quote:Op vrijdag 2 mei 2014 18:28 schreef Phreakingout het volgende:
Lijkt me wel leip; zolang het maar niet te dichtbij komt
Real life Red Alert met Tesla Tanks, Mammoth Tanks, Tanja, Atoombommen enz.
Ik ben niet bang, vadertje America komt ons toch wel beschermen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vechten voor het EU-ideaal!!!11!quote:Op vrijdag 2 mei 2014 18:57 schreef Ponjaard het volgende:
Kom maar op hoor, eindelijk weer wat interessants op het nieuws dan. Misschien wel de held uithangen als dienstplichtige, ik vind het helemaal tof. Marokkanen als kanonsvoer de verkenning laten uitvoeren, Surinamers een MAG omhangen en de Indo's en Chinezen doen de catering. Stoere muziek erbij en knallen met die banaan.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 2 mei 2014 19:00 schreef vluggejapie99 het volgende:
[..]
Vechten voor het EU-ideaal!!!11!Allochtonenprobleem opgelost in slechts luttele lichtingen. De overlevenden krijgen een gratis ticket naar huis.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
We vechten wel als Neêrlanders hè? Voor koning en vaderland.![]()
Heerlijk plan!quote:Op vrijdag 2 mei 2014 19:01 schreef Ponjaard het volgende:
[..]
Allochtonenprobleem opgelost in slechts luttele lichtingen. De overlevenden krijgen een gratis ticket naar huis.
Ik heb al een bunker.quote:Op vrijdag 2 mei 2014 19:13 schreef datismijnmening het volgende:
Ik ga lekker in een bunker op een eiland in de pacific zitten
Bikini atoll.quote:Op vrijdag 2 mei 2014 19:13 schreef datismijnmening het volgende:
Ik ga lekker in een bunker op een eiland in de pacific zitten
quote:Op vrijdag 2 mei 2014 19:18 schreef vluggejapie99 het volgende:
[..]
Als je een schilderijtje neerhangt wel. En een ventilator voor het zeewindje.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |