SPOILER: de gamertagsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
www.wefut.com
![]()
![]()
![]()
quote:Op maandag 19 mei 2014 15:55 schreef Kamikazie het volgende:
[..]GOTSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Kutje, ik had geen GoT spoiler verwacht onder die spoilerknop omdat je ergens anders op reageerde wat helemaal niet daarover gingquote:
Oh sorry was inderdaad niet zo handigquote:Op maandag 19 mei 2014 15:58 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Kutje, ik had geen GoT spoiler verwacht onder die spoilerknop omdat je ergens anders op reageerde wat helemaal niet daarover ging
Gelukkig was het iets wat alleen gespoilerd was door die aidshonden die in het GoT topic posten. Dan doen ze alsof ze aan het speculeren zijn en allemaal geniale insights hebben terwijl ze gewoon het boek hebben gelezen/het hebben opgezocht
Ik dacht dat je op de uni zat. hi ha hoquote:Op maandag 19 mei 2014 15:59 schreef Kamikazie het volgende:
Kutzooi de volgende komt pas 1 juni![]()
KLOTE HBO.
Dat maakt ik iedereen hier wijsquote:Op maandag 19 mei 2014 16:00 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Ik dacht dat je op de uni zat. hi ha ho
Dan had hij het wel met kleine letters geschreven hè, kaaskutje.quote:Op maandag 19 mei 2014 16:00 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Ik dacht dat je op de uni zat. hi ha ho
Bakkes, tostipoes.quote:Op maandag 19 mei 2014 16:00 schreef Tim86 het volgende:
Dan had hij het wel met kleine letters geschreven hè, kaaskutje.
Ik heb afgelopen week wel 10 van die gasten uit de predictions gehad..EA trolls. Volgens mij hebben ze expres de cardweights aangepast de week ervoor om irritant te doen. Behalve dan die van de spelers die duur zijnquote:
Ach vreet een drol, Oedipusquote:
Ik heb dat ook altijd. week van de te vore of zelf erna krijg je heel veel spelers die in het TOTS komen of hebben gezeten. Ik had afgelopen woensdag in me eerste pakje na 7 uur Sokratis erin zitten. das gewoon altijd bij EAquote:Op maandag 19 mei 2014 16:01 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Ik heb afgelopen week wel 10 van die gasten uit de predictions gehad..EA trolls. Volgens mij hebben ze expres de cardweights aangepast de week ervoor om irritant te doen. Behalve dan die van de spelers die duur zijn
quote:Op maandag 19 mei 2014 16:01 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Ik heb afgelopen week wel 10 van die gasten uit de predictions gehad..EA trolls. Volgens mij hebben ze expres de cardweights aangepast de week ervoor om irritant te doen. Behalve dan die van de spelers die duur zijn
Waarom lees je daar dan mee. Risico op zo'n kuttroll is te groot gewoon. Boeklezers kunnen seizoen 5 voor TV kijkers ook aardig verneuken als ze willenquote:Op maandag 19 mei 2014 15:58 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Kutje, ik had geen GoT spoiler verwacht onder die spoilerknop omdat je ergens anders op reageerde wat helemaal niet daarover ging
Gelukkig was het iets wat alleen gespoilerd was door die aidshonden die in het GoT topic posten. Dan doen ze alsof ze aan het speculeren zijn en allemaal geniale insights hebben terwijl ze gewoon het boek hebben gelezen/het hebben opgezocht
Omdat ze daar meestal de boel wel goed in toom houden en er ook veel toffe dingen worden gepost. Al kan ik meestal gewoon op tumblr ofzo kijken omdat ik vooral de memes en gifjes leuk vindquote:Op maandag 19 mei 2014 16:04 schreef ThadCastle het volgende:
[..]
Waarom lees je daar dan mee. Risico op zo'n kuttroll is te groot gewoon. Boeklezers kunnen seizoen 5 voor TV kijkers ook aardig verneuken als ze willen
quote:Op maandag 19 mei 2014 16:06 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Omdat ze daar meestal de boel wel goed in toom houden en er ook veel toffe dingen worden gepost. Al kan ik meestal gewoon op tumblr ofzo kijken omdat ik vooral de memes en gifjes leuk vind
Nou vind ik dit allemaal nog wel meevallen, maar als ik gespoilerd was mbt belangrijke karakters die dood gingen ofzo was het wel heel irritant geweest
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die zou ik even in spoiler zetten. Freire post net dat hij gaat beginnen aan dit seizoenquote:
Haha ja, maar dan om wat anders in te laten verdwijnen in een ander gat.quote:Op maandag 19 mei 2014 15:46 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Dit is altijd wel belangrijk.
(_._) (_\_) (_._) (_/_)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |