Hoe maak je dat dan? Zelfde idee als kaassouffle?quote:Op vrijdag 23 mei 2014 16:24 schreef oma-Nijn het volgende:
[..]
Die kant en klare zijn niet te knagen.
ik maak altijd zelf kaaskroketten, veel lekkerder![]()
Ja, en nagelkaas, die pulkt ze met haar tanden er tussen uitquote:Op vrijdag 23 mei 2014 16:25 schreef asini het volgende:
[..]
Vanessa heeft een geheim ingredient. Speeksel.
En als toefje wat oorsmeer.quote:Op vrijdag 23 mei 2014 16:25 schreef gereed het volgende:
[..]
Ja, en nagelkaas, die pulkt ze met haar tanden er tussen uit![]()
yakquote:Op vrijdag 23 mei 2014 16:24 schreef cobain1994 het volgende:
[..]
Dat wordt 1 flubberige massa lijkt me..
Zolang ze haar maar niet na gaan doen in de keuken.quote:Op vrijdag 23 mei 2014 16:27 schreef PoezeligDing het volgende:
Vanessa: Doe mij maar eens na , wat ik doe met mijn 38 allemaal
Dat ze deze tyfusbitch nog niet begraven hebben daar op dat terrein.quote:Op vrijdag 23 mei 2014 16:26 schreef Baconbus het volgende:
100% retardio met hoelahoep. Kijk die bakkes.
[ afbeelding ]
De kazen moesten ook koel liggen. Die kunnen straks ook in de vuilnisbak ;-)quote:Op vrijdag 23 mei 2014 15:26 schreef Copycat het volgende:
Al het eten is straks bedorven. Gelukkig komt er snel kaviaar.
quote:Op vrijdag 23 mei 2014 16:25 schreef asini het volgende:
[..]
Vanessa heeft een geheim ingredient. Speeksel.
Nog even en Laura krijgt weer die lelijke geile blik.quote:Op vrijdag 23 mei 2014 16:29 schreef Ginosa het volgende:
Och, Lau heeft weer een plannetje hoor: ze gaat contact leggen met Marije. N.a.v. het wraakzuchtige geneuzel op het bankje met Lot en Vanas. Sneue kut!
Met een beetje geluk lopen die daar zelf wel heenquote:Op vrijdag 23 mei 2014 16:29 schreef afdelinggezondverstand het volgende:
[..]
De kazen moesten ook koel liggen. Die kunnen straks ook in de vuilnisbak ;-)
Receptquote:Op vrijdag 23 mei 2014 16:24 schreef oma-Nijn het volgende:
[..]
Die kant en klare zijn niet te knagen.
ik maak altijd zelf kaaskroketten, veel lekkerder![]()
Slippers.quote:Op vrijdag 23 mei 2014 16:31 schreef Mylene het volgende:
Ik hoor Lot weer dat ze weer wilt bestellen.
Ik vind het sowieso een vreselijk mokkel, maar die blik is echt weerzinwekkend.quote:Op vrijdag 23 mei 2014 16:29 schreef PoezeligDing het volgende:
Nog even en Laura krijgt weer die lelijke geile blik.
maar de foon en de laptop zijn leeg , stroom is opposquote:Op vrijdag 23 mei 2014 16:31 schreef Mylene het volgende:
Ik hoor Lot weer dat ze weer wilt bestellen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |