SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.FIFA Ultimate Team (FUT)
In deze modus voor PS3, PS4, Xbox 360 en Xbox One kun je zelf je ultieme team samenstellen met spelerskaarten die je in pakjes kan vinden.
Linkjes:
- FUT handleiding: http://forum.ea.com/uk/posts/list/76513.page
- FUT Forum: http://forum.ea.com/uk/categories/show/33.page
- Web App: http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/app
- Prijzen opzoeken: http://ultimateteamtrading.net/
- Ultimate Team Noobs Lees Dit: http://forum.ea.com/uk/posts/list/997271.page
- Perfect Links: http://forum.ea.com/uk/posts/list/2333806.page
- Perfect Links: http://www.futwiz.com/en/chemistry/position/gk-cb/gold
- Squad Builder en spelerinformatie: www.wefut.com
Ik presenteer u, in bijna willekeurige volgorde: SPOILER: de gamertagsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
www.wefut.com
![]()
![]()
Rock you in your face and stab your brain with your nosebone![]()
die extra rewards zijn wel leuk gedaan, wel iets voor op de consoles ook te doen. Formaties terug zou wel echt een ramp zijn. dat alsjeblieft niet zeg![]()
Ik hoop dat ze ook een soort van collection book doen. Bij NBA kan je spelers niet van de markt kopen (wel aan de CPU verkopen) maar de spelers die je krijgt kan je houden en als je dan een team vol hebt krijg je een speciale versie of bijvoorbeeld een legend. Zou vet zijn als je bij FUT15 bijvoorbeeld een speciale Ibra krijgt als je alle (basis)spelers van PSG hebt (incl Ibra). Dus dat je ze wel uit packs moet krijgen voor collection en als je ze koopt het niet telt![]()
![]()
Waren meer geruchten altijd. Had het in ieder geval niet verwacht dat 'ie 18 jaar lang zwaar aan dat spul zat. Dacht eerder zwaar alcoholist of zo.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 20:40 schreef Timmy_Turner het volgende:
Iedereen wist toch dat Kieft verslaafd was aan coke? Bij DWDD doen ze net alsof dat een heel groot geheim was
Het verklaart wel waarom hij altijd zo door z'n neus aan het snuiven was bij het commentaar geven op Sport 1
Feyenoord Rotterdam![]()
In fifa 10 had je een collection book, dat vond ik echt heel erg leuk.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 20:48 schreef ThadCastle het volgende:
Ik hoop dat ze ook een soort van collection book doen. Bij NBA kan je spelers niet van de markt kopen (wel aan de CPU verkopen) maar de spelers die je krijgt kan je houden en als je dan een team vol hebt krijg je een speciale versie of bijvoorbeeld een legend. Zou vet zijn als je bij FUT15 bijvoorbeeld een speciale Ibra krijgt als je alle (basis)spelers van PSG hebt (incl Ibra). Dus dat je ze wel uit packs moet krijgen voor collection en als je ze koopt het niet telt![]()
dan is een heel team van goede spelers alleen voor de mavers onder ons weg gelegdquote:Op dinsdag 20 mei 2014 20:48 schreef ThadCastle het volgende:
Ik hoop dat ze ook een soort van collection book doen. Bij NBA kan je spelers niet van de markt kopen (wel aan de CPU verkopen) maar de spelers die je krijgt kan je houden en als je dan een team vol hebt krijg je een speciale versie of bijvoorbeeld een legend. Zou vet zijn als je bij FUT15 bijvoorbeeld een speciale Ibra krijgt als je alle (basis)spelers van PSG hebt (incl Ibra). Dus dat je ze wel uit packs moet krijgen voor collection en als je ze koopt het niet teltPak de hooivorken en fakkels. Hunt him down like a dog
#FreeTrapz![]()
Ja dat wel, maar dat moet ook wel om het speciaal te houdenquote:Op dinsdag 20 mei 2014 20:51 schreef FCsuarez het volgende:
[..]
dan is een heel team van goede spelers alleen voor de mavers onder ons weg gelegd![]()
![]()
Collection book terug zou ik wel erg tof vinden. Formatie kaartjes mogen ze weglaten. Misschien ook custom formation maken, dat lijkt me wel wat. beetje schuiven op het scherm met je formatie. Ben alleen bang dat je dan echt knotsgekke formaties gaat krijgen![]()
Hopchopquote:Op dinsdag 20 mei 2014 20:43 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[ afbeelding ]
Even zo een goldpack openenDit is de leven en ik weet dat dit de leven is. En ik weet niet of het nog lang duurt. Maar zolang het er nog even is, geniet ik ervan.
Elke dag![]()
8-1-1quote:Op dinsdag 20 mei 2014 20:54 schreef Maver24 het volgende:
Collection book terug zou ik wel erg tof vinden. Formatie kaartjes mogen ze weglaten. Misschien ook custom formation maken, dat lijkt me wel wat. beetje schuiven op het scherm met je formatie. Ben alleen bang dat je dan echt knotsgekke formaties gaat krijgen![]()
![]()
Cool hequote:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dit is de leven en ik weet dat dit de leven is. En ik weet niet of het nog lang duurt. Maar zolang het er nog even is, geniet ik ervan.
Elke dag![]()
quote:Op dinsdag 20 mei 2014 20:56 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Cool heSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.NAC Breda
Rèsbaarge![]()
quote:Op dinsdag 20 mei 2014 20:58 schreef PrideoftheSouth het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dit is de leven en ik weet dat dit de leven is. En ik weet niet of het nog lang duurt. Maar zolang het er nog even is, geniet ik ervan.
Elke dag![]()
WAAR IS HET PACKquote:Dit is de leven en ik weet dat dit de leven is. En ik weet niet of het nog lang duurt. Maar zolang het er nog even is, geniet ik ervan.
Elke dag![]()
5-0-5quote:Op dinsdag 20 mei 2014 20:54 schreef Maver24 het volgende:
Collection book terug zou ik wel erg tof vinden. Formatie kaartjes mogen ze weglaten. Misschien ook custom formation maken, dat lijkt me wel wat. beetje schuiven op het scherm met je formatie. Ben alleen bang dat je dan echt knotsgekke formaties gaat krijgen
Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''![]()
quote:Op dinsdag 20 mei 2014 20:59 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]Inderdaad, dit vraagt echt om meerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
NAC Breda
Rèsbaarge![]()
In ieder geval echt de beste Nederlandse serie die ik in jaren gezien hebquote:Op dinsdag 20 mei 2014 20:59 schreef PrideoftheSouth het volgende:
[..]
Inderdaad, dit vraagt echt om meer![]()
Dit is de leven en ik weet dat dit de leven is. En ik weet niet of het nog lang duurt. Maar zolang het er nog even is, geniet ik ervan.
Elke dag![]()
Begon een beetje sullig enzo, maar heeft zichzelf echt wel bewezen richting het eindequote:Op dinsdag 20 mei 2014 21:00 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
In ieder geval echt de beste Nederlandse serie die ik in jaren gezien heb
Penoza is ook tof, maar dit is beter
NAC Breda
Rèsbaarge![]()
Ja het leek niet zo'n enorm verhaal te worden, wat het wel is gewordenquote:Op dinsdag 20 mei 2014 21:02 schreef PrideoftheSouth het volgende:
[..]
Begon een beetje sullig enzo, maar heeft zichzelf echt wel bewezen richting het einde
Penoza is ook tof, maar dit is beterMaar heb het al aan zoveel mensen aangeraden maar iedereen denkt dat het gewoon een schijtlollig kutprogramma van Jeroen van Koningsbrugge is. Die eerste aflevering hielp daarin niet enorm nee
Dit is de leven en ik weet dat dit de leven is. En ik weet niet of het nog lang duurt. Maar zolang het er nog even is, geniet ik ervan.
Elke dag
Forum Opties Forumhop: Hop naar: