quote:
Realityprogramma waarin Jan Kooijman een groep van zeven mensen, die lijden aan een dwangstoornis, mee op reis neemt om hun probleem aan te pakken. Onder begeleiding van een aantal experts op dit gebied gaan zij de moedige strijd aan tegen hun obsessieve dwang. Het team van experts, dat onder leiding staat van professor dr. Else de Haan, confronteert de deelnemers met tal van oefeningen en opdrachten. Jan ondersteunt de groep en doet verslag van de ontwikkelingen. Ieder van de zeven kandidaten heeft zijn of haar persoonlijke doel tijdens deze reis, die hen van een luxe resort naar de jungle van Thailand brengt.
quote:
De kandidaten
Maar wie zijn die kandidaten dan? Dat is bijvoorbeeld de voormalige doktersassistente Martine (34) die last heeft van dwangrituelen waarbij zij alles negen keer moet doen. De 28-jarige Kimberly zit al acht jaar zonder werk omdat zij per dag minstens vijf uur bezig is met aankleden. Michiel (35) heeft agressieve en seksuele dwanggedachten. Hij is bang om homo te zijn hoewel hij zich niet zo voelt.
Dan is er ook nog Michael (25). Hij kampt met een enorme dwang naar perfectionisme waardoor hij continue moet schoonmaken. Kai (26) is officieel kok, maar kan door zijn dwang niet werken. Kai gooit al het eten wat hij klaarmaakt weer weg, omdat het er niet perfect uitziet. Marieke (19) komt alleen uit huis om naar school te gaan, omdat ze thuis minder dwangrituelen hoeft uit te voeren. Een voorbeeld? Wat zij met links aanraakt, moet zij ook met rechts aanraken. Hekkensluiter is de voormalige topsporter Lisette (18). Zij heeft smetvrees.
https://www.facebook.com/levenslangmetdwangVanaf maandag 28 april, wekelijks om 21:30 op RTL5.
[ Bericht 15% gewijzigd door MissJ op 28-04-2014 19:27:21 ]
The best thing that you can do in life is follow your heart. Take risks.
Don't just take the safe and easy choices because you're afraid of what might happen.
Don't have any regrets and know that everything happens for a reason.