FOK!forum / Vraag & Aanbod / [TK] Samsung Galaxy S3 GT-i9300 16GB
Grielenmaandag 28 april 2014 @ 12:17
In verband met het verkrijgen van een nieuw abonnement incl. Galaxy S4, bied ik bij deze mijn trouwe Galaxy S3 te koop aan.

Ik ga meteen eerlijk zijn, het toestel is 2 jaar oud, heb eigenlijk nooit echt een hoesje gebruikt (omdat irritant), en ik werk in een sector waar fysieke activiteiten niet geschuwd worden. Zo is de telefoon meerdere keren op het beton gevallen, is hij meerdere keren met pesticiden en fungiciden bespoten (deltamethrin, acequinocyl, thiamethoxam, pymetrozine, tolclofos-methyl en etridiazool om er maar een paar te noemen) Als gevolg hiervan is de telefoon wel volledig bladluis, trips, spint, mineervlieg, pythium, phytopthora en rhizoctonia-vrij.

Desondanks is de telefoon 100% werkend, en het beeld is ondanks de vele valpartijen nog spatzuiver. Er zit aan de achterkant echter wel een barstje in de lens, maar dit heeft nagenoeg geen enkel effect op de fotokwaliteit. De geluidsprekermodule heb ik vervangen door een vervangend exemplaar (zie foto), die helaas rood is, maar daar zie je niks van omdat het achterkantje er voor zit. Deze had ik vervangen omdat er enkel nog mono-geluid uit de koptelefoonaansluiting kwam (zeer irritant).

Wat je bij de telefoon krijgt

Vrij weinig. Ik ben nooit zo zuinig op bonnetjes en dergelijke omdat ik mijn spullen meestal levenslang gebruik totdat ze echt niks meer kunnen. Ik zou dus ook niet hebben verwacht dat ik deze telefoon in deze goede staat zou verkopen. Ik heb het oude doosje nog met daarin een handleiding en een garantiebewijs (geldig tot half juni), puur toevallig omdat ik deze in een bureaulade heb gestopt en nooit meer naar gekeken heb.

Oplader ben ik in Californië kwijtgeraakt en de in-ear koptelefoon hou ik zelf.

Dus ook geen bonnetje van de Phonehouse te Dronten, alwaar ik de telefoon aangesmeerd kreeg.

Foto's:

SPOILER
g9uEbRv.jpg
6jJFo5k.jpg
FNHxGUZ.jpg
UCTOcmB.jpg
mxc5Y1K.jpg
zGXA0Zq.jpg
Z7gU2gS.jpg
G90lgcl.jpg
KX9AJ7V.jpg
1S0hJT7.jpg
TL;DR: Samsung Galaxy S3 te koop, luisvrij, flinke gebruikerssporen, technisch perfecte staat

Prijsvorming en aflevering

Ik kan er bij diverse pandjeszaken en dergelijke nog tussen de 100 en 120 euro voor krijgen, maar de Hollander in mij zegt dat ik er nog wel iets meer uit kan halen, dus de richtprijs is ¤450 (fantastisch) dit is niet realistisch maar wel verplicht. Bieden staat vrij vanaf ¤120.
Ik weet dat dit FOK! is, dus er komen grappenmakers met
quote:
50 euro incl
die ik gewoon ga negeren.

Verzenden doe ik niet aan, is me te veel gedoe, en ik heb daar ook geen tijd voor.
Ophalen kan vanaf volgende week maandag t/m zaterdag, ik heb de hele week vrij en ben best bereid om naar de treinstations van Alkmaar, Zaandam of Purmerend te rijden.

Nu ga ik de rest van de dag F5'en om te zien of er mensen geïnteresseerd zijn in deze telefoon. Ik zal alle vragen proberen te beantwoorden.

Disclaimer: Deze OP kan nog gewijzigd worden.

[ Bericht 1% gewijzigd door Grielen op 28-04-2014 14:00:35 ]
Grielenmaandag 28 april 2014 @ 12:18
Sorry voor mijn slechte schrijfstijl en zinsopbouw, ik kom uit de regio West-Friesland en daar schijnen we een spraakgebrek te hebben.

[ Bericht 71% gewijzigd door Grielen op 28-04-2014 12:23:37 ]
awiebomaandag 28 april 2014 @ 12:29
quote:
10s.gif Op maandag 28 april 2014 12:18 schreef Grielen het volgende:
Sorry voor mijn slechte schrijfstijl en zinsopbouw, ik kom uit de regio West-Friesland en daar schijnen we een spraakgebrek te hebben.
Och, vind je schrijfstijl vrij netjes. maar ja, ik ben ook maar een fries. :9
voederbietelmaandag 28 april 2014 @ 12:34
quote:
10s.gif Op maandag 28 april 2014 12:18 schreef Grielen het volgende:
Sorry voor mijn slechte schrijfstijl en zinsopbouw, ik kom uit de regio West-Friesland en daar schijnen we een spraakgebrek te hebben.
Hielegaar een hiele barre schrijfstijl, ik heb nach nooit zuks zien.
pl4kkiemaandag 28 april 2014 @ 13:38
quote:
• Een richtprijs vermelden is verplicht (dit mag ook een prijs zijn voor alle goederen tezamen), dus niet "bieden vanaf"
V&A / [V&A Policy & FAQ] Lees dit door voor je een topic opent
Grielenmaandag 28 april 2014 @ 14:01
quote:
:') toegevoegd hoor, je had ook gewoon even een dm kunnen sturen.
WvdLmaandag 28 april 2014 @ 14:55
West Friesland kan ook een deel van Noord-Holland zijn. Nette prijs voor die S3. Vorige jaar scherm laten vervangen van de mijne, kosten scherm module 160 euro.

Verder geen nuttige toevoeging.
thethorydmaandag 28 april 2014 @ 15:31
Mooie OP :P

Alleen kost de S4 nu nog maar ¤303,- nieuw met de cashback korting van Samsung.
(https://www.samsung.com/nl/promotion/galaxy-s4-100-retour/)
(https://www.gsmwijzer.nl/samsung/galaxy-s4?utf8=%E2%9C%93)

Tevens gratis kick!
editoormaandag 28 april 2014 @ 17:43
50 euro incl
Grielenwoensdag 30 april 2014 @ 17:04
Schop
Grielenvrijdag 2 mei 2014 @ 19:07
Telefoon is verkocht voor ¤125,-

slotje.gif slotje.gif
Riovrijdag 2 mei 2014 @ 20:04
Ik hew lacht
kamikazebanaanvrijdag 2 mei 2014 @ 21:55
quote:
6s.gif Op vrijdag 2 mei 2014 19:07 schreef Grielen het volgende:
Telefoon is verkocht voor ¤125,-

[ afbeelding ] [ afbeelding ]
aan je moeder?
Grielenvrijdag 2 mei 2014 @ 21:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 mei 2014 20:04 schreef Rio het volgende:
Ik hew lacht
skoftig mooi joôs
Housekeepervrijdag 2 mei 2014 @ 23:51
slotje dan maar :')