Den Haag had toen ook echt een heel raar seizoen. Ze hielden hun Eredivisie selectie redelijk in stand, behaalde de eerste periode titel en besloten toen gewoon maar te stoppen met voetballen om vervolgens iedereen af te slachten in de play-offs.quote:Op zondag 11 mei 2014 17:12 schreef Ludacriss het volgende:
In 2008 eindigde ADO ook iets van 7de in de JL, om uiteindelijk te promoveren.
Omdat die er niets van kan.quote:
Tja, ik zie Higdon wel weer teruggaan naar Engeland/Schotland, ergens middenmoot Championship. Anders zou ik hem nog wel bij een Cambuur willen zien oid, nu daar de hele aanval weggaat. Wel een potentiele cultfiguur, maar hij kan er geen kloten van om bij een betere club aan de slag te gaan.quote:Op zondag 11 mei 2014 17:08 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
[..]
Wat denk jij als mede Higdon fan?
Zou je wel denken, al gok ik toch wel dat er een cc-verplichting opgelegd wordt.quote:Op zondag 11 mei 2014 17:09 schreef Muto het volgende:
[..]
Nou ja, ik zie dat vandaag met Den Bosch CC verplicht was. Maar zal mede komen door FC Den Bosch supporters. RKC is minder risico natuurlijk.
Daar heb je ook gelijk in. Zou toch mooi zijn dit, Sparta terug!quote:Op zondag 11 mei 2014 17:13 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Den Haag had toen ook echt een heel raar seizoen. Ze hielden hun Eredivisie selectie redelijk in stand, behaalde de eerste periode titel en besloten toen gewoon maar te stoppen met voetballen om vervolgens iedereen af te slachten in de play-offs.
Bij Sparta was die 16de plek toch wel echt onvermogen_
echt waar wat is dat voor onzinquote:Op zondag 11 mei 2014 17:16 schreef Stofje het volgende:
Ik voel wel medelijden met NEC. Wat een kutbeleid daar, al jaren. Eigenlijk begon het al met dat moment dat je geen bier meer mocht drinken op de tribune, maar dat moest opdrinken in de grachten.
Best wel ironisch straks... Zit je in de bier competitie, mag je geen bier drinkenquote:Op zondag 11 mei 2014 17:16 schreef Stofje het volgende:
Ik voel wel medelijden met NEC. Wat een kutbeleid daar, al jaren. Eigenlijk begon het al met dat moment dat je geen bier meer mocht drinken op de tribune, maar dat moest opdrinken in de grachten.
Nepsupporterquote:Op zondag 11 mei 2014 17:16 schreef Eppie_NL het volgende:
Stadion zit nog redelijk vol. Ik was toch echt naar huis gegaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |