Zo ging het ook bij mij. Zo gaat het beide kanten op. Ik zeg laten we gezellig Haxball spelen.quote:Op maandag 28 april 2014 19:37 schreef Inodder het volgende:
[..]
Correct...
En op diezelfde wijze werd Joez vandaag aangepakt....
Beide gevallen alles behalve leuk en alles behalve respectvol.
Beetje walgelijk zelfs
Weet ik, zie alleen helaas niet meer het nut van opnieuw erover discussiëren. Van mij is iedereen welkom, en daar laat ik het graag bij.quote:Op maandag 28 april 2014 19:34 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Mijn woordkeuze is misschien niet handig, misschien moet ik niet meedoen aan het onderscheid tussen oude en nieuwe garde. Verder voegt deze post van je natuurlijk weinig toe.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat is mooi. En als iedereen dan ook nog een beetje rekening met elkaar zou houden zijn we al een heel eind denk ik.quote:Op maandag 28 april 2014 19:42 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Weet ik, zie alleen helaas niet meer het nut van opnieuw erover discussiëren. Van mij is iedereen welkom, en daar laat ik het graag bij.
quote:Op maandag 28 april 2014 19:43 schreef Jian het volgende:
Zwitserland!
Dat is dan ook gelijk de enige winst van al dit gezeik; zelfs mensen die elkaar de afgelopen paar jaar uitgekotst hebben doen soms normaal tegen elkaar.... een nieuwe gezamenlijke "vijand" helpt kennelijk.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat ik daar wel nog aan toe wou voegen is dat het productief zou werken als mensen die het ergens niet mee eens zijn, zelf het voorbeeld zijn van wat ze graag willen zien. Niet dat ik iemand wil dwingen, maar denk dat het zou helpen.quote:Op maandag 28 april 2014 19:44 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Dat is mooi. En als iedereen dan ook nog een beetje rekening met elkaar zou houden zijn we al een heel eind denk ik.
Dat viel mij ook op.quote:Op maandag 28 april 2014 19:44 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat is dan ook gelijk de enige winst van al dit gezeik; zelfs mensen die elkaar de afgelopen paar jaar uitgekotst hebben doen soms normaal tegen elkaar.... een nieuwe gezamenlijke "vijand" helpt kennelijk.
Hoe bedoel je dat dan precies? Dat mensen ondanks de gifjes gewoon gezellig met elkaar door blijven kletsen hier? Want dat gebeurde ook in het begin wel toch? Nu niet meer echt, dat ben ik wel met je eens. Jammer. Ik hoop niet dat je doelt op elkaar aanmoedigen vooral gifjes te posten want dat heb ik ook wel gezien.quote:Op maandag 28 april 2014 19:45 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Wat ik daar wel nog aan toe wou voegen is dat het productief zou werken als mensen die het ergens niet mee eens zijn, zelf het voorbeeld zijn van wat ze graag willen zien. Niet dat ik iemand wil dwingen, maar denk dat het zou helpen.
Ja klopt het waren jij en Joez die aangevallen werden geloof ik. Had ff geen zin weer terug te lezen.quote:Op maandag 28 april 2014 19:38 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Zo ging het ook bij mij. Zo gaat het beide kanten op. Ik zeg laten we gezellig Haxball spelen.![]()
http://www.haxball.com/?r(...)f6621de924982ef09b47
quote:Op maandag 28 april 2014 19:43 schreef Jian het volgende:
Zwitserland!
Ha buurman!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
toch?![]()
Heb wel een mening... maar volgens mij is hij redelijk neutraal nog
Wat ie-j niet wilt dat oe geschied doet dat ook een ander niet
Nee, bedoel dat mensen doorgaan met laten zien wat zij graag willen zien. Dus begin een discussie, kies een onderwerp of iets dergelijks. Of blijf idd met elkaar doorkletsen. Mij maakt het allemaal niet uit, maar het constante gemekker op elkaar werkt denk ik voor niemand.quote:Op maandag 28 april 2014 19:48 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Hoe bedoel je dat dan precies? Dat mensen ondanks de gifjes gewoon gezellig met elkaar door blijven kletsen hier? Want dat gebeurde ook in het begin wel toch? Nu niet meer echt, dat ben ik wel met je eens. Jammer. Ik hoop niet dat je doelt op elkaar aanmoedigen vooral gifjes te posten want dat heb ik ook wel gezien.
Dat ben ik helemaal met je eens, al kan ik me ook wel voorstellen dat mensen zich door jullie geprovoceerd voelen. Jij niet?quote:Op maandag 28 april 2014 19:52 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Nee, bedoel dat mensen doorgaan met laten zien wat zij graag willen zien. Dus begin een discussie, kies een onderwerp of iets dergelijks. Of blijf idd met elkaar doorkletsen. Mij maakt het allemaal niet uit, maar het constante gemekker op elkaar werkt denk ik voor niemand.
quote:Op maandag 28 april 2014 19:44 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Dat is mooi. En als iedereen dan ook nog een beetje rekening met elkaar zou houden zijn we al een heel eind denk ik.
Ja, nee, maar die opmerking over mensen die elkaar in het verleden naar het leven stonden en nu wel met elkaar door de bocht kunnen van Leandra, dat sloeg o.a. op mij. En dat mag hoor, maar ik zie dat toch iets anders.quote:Op maandag 28 april 2014 19:51 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Jou vond ik altijd al wel leuk.Of nee, in het begin vond ik je eng geloof ik.
Omdat je weet hoe het er nu in de COS aan toe gaat en dat de regels niet zo strikt zijn als je denkt. Als je er constant op blijft hameren, lok je het uit en dat weet je zelf onderhand ook wel.quote:Op maandag 28 april 2014 19:35 schreef mootie het volgende:
[..]
Nee, het was zeker niet de eerste keer. Maar omdat men willens en wetens doorgaat blijft er gezeik. Hoe is dat mijn fout?
Blijkbaar is de gifjesspam in de SC ook niet gewenst. Je zou je daar iets van kunnen aantrekken, maar je kunt ook snoeihard doorgaan zodat de sfeer nog meer naar de klote gaat, en je de SC binnenkort voor het 'Hydrateam' hebt geclaimd. Als dat je doel is, good job.
Nee ik niet, zou niet weten waarom mensen zich geprovoceerd zouden moeten voelen.quote:Op maandag 28 april 2014 19:54 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Dat ben ik helemaal met je eens, al kan ik me ook wel voorstellen dat mensen zich door jullie geprovoceerd voelen. Jij niet?
Ja ik vind jou ook lief was voldoende geweest hoor!quote:Op maandag 28 april 2014 19:56 schreef Jian het volgende:
[..]
Ja, nee, maar die opmerking over mensen die elkaar in het verleden naar het leven stonden en nu wel met elkaar door de bocht kunnen van Leandra, dat sloeg o.a. op mij. En dat mag hoor, maar ik zie dat toch iets anders.
Los daarvan ben ik echt een beetje Zwitserland, echt, want ik hou al jaren van mootie, ook al heb ik haar elders wel eens een bietje dwarsgezeten, maar ik vind Baconbus en Joezi ook best aardige users ...... moeilijk, moeilijk
Jij vindt discussie helemaal niet leuk. Toen ik vanmiddag met een redelijk en vriendelijk argument kwam, negeerde je dat om gewoon verder te provoceren.quote:Op maandag 28 april 2014 20:01 schreef Joezi het volgende:
Ik vind discussies wel leuk, alleen jammer dat mensen altijd bij hun eerste standpunten blijven anders voelen ze zich verliezers.
Ik wel.... daarom verzocht ik in 1 van mijn eerste posts over dit onderwerp ook om het HYDRA verhaal voortaan achterwege te laten.quote:Op maandag 28 april 2014 19:54 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Dat ben ik helemaal met je eens, al kan ik me ook wel voorstellen dat mensen zich door jullie geprovoceerd voelen. Jij niet?
Echt niet?quote:Op maandag 28 april 2014 20:00 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Nee ik niet, zou niet weten waarom mensen zich geprovoceerd zouden moeten voelen.
Ik dacht even dat je het liedje van de fabeltjeskrant ging zingenquote:Op maandag 28 april 2014 19:54 schreef Inodder het volgende:
[..]
[ afbeelding ] excuseer mijn woordkeuze![]()
Laten gewoon accepteren dat we verschillende mensen zijn met verschillende wensen, inzichten en meningen.
Laat iedereen lekker zijn ding doen en bevalt het je niet scroll je er over en let it be.
Laatste keer dat ik in herhaling ga: LIVE AND LET LIVE
Weet niet welke je bedoelt, show mequote:Op maandag 28 april 2014 20:02 schreef Disana het volgende:
[..]
Jij vindt discussie helemaal niet leuk. Toen ik vanmiddag met een redelijk en vriendelijk argument kwam, negeerde je dat om gewoon verder te provoceren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |