quote:Op maandag 28 april 2014 09:08 schreef klipper het volgende:
Jij, je bovenburen hebben geen verstopping, je onderburen ook niet.
De enige met een verstopping ben jij.
Dat laatste.. :/quote:Op maandag 28 april 2014 09:07 schreef Chinless het volgende:
Je kan de verzekering bellen...of ook niet verzekerd?
Lullig voor je, jij bent verantwoordelijk, hoop dat je flink wat zakcentjes hebt. Een verstopping komt niet door normaal gebruik.quote:
Laat een loodgieter komen en vraag hem te achterhalen wat de oorzaak is, misschien dat je daaruit kan herleiden dat het je bovenburen zijn geweest en heeft het je alleen de loodgieter gekost die je weer op hun kan verhalen, je onderbuurvrouw kan dan ook bij hun beklaag doen.quote:Op maandag 28 april 2014 09:36 schreef BloedendeVagina het volgende:
Ik heb geen idee wat de oorzaak is..
De laatste keren dat ik geruik heb gemaakt van de toilert en douche was er niets aan de hand. Verder ook geen gekke dingen gedaan.
Maar als blijkt dat bijv. de buren een luier doorgespoeld hebben... die net onder mijn aansluiting blijft hangen en de boel verstopt.. Ja, dan gaat het water daar eruit waar het als eerst eruit kan. En dus via mijn toiletpot, mn doucheputje en via het afvoerputje onder de wasbak.
Godzijdank had ik een handschoen aan, maar toen ik dr in voelde had ik letterlijk stront aan mn vingers
rstpquote:Op maandag 28 april 2014 09:38 schreef DrParanoid het volgende:
[..]
Laat een loodgieter komen en vraag hem te achterhalen wat de oorzaak is, misschien dat je daaruit kan herleiden dat het je bovenburen zijn geweest en heeft het je alleen de loodgieter gekost die je weer op hun kan verhalen, je onderbuurvrouw kan dan ook bij hun beklaag doen.
Nou, als er een luier (om je eigen voorbeeld te gebruiken) de leiding verstopt en jij hebt geen kinderen is dit redelijk hard bewijs dat jij het niet bent geweest.quote:Op maandag 28 april 2014 09:41 schreef BloedendeVagina het volgende:
[..]
rstp
Probleem is: dat zal ie wel niet kunnen.. En hoe bewijs is dat het niet mijn schuld is..?
Als ik in een flat zat met 5 verdiepingen boven me en ik woon op de onderste vedieping en alles staat met ekaar in verbinding, zou ik het haasje zijn als een van die 5 dus een verstopping veroorzaakt en ik dus het laagste punt ben
Nouja, we'll see. Baal dr gewoon van.
Waarom moet jij jouw onschuld bewijzen?quote:Op maandag 28 april 2014 09:41 schreef BloedendeVagina het volgende:
En hoe bewijs is dat het niet mijn schuld is..?
riolering brak = lekkage, verstopping = klein onderhoud idd.quote:Op maandag 28 april 2014 09:58 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Klein onderhoud, zoals verstoppingen, zijn voor de huurder.
Als het ligt aan dat de riolering gewoon brak is = verhuurder.
Heb echt het idee dat het in de hoofdrioolbis zit waar iedereen op aangesloten is dus en die verticaal door de huizen loopt en waar iedereen naar afgetakt is middels een aftakking ernaar. Erbij kan ik niet in ieder geval. Ook omdat het uit alledrie de gaten omhoog komt en dus niet alleen het toilet. Stront in het afvoerputje onder de wasbakquote:Op maandag 28 april 2014 09:58 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Klein onderhoud, zoals verstoppingen, zijn voor de huurder.
Als het ligt aan dat de riolering gewoon brak is = verhuurder.
Edit : meen dat het ook wat kan uitmaken of de verstopping voor jouw als huurder bereikbaar is.
Als de verstopping dus ergens diep in de riolering zit, is het ook voor de verhuurder.
De zogenaamde "De bereikbaarheidsmaatstaf".
Mn inboedel is geen flikker waard.. dan is 300 euro per jaar een hoop geld.quote:Op maandag 28 april 2014 09:42 schreef DrParanoid het volgende:
[..]
Nou, als er een luier (om je eigen voorbeeld te gebruiken) de leiding verstopt en jij hebt geen kinderen is dit redelijk hard bewijs dat jij het niet bent geweest.
En gewoon verzekering afsluiten, inboedel + opstal all-risk kost je wat, 27 euro in de maand, kun je alles op verhalen inc. loodgieter.
Het gaat niet om je inboedel, meer om opstal / aansprakelijkheid. Als je een kennis in je huis hebt met een dure macbook of iphone en je gooit daar per ongeluk water overheen moet je het nu uit eigen zak halen. Les die ik ook heb moeten leren.quote:Op maandag 28 april 2014 10:11 schreef BloedendeVagina het volgende:
[..]
Mn inboedel is geen flikker waard.. dan is 300 euro per jaar een hoop geld.
En weer komt dr 10 liter water binnen; bovenburen gingen net naar de wcterwijl we ze gewaasschuwd hadden.
Wat?quote:Op maandag 28 april 2014 10:11 schreef BloedendeVagina het volgende:
En weer komt dr 10 liter water binnen; bovenburen gingen net naar de wcterwijl we ze gewaasschuwd hadden.
Kleine meid was naar toilet gegaan.. was kennelijk niet op de hoogtequote:
Daar heb je toch WA voor? Die moet ik nog wle een keer afsluiten. Ga ik deze week maar doen, want ik ga snowboarden. Die is maar iets van 2 euro per maand ofzo. Had ik 8 jaar terug al moeten doen.quote:Op maandag 28 april 2014 10:14 schreef DrParanoid het volgende:
[..]
Het gaat niet om je inboedel, meer om opstal / aansprakelijkheid. Als je een kennis in je huis hebt met een dure macbook of iphone en je gooit daar per ongeluk water overheen moet je het nu uit eigen zak halen. Les die ik ook heb moeten leren.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |