Deze bleef het best hangen. Jankzak.quote:Op zaterdag 10 mei 2014 19:46 schreef Travel. het volgende:
[..]
Als dat het enige en het eerste is wat je gevonden hebt dan moet jij je helemaal schamen. Of begin jij halverwege met lezen?
Als je überhaupt wil dat mensdn serieus reageren, probeer er dan wat van te maken.quote:Op zaterdag 10 mei 2014 18:57 schreef ludenski het volgende:
damn sorry dat ik zo verneuk typ doe dit via me iphone in 1minuut dat is niet wat het punt is.....
bedankt voor de serieuze reactie,quote:Op zaterdag 10 mei 2014 19:18 schreef thom_05 het volgende:
Ok Ludo. Hoe moeilijk het ook is om serieus te zijn met wat je hebt neergezet toch zal ik je even wat pointers geven.
Ten eerste ik heb het vermoeden dat ze je eerste vriendin is waardoor je aan haar vastklampt en als een aanhankelijk kind je gaat gedragen.
Een vrouw heeft een man nodig. Een MAN. En nee ik bedoel niet een man wat jullie kinderen tegenwoordig denken dat een man is maar een man old school.
Je zal haar niet terugkrijgen. Je bent een softie voor haar en eigenlijk voor heel wat andere vrouwen. Leer ervan.
ja, en ze zij dat ze het eerst niet erg vond, maar toen ze ging nadenken toch wel....quote:Op zaterdag 10 mei 2014 19:16 schreef Baran09 het volgende:
Waar is het nou precies verkeerd gegaan? Jij was te claimerig?
ik kende haar al 3/4 maanden lang.....quote:Op zaterdag 10 mei 2014 19:12 schreef Tjaas het volgende:
ju kmt wel egt over als ne 12 jaarige die geleick zegt dt ie vn iemnd hout, je kent dr wrs nog nieteens geod
je heb ne kut leeve
conclusie: volgende keer minder snel van stapel lopen. Over t algemeen is t niet aantrekkelijk als iemand teveel te snel wilt. Ook niet meteen teveel verwachten dan word je hoop ik ook minder emotioneel.quote:Op zondag 11 mei 2014 04:01 schreef ludenski het volgende:
[..]
ja, en ze zij dat ze het eerst niet erg vond, maar toen ze ging nadenken toch wel....
Ja dat blijktquote:Op zondag 11 mei 2014 04:00 schreef ludenski het volgende:
ik heb al meerdere relaties gehad waaronder langere relaties, dus ik weet echt wel waar ik mee bezig ben
quote:Op zondag 11 mei 2014 06:03 schreef Poolbal het volgende:
Als zei zij dat ze wilde maar al na een week al weer vrei wil zein... dat is gewoon niet goed voor bijde. Zulke mijden moet je meiden, is gewoon niet goed voor bijde.
Nou ja, dan is dit de prijs die je moet betalen voor een les over relaties. Volgende keer gaat het weer iets beter en zul je twee keer nadenken voordat je al je kaarten op tafel gooit.quote:Op zondag 11 mei 2014 04:01 schreef ludenski het volgende:
[..]
ja, en ze zij dat ze het eerst niet erg vond, maar toen ze ging nadenken toch wel....
Weize raat. TS zal dit wel begreipen.quote:Op zondag 11 mei 2014 06:03 schreef Poolbal het volgende:
Als zei zij dat ze wilde maar al na een week al weer vrei wil zein... dat is gewoon niet goed voor bijde. Zulke mijden moet je meiden, is gewoon niet goed voor bijde.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |