En zet er geen ntfs op, dat is niet echt super voor usbsticksquote:Op vrijdag 30 mei 2014 10:12 schreef NightH4wk het volgende:
Is de USB verder leeg? Dan het fs destroyen en een nieuwe erop zetten.
Zo hard rennen we niet hoorquote:Op donderdag 15 mei 2014 10:12 schreef KomtTijd... het volgende:
Ik had inmiddels wel een stormloop verwacht met deze TT.
apt-file search smartctlquote:Op vrijdag 30 mei 2014 15:45 schreef kree het volgende:
Nou even nog een update.
Ik ben gisteren nog een beetje bezig geweest met die ntfs dingen.
ntfsfix, geeft alles ok.
Ik kon de dirs wel verplaatsen, zolang het maar op diezelfde schijf was.
Ik kon ze hernoemen.
Maar verwijderen blijft een probleem :S
Waarom hij NTFS is, is omdat er ook een backup op staat van mijn windows laptop.
Dus helemaal formatteren of anders formatteren is geen optie.
Ik zal nog even strace ls proberen.
en smartctl is niet geinstalleerd en kan ik niet vinden met apt-get
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.strace ls 2>&1 > /tmp/strace-output-ls.txt
Geeft een hele rits aan blubber over het scherm.
In dat file-tje schrijft ie alleen de directorys
--
BACKUP
k
$RECYCLE.BIN
shares
sync
--
directory waar het mee fout gaat heet nu dus kDo what you love, love what you do!
Vreemd, lijkt wel alsof je rm ge-aliased is naar rmdir. Dezelfde melding krijg ik als ik rmdir doe terwijl er nog files in de dir staan. Niets bij je 'env' staan alsin rm=rmdir? Of in je bashrc oid?quote:Op donderdag 29 mei 2014 15:32 schreef kree het volgende:
Met rm -rf
Krijg ik directory not empty.
Nog geprobeerd met sudo ervoor, zelfde probleem
Volgens mij staan er files in met te lange namen oid.
Is er een manier om te 'force' removen op linux?
Mooi toch?quote:Op zaterdag 31 mei 2014 01:42 schreef kree het volgende:
Ok dus naast.
Windows mobile
Android
iOS
Blackberry
Nu een mozilla Phone?
De gemiddelde consument maakt het geen drol uit welk OS erop staat maar kiest basis van vormgeving, wat het ding kan, wat er mooi uitziet.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 02:24 schreef kree het volgende:
Nou opzich is er niks mis mee natuurlijk.
Maar in welk opzicht maakt dat os het beter dan?
Misschien is een telefoon waar je zelf je os voor kan kiezen en installeren een beter idee.
Of is dat t juist?
(Heb even heel vluchtig gegoogeld dus excuus als ik t verkeerd begrijp)
Als je een email stuurt of www.willlekeurighewebsite.nl, denk je toch ook niet na, welk merk telefoon/computer je ontvanger heeft: Het moet simpelweg aankomen: Dit is wat Mozilla wilt bereiken! Vandaar alles naar HTML5quote:Op zaterdag 31 mei 2014 02:24 schreef kree het volgende:
Nou opzich is er niks mis mee natuurlijk.
Maar in welk opzicht maakt dat os het beter dan?
Misschien is een telefoon waar je zelf je os voor kan kiezen en installeren een beter idee.
Of is dat t juist?
(Heb even heel vluchtig gegoogeld dus excuus als ik t verkeerd begrijp)
Vanwaar de hoon over Apple?quote:Op zaterdag 31 mei 2014 03:10 schreef edcetera het volgende:
Technologisch heeft Mozilla een ultiem statement gezet en maakt ook Microsoft een goede kans (maar hebben ze een achterstand qua standaarden en reputatie). Apple![]()
Vind het nog steeds een bloody shame dat de Ubuntu Razor nooit uitgekomen is.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 01:42 schreef kree het volgende:
Ok dus naast.
Windows mobile
Android
iOS
Blackberry
Nu een mozilla Phone?
Het voordeel van apps is de reductie in dataverbruik. Een app is in de meeste gevallen een veredelde browser, die data binnenhaalt en het dan op je scherm tovert. Een (mobiele) website is data + opmaak + scripts, als je die elke keer opnieuw moet binnenhalen is je bundel sneller op.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 01:24 schreef edcetera het volgende:
Firefox OS. HTML5: Deze jongens begrijpen het![]()
Als bedrijf "epps" ontwikkelen voor meerdere platforms (iOS, Android ,WP, BB etc.....)Kost simpelweg teveel geld.
Een standaard, een toekomst (email,www, dns, TCP/IP)
Als die app alleen maar wat json binnenhaalt en dat weergeeft is dat net zoveel data als de browser.. Ik mis je punt over het datagebruik app vs browser.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 22:38 schreef BabeWatcher het volgende:
[..]
Het voordeel van apps is de reductie in dataverbruik. Een app is in de meeste gevallen een veredelde browser, die data binnenhaalt en het dan op je scherm tovert. Een (mobiele) website is data + opmaak + scripts, als je die elke keer opnieuw moet binnenhalen is je bundel sneller op.
Ik gebruik zelf wel zo veel mogelijk de mobiele websites. Apps die mijn contactenlijst willen inzien terwijl ze alleen het nieuws moeten weergeven vertrouw ik niet.
FirefoxOS heeft als ultiem doel geheel online te werken.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 22:53 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Als die app alleen maar wat json binnenhaalt en dat weergeeft is dat net zoveel data als de browser.. Ik mis je punt over het datagebruik app vs browser.
Mooi doel, maar niet aan mij besteed. Zelfde reden dat ik niet aan streaming media doe (Netflix, Spotify, etc).quote:Op zaterdag 31 mei 2014 22:56 schreef BabeWatcher het volgende:
FirefoxOS heeft als ultiem doel geheel online te werken.
(dit hoort natuurlijk niet de Linux-reeks thuis)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |