gezellig, eten was lekker en het was 1 groot zuipfestijn (zo gaat dat altijd bij mijn familie).
Nu wakker en nergens last van. Ik ga vandaag de Voluspá herlezen.
Ziet er ook leuk uit.quote:Op zondag 1 juni 2014 08:49 schreef Gewas het volgende:
Ik heb ook nog dit boekje hier liggen. Gekocht bij het Nederlands Heidendom.
[ afbeelding ]
Er staan in dit boekje twee vertaalde hoofdstukken uit Die geistige Welt der Germanen van Jan de Vries.
quote:
Ik heb vanochtend eerst de Voluspá gelezen. Prachtig natuurlijk.quote:Ziet er ook leuk uit.
Belus vond ik een zeer puik albumpje ik luister em geregeldquote:Op maandag 26 mei 2014 17:10 schreef Gewas het volgende:
[..]
Ik had liever dat hij verder was gegaan in de stijl van Belus. Dat vond ik nou echt een goed album.
Ambient kon ik op zijn vorige albums vaak wel waarderen, maar Sol Austan klonk gewoon te simpel, te minimalistisch. Er gebeurt vrij weinig op dat album imo.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |