Ik zie dat je hem ook in aanbod hebt geplaatst.quote:
dankjequote:
ik had hem op mijn mobiel geplaatst dus dat zal waarschijnlijk wel fout zijn gegaanquote:Op woensdag 23 april 2014 23:16 schreef Lt.Surge het volgende:
[..]
Ik zie dat je hem ook in aanbod hebt geplaatst.
quote:Op woensdag 23 april 2014 23:16 schreef Lt.Surge het volgende:
[..]
Ik zie dat je hem ook in aanbod hebt geplaatst.
is goed, ik zal even een pm sturenquote:Op donderdag 24 april 2014 13:12 schreef hsnijder het volgende:
Ik wil ze beide wel overnemen van je voor een totaal van 75,00 euro inc verzenden, indien akkoord gooi je gegevens even door.
zit nu in de trein, maar zal het zometeen op de post doen.quote:
Dat is niet mogelijk. De spellen zijn inmiddels ook al verkocht.quote:Op donderdag 24 april 2014 18:50 schreef SchavuitPiet het volgende:
Kunnen spellen van de PS4 ook op de PS3.. ?
Zoja wel interesse in AC
quote:Op donderdag 24 april 2014 18:50 schreef SchavuitPiet het volgende:
Kunnen spellen van de PS4 ook op de PS3.. ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop