abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_139395624
quote:
1s.gif Op dinsdag 29 april 2014 22:12 schreef pessie het volgende:
L-E Lauren drinkt tot nu toe alleen water. Ik wil nu wel met thee beginnen.
En had ik al verteld dat de assistente van de lk het een probleem vond dat Lauren niet uit een fles drinkt?
Ze zei dat alle kinderen uit een fles moeten kunnen drinken. Weet iemand waarom?
Omdat ze anders straks als zestienjarige moeite heeft met een biertje.

Onzin dus.
  dinsdag 29 april 2014 @ 22:59:58 #252
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_139396455
De logopediste zei vorige week dat ik D maar uit een open beker moest gaan leren drinken. Ik vroeg haar of dat voor zijn mondmotoriek was of gewoon om het te kunnen. Nou, het laatste dus....
Daar doen we dus nog niet aan, dat doet zijn zus zelfs pas sinds kort, haha.
Ze zei, jij bent volgend mij wel het type dat van het gezonde is...._O-
Toen dacht ik, ja behalve als het gaat om fopspenen of drinken uit een fles-beker. Iets met zuigbehoefte tot een bepaalde leeftijd,

Ik geef geitenmelk of water aan mijn ventje. Water neem ik soms mee onderweg in een flesje, bijv als we anderhalf uur met de auto weg moeten.
Geitenmelk krijgt ie een paar keer per week 100-120 ml, soms als papje en ook wel als melk uit de fles.
Ook als ik weg ben kan ie dat nu drinken, al ben ik dat nog zelden zonder hem. <3
Lientje kreeg op deze leeftijd gewoon 's ochtends en 's avonds een fles melk, naast een keer of 6 bv.
D drinkt nog wel 6-8 keer, overdag voor zijn slaapjes flink, maar beneden bij de kindjes niet, teveel te zien.
pi_139402252
Juud, hier drinkt hij wel uit een open beker. Dat is nu typisch iets waarvan ik niet weet waarom ik het zou laten, ik heb liever dat hij uit een gewone beker drinkt dan uit een fles oid. :)
pi_139402508
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 april 2014 22:13 schreef _evenstar_ het volgende:
Oliver drinkt het liefste water naast Bv

En stiekem ben ik trots op 2 jaar 5 maanden!
Na alle ellende en bijna 2 jaar daarvan op dieet voor hem waarvan 1 jaar veel producten en langzaam afbouwend. Hij heeft alleen de glutengevoeligheid ( waarschijnlijk net als Arwen non specifieke coeliakie) maar gelukkig niet die waslijst die arwen heeft! En zijn voedselweigeren en slechte groei. Zijn we nu eindelijk na de laatste kiezen fase in een fijn ritme en komt hij nog maar 2 keer a nachts :).
Wij zijn blij! En ik hoop dat de kinder arts in juni ook tevreden is ( de oude is haar licentie kwijt :o )
*O* wat fijn voor jullie dat het nu allemaal wat beter gaat! En de oude kinderarts uit haar ambt gezet :o Bizar! Maar op zich ook weer geen verrassing als ik las hoe ze met jullie omging...

LE, vanaf ongeveer 10 maanden zijn wij begonnen met wat rijstemelk (omdat ik niet voldoende meer kon kolven op mijn werk), ca. 50 ml per werkdag. Vanaf 14 maanden kreeg hij koemelk op het kdv, toen kolfde ik helemaal niet meer.

Overdag thuis bood ik rond die leeftijd water aan en soms diksap. Maar dat bleef echt bij een paar slokjes per dag. Sinds 18 maanden drinkt hij uit een open beker en sindsdien drinkt hij ook wat meer. Hij drinkt nu melk, aangelengd vruchtensap, diksap, aangelengde ice-tea, water en thee.
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_139408878
quote:
0s.gif Op woensdag 30 april 2014 07:37 schreef L-E het volgende:
Juud, hier drinkt hij wel uit een open beker. Dat is nu typisch iets waarvan ik niet weet waarom ik het zou laten, ik heb liever dat hij uit een gewone beker drinkt dan uit een fles oid. :)
Hier idem, dochter (13 maand) heeft nog nooit een fles/tuitbeker/rietjesbeker o.i.d. gehad.

Ze drinkt verder naast de BV ('s ochtends bij het wakker worden, 's middags voor haar slaapje, 's avonds voor het slapengaan en 's nachts als ze wakker wordt) alleen water. Ik ben geen fan van zoete drankjes en drink zelf eigenlijk ook alleen water, dus lekker makkelijk. Als ik iets met meer Kcal zou willen geven zou ik bio-geitenmelk geven (maar ze houdt niet van geitenmelk) of volle bio-koemelk (dat gebruik ik nu als ik een keer een pannenkoek voor haar maak oid).
"If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are." ~ Terry Pratchett.
Kom eens kijken F&F / Op de Beestenboerderij, Deel III!
  woensdag 30 april 2014 @ 14:50:07 #256
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_139412871
Wtf, ik werd vannacht wakker omdat één borst zo vol zat dat het pijn deed. Mini sliep (uiteraard :') ), dus ik heb de spanning eraf gekolfd. Vervolgens werd ik vanmorgen alsnog met een volle borst en een doorweekt topje wakker :?.
Toen 't kuiken gevoed, en daarna haalde ik er zo nog 50cc uit (kuiken was alweer voldaan en in slaap gevallen). Pas bij de voeding daarna had ik het idee dat die borst weer helemaal leeg was en geen pijn meer deed. Links was jaloers, dus daar kon ik ook nog een flinke lading uit kolven. In elk geval is de melkplas weer flink aangevuld :').
Bizar :').
KuikenGuppy
  woensdag 30 april 2014 @ 16:05:37 #257
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_139415468
Mijn 15 maanders drinken water uit een rietjesbeker. En bij de boterham een beetje koemelk uit een tuitbeker (uit praktische overwegingen de tuit ipv de rietjesbeker). Open bekers kunnen ze misschien wel maar daarvoor kon ik handen en ogen te kort om te zorgen dat niet alles tegen het plafond gaat. Ze krijgen tussen de middag ook bv. Behalve als ik weg ben, dan krijgen ze hun koemelk in een fles op de arm ipv in een tuitbeker aan tafel.

Ze lagen er vanochtend zo mooi bij dat ik deze nog even wilde delen:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  woensdag 30 april 2014 @ 16:07:17 #258
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_139415531
Dat ziet er gezellig uit Kyara!
KuikenGuppy
pi_139416360
Wat een lieve blote spekarmpjes zeg O+ Vooral meisje rechts (J?) :D
"If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are." ~ Terry Pratchett.
Kom eens kijken F&F / Op de Beestenboerderij, Deel III!
pi_139417392
quote:
0s.gif Op woensdag 30 april 2014 14:50 schreef Burdie het volgende:
Vervolgens werd ik vanmorgen alsnog met een volle borst en een doorweekt topje wakker :?.
Toen 't kuiken gevoed, en daarna haalde ik er zo nog 50cc uit (kuiken was alweer voldaan en in slaap gevallen).
Zo gaat het bij mij iedere ochtend/dag. Nouja, ik kolf niet iedere dag, maar als ik kolf na een voeding dan heb ik er ook zo 50 cc uit 's ochtends.

Mooie foto's, Kyara!
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
  woensdag 30 april 2014 @ 20:09:43 #261
171422 LadyBlack
paint it black
pi_139424964
Nohhhh Kyara!!! O+!

LE, ik geef E af en toe wat slokjes water uit een open beker (tuit/rietjesbeker snapt ze niet :') ) als ik vind dat ze wat weinig heeft gedronken. Op het kdv krijgt ze water bij de lunch en koemelk als er niet genoeg bv is.

Ik heb ook wel thee geprobeerd (toen nog uit de fles) maar toen kauwde ze alleen op de speen...

Pessie, hoe gaat ie daar?
pi_139425084
Kyara O+ O+ O+
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_139425338
Kyara O+!

Dank voor de tips. Wij hebben het er nog even over gehad, en ik geloof dat we er gewoon niet aan toe zijn om de bv te vervangen voor iets anders op ons verzoek. Dus tussendoor af en toe water blijven we doen, dat deed hij al, en als hij overdag slecht drinkt kolf ik wel en krijgt hij dat bij de maaltijden.

Ik weet dat er mensen zijn die dat overdreven vinden, maar mijn moederhart vindt echt dat hij nog zo veel mogelijk bv moet krijgen :@
pi_139427179
Kyara :*

Le niet twijfelen aan jouw moederhart. :*
pi_139427281
Is toch mooi, L-E, dat het zo kan. O+ .
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
  woensdag 30 april 2014 @ 21:00:49 #266
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_139427703
quote:
0s.gif Op woensdag 30 april 2014 08:10 schreef Phaidra het volgende:

[..]

*O* wat fijn voor jullie dat het nu allemaal wat beter gaat! En de oude kinderarts uit haar ambt gezet :o Bizar! Maar op zich ook weer geen verrassing als ik las hoe ze met jullie omging...

LE, vanaf ongeveer 10 maanden zijn wij begonnen met wat rijstemelk (omdat ik niet voldoende meer kon kolven op mijn werk), ca. 50 ml per werkdag. Vanaf 14 maanden kreeg hij koemelk op het kdv, toen kolfde ik helemaal niet meer.

Overdag thuis bood ik rond die leeftijd water aan en soms diksap. Maar dat bleef echt bij een paar slokjes per dag. Sinds 18 maanden drinkt hij uit een open beker en sindsdien drinkt hij ook wat meer. Hij drinkt nu melk, aangelengd vruchtensap, diksap, aangelengde ice-tea, water en thee.
Ja ze heeft testen bij oudste verneukt/gelogen. Maar we hebben nu duidelijkheid voor Arwen! Maar goed ben dus blij dat ik niet altijd haar blind gevolgd heb in haar advies!

LE niks raar jullie keus en die van Niemand Anders ! :*

Kyara wat zoet O+
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_139441489
Ohh Kyara, wat lief O+ Blijft toch bijzonder om te zien hoor, een tweeling aan de borst O+

J. drinkt best veel water uit een rietjesbeker en soms onder begeleiding uit een gewone beker.
Ze vindt het heerlijk en drinkt eigenlijk bij elke vaste maaltijd water. Vind het zelf ook lekker om wat te drinken bij m'n eten dus ik bied haar dat ook aan. Kolven doe ik al een hele tijd niet meer.
Ze krijgt genoeg borstvoeding binnen en maak me om m'n productie ook geen zorgen :).

Ze drinkt eigenlijk alleen water en heel soms wat thee, maar water vindt ze het lekkerst. Van de week had ik versgeperst sinaasappelsap en daar wilde ze ook wel wat slokjes van proeven, vond ze ook lekker :).
pi_139441586
Ahh Kyara O+ O+
  donderdag 1 mei 2014 @ 07:56:52 #269
171422 LadyBlack
paint it black
pi_139442522
Oeh L0t nou zet je me aan het denken... ;) Ik heb dat kolven ook wel een keer gezien, maar durfde niet zo goed te stoppen, wel bang voor mn productie. Toch nog maar eens overwegen.
pi_139442566
quote:
0s.gif Op woensdag 30 april 2014 20:17 schreef L-E het volgende:
Kyara O+!

Dank voor de tips. Wij hebben het er nog even over gehad, en ik geloof dat we er gewoon niet aan toe zijn om de bv te vervangen voor iets anders op ons verzoek. Dus tussendoor af en toe water blijven we doen, dat deed hij al, en als hij overdag slecht drinkt kolf ik wel en krijgt hij dat bij de maaltijden.

Ik weet dat er mensen zijn die dat overdreven vinden, maar mijn moederhart vindt echt dat hij nog zo veel mogelijk bv moet krijgen :@
niks overdreven, ik ken een moeder die bewust 'pas' na de tweede verjaardag van haar kinderen ander drinken aanbiedt. Ieder z'n eigen keus toch? Het is niet zo dat je hem,daarmee tekort doet, integendeel lijkt me.
I 21-5-10 ♥ T 1-11-12 ♥ K 4-11-18 ♥
pi_139444710
Kyara prachtig!!!

We hebben hier vanaf 6 maanden altijd water op tafel staan. Ze speelt ermee, drinkt enzo..maar we hebben nooit drinken als vervanging voor BV gegeven. BV en het drinken is op verzoek. Wou ze water, thee of iets kreeg ze het. Vroeg ze om de borst kreeg ze die ook.
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
  donderdag 1 mei 2014 @ 10:25:50 #272
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_139444807
Hoe doe jij dat op werkdagen bitterend? Kolf je nog of krijgt ze dan wel iets anders?
pi_139444842
Oh sinds 15 maanden kolf ik niks meer en ze vindt het geen probleem. Op de opvang en papa dag krijgt ze gewoon water/thee/diksap/bio koemelk!
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
  donderdag 1 mei 2014 @ 10:36:20 #274
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_139445084
quote:
0s.gif Op donderdag 1 mei 2014 10:27 schreef bitterend het volgende:
Oh sinds 15 maanden kolf ik niks meer en ze vindt het geen probleem. Op de opvang en papa dag krijgt ze gewoon water/thee/diksap/bio koemelk!
Ik ben ook wel een beetje klaar met het kolven idd. Heb nog een heel klein beetje in de vriezer en dat krijgen ze vanavond als ik weg ben maar overdag accepteren ze de koemelk in elk geval.
  donderdag 1 mei 2014 @ 10:40:01 #275
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_139445174
kyara, wat een mooie foto's! Superschattig O+

LE, als je nog geen vervangend drinken wil aanbieden, doe je dat toch niet? Ik heb dat ook bij Aviva heel lang afgehouden. Volg je gevoel, zou ik zeggen.
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
  donderdag 1 mei 2014 @ 10:55:08 #276
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_139445589
Le, gewoon doen wat jouw moederhart wil doen. Is niets geks aan.

Ik ben gezwicht voor de fles met koemelk. Met wat aandringen drinkt ze het wel en mijntepels waren nog niet toe aan een nieuwe sessie. Ik ben zo klaar met het gehuil en gekrijs :@ . ik trek het gewoon niet meer. De pijn is nu wel minder aan het worden. Ik gebruik nu miconazol en lanoline, en daarbovenop een steriel gaasje. Lastig is dat er echt niets van spruw te ontdekken is bij Lauren. De ha heeft gisteren goed gekeken en alles zag er prima uit. Maar kloven die niet genezen duidt toch op spruw...? Ik denk dat ik gewoon ga stoppen met overdag voeden. Nathan is uit logeren en ik zit nog steeds huilend op de bank.
pi_139445721
Och Pessie... Is gentiaan violet smeren geen optie voor je? Dit is toch zonde, dat het je nu zoveel pijn doet, terwijl het heel lang goed gegaan is..

Een interessant blog over tongriempjes: http://borstvoedingscentr(...)eer-de-tongriem.html
I 21-5-10 ♥ T 1-11-12 ♥ K 4-11-18 ♥
  donderdag 1 mei 2014 @ 11:14:54 #278
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_139446213
quote:
0s.gif Op donderdag 1 mei 2014 11:00 schreef Morretje het volgende:
Och Pessie... Is gentiaan violet smeren geen optie voor je? Dit is toch zonde, dat het je nu zoveel pijn doet, terwijl het heel lang goed gegaan is..

Een interessant blog over tongriempjes: http://borstvoedingscentr(...)eer-de-tongriem.html
Interessant blog inderdaad.

Waar kan ik gv krijgen hier in het noorden? Ik had vorige werk al gevraagd aan de assistent Lactatiekundige maar zij verkopen het niet. En het is toch zo dat de inkt ergens aan moet blijven plakken? Maar er is niets zichtbaars...
pi_139446246
Je kan het bestellen bij Eurolac!!

Kan je niet blijven voeden met de borst die geen pijn doet? of zijn ze allebei net zo erg? :*
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_139446316
quote:
1s.gif Op donderdag 1 mei 2014 11:14 schreef pessie het volgende:

[..]

Interessant blog inderdaad.

Waar kan ik gv krijgen hier in het noorden? Ik had vorige werk al gevraagd aan de assistent Lactatiekundige maar zij verkopen het niet. En het is toch zo dat de inkt ergens aan moet blijven plakken? Maar er is niets zichtbaars...
Eurolac idd. Als er schimmel zit, hoeft dat niet zichtbaar te zijn hoor. En gv reageert op de schimmel dacht ik inderdaad.
I 21-5-10 ♥ T 1-11-12 ♥ K 4-11-18 ♥
  donderdag 1 mei 2014 @ 11:21:33 #281
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_139446383
quote:
0s.gif Op donderdag 1 mei 2014 11:16 schreef bitterend het volgende:
Je kan het bestellen bij Eurolac!!

Kan je niet blijven voeden met de borst die geen pijn doet? of zijn ze allebei net zo erg? :*
Jup, ook links zsit er een flinke kloof.
Manlief wil dat ik ermee naar de ha ga. Maar onze ha vind 6 weken bv meer dan genoeg en zit mee steeds verwart aan te kijken als ik vertel dat Lauren "uiteraard nog bv krijgt". Hij wet dat Nathan ook 2 jaar heeft gehad, maar ja he. Dus ik verwacht van de ha dat zijn oplossing in het woord stoppen ligt -O-
Misschien moet ik even bij de buren polsen...?
  donderdag 1 mei 2014 @ 11:22:07 #282
286844 Kimpossible
Van lurker tot poster.
pi_139446405
Ik had het bij aidulac besteld met nog wat andere dingetjes, maar dan krijg je ook die van eurolac. Leveren de volgende dag al!

Veel sterkte :*

Kyara omg O+
Één keer in de zoveel tijd komen dromen uit!
pi_139446568
quote:
1s.gif Op donderdag 1 mei 2014 11:21 schreef pessie het volgende:

[..]

Jup, ook links zsit er een flinke kloof.
Manlief wil dat ik ermee naar de ha ga. Maar onze ha vind 6 weken bv meer dan genoeg en zit mee steeds verwart aan te kijken als ik vertel dat Lauren "uiteraard nog bv krijgt". Hij wet dat Nathan ook 2 jaar heeft gehad, maar ja he. Dus ik verwacht van de ha dat zijn oplossing in het woord stoppen ligt -O-
Misschien moet ik even bij de buren polsen...?
Bij de buren polsen is nooit een slecht idee!!
en gv gewoon bestellen !!

Stomme HA. Die van mij vraagt het eigenlijk nooit.
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_139446609
quote:
0s.gif Op donderdag 1 mei 2014 11:00 schreef Morretje het volgende:
Och Pessie... Is gentiaan violet smeren geen optie voor je? Dit is toch zonde, dat het je nu zoveel pijn doet, terwijl het heel lang goed gegaan is..

Een interessant blog over tongriempjes: http://borstvoedingscentr(...)eer-de-tongriem.html
Interessant idd. Helaas heeft het hier niet het gewenste effect gehad. Z'n tong komt mooi naar buiten als hij smekt, maar m'n tepels lijken op een dental speen als hij klaar is met drinken. Ik ga vanmiddag bespreken op het cb hoe overstappen op fv gaat. Ik zit dagelijks te huilen over de bv en dat dus al 5 weken lang, terwijl ik helemaal geen huilerd ben. Ik vind het ontzettend moeilijk en ik benijd langvoedende moeders echt, maar ik hoop dat ik met fv wat meer rust kan vinden en meer van hem kan genieten ipv te denken 'moet ik weer?'. Ik hoop dat het bij een eventuele volgende beter gaat, want dan probeer ik het net zo hard weer :)
  donderdag 1 mei 2014 @ 11:36:42 #285
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_139446792
quote:
0s.gif Op donderdag 1 mei 2014 11:28 schreef bitterend het volgende:

[..]

Bij de buren polsen is nooit een slecht idee!!
en gv gewoon bestellen !!

Stomme HA. Die van mij vraagt het eigenlijk nooit.
Welke gv moet ik hebben? Ze heeft meerdere soorten :@
  donderdag 1 mei 2014 @ 11:36:59 #286
286844 Kimpossible
Van lurker tot poster.
pi_139446800
Ik gooi er hier nog even een extra :* n voor dot. Ik herinner me zo goed hoeveel zeer het deed in de eerste 2/3 weken en hoe erg ik het dan vond als mevrouw weer wilde drinken :@. Soms moest ik er gewoon van huilen als ze aan het regelen was.

Je bent dapper dotje en ik hoop dat je snel je rust terugvindt en op je blauwe wolk kunt klimmen.
Één keer in de zoveel tijd komen dromen uit!
  donderdag 1 mei 2014 @ 11:38:36 #287
286844 Kimpossible
Van lurker tot poster.
pi_139446841
quote:
1s.gif Op donderdag 1 mei 2014 11:36 schreef pessie het volgende:

[..]

Welke gv moet ik hebben? Ze heeft meerdere soorten :@
Ik heb gewoon het flesje genomen met een open bovenkant. Daar stak ik dan een wattenstaafje in en zo kon ik gemakkelijk en zonder te knoeien mezelf en baby behandelen. Zonder te knoeien zeg ik, maar dat was met uitzondering van het moment dat ik dat hele flesje omgooide :') toen was een druppelflesje of iets wel handig geweest :D
Één keer in de zoveel tijd komen dromen uit!
pi_139446944
quote:
1s.gif Op donderdag 1 mei 2014 11:29 schreef Dot. het volgende:

[..]

Interessant idd. Helaas heeft het hier niet het gewenste effect gehad. Z'n tong komt mooi naar buiten als hij smekt, maar m'n tepels lijken op een dental speen als hij klaar is met drinken. Ik ga vanmiddag bespreken op het cb hoe overstappen op fv gaat. Ik zit dagelijks te huilen over de bv en dat dus al 5 weken lang, terwijl ik helemaal geen huilerd ben. Ik vind het ontzettend moeilijk en ik benijd langvoedende moeders echt, maar ik hoop dat ik met fv wat meer rust kan vinden en meer van hem kan genieten ipv te denken 'moet ik weer?'. Ik hoop dat het bij een eventuele volgende beter gaat, want dan probeer ik het net zo hard weer :)
Een hele dikke :*

Misschien een combinatie van kv/bv? zodat het je tepels kans geeft om te helen?
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_139447183
quote:
0s.gif Op donderdag 1 mei 2014 11:42 schreef bitterend het volgende:

[..]

Een hele dikke :*

Misschien een combinatie van kv/bv? zodat het je tepels kans geeft om te helen?
Ja, dat lijkt me idd ook een fijn plan :) Ik ga het eens even bespreken straks.
  donderdag 1 mei 2014 @ 11:58:28 #290
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_139447426
Dot :*

Hoe lang kan je melk bewaren in de vriezer?
KuikenGuppy
  donderdag 1 mei 2014 @ 12:00:05 #291
286844 Kimpossible
Van lurker tot poster.
pi_139447470
6 mnd bij -18 burd!
Één keer in de zoveel tijd komen dromen uit!
  donderdag 1 mei 2014 @ 12:01:40 #292
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_139447506
Thanx Kim.!
KuikenGuppy
pi_139447632
Mag GV op open kloven? Ik betwijfel het. Pessie, je kunt het ff op het borstvoedingsforum gooien, daar zit veel meer expertise dan bij de buren. Of bel met LLL.
pi_139448321
Goed punt wup, over de open kloven..

http://www.borstvoeding.c(...)gentiaan-violet.html (Hier staat het antwoord niet, maar wel weer nuttige info)
I 21-5-10 ♥ T 1-11-12 ♥ K 4-11-18 ♥
  donderdag 1 mei 2014 @ 13:06:59 #295
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_139449126
quote:
0s.gif Op donderdag 1 mei 2014 12:06 schreef WupWup het volgende:
Mag GV op open kloven? Ik betwijfel het. Pessie, je kunt het ff op het borstvoedingsforum gooien, daar zit veel meer expertise dan bij de buren. Of bel met LLL.
Ik vind het zelf ook een beetje eng inderdaad. Zeker icm de psoriasis op mijn tepels. Vanaf half 2 is de lijn van de LLL weer open zag ik, bel ik ze dan even.
pi_139452913
:o Ik heb ook psoriasis op mijn tepels!
(overal eigenlijk :{ )

Heb je gebeld?
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
  donderdag 1 mei 2014 @ 15:30:20 #297
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_139453633
Dot :*
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
pi_139453942
Even een crosstpost met het baby topic :)

Net terug van het cb en het lijkt heel erg op spruw en zelfs misschien ook in z'n liezen. Zucht :{

De vpk ging het natuurlijk eerst hebben over volledig kolven, want dat zou zij doen. Het was ook precies die vpk waar ik niet zoveel mee heb helaas. Maar als ik het echt wilde dan kon ik beginnen met z'n middagvoeding te vervangen door een fles en dan afbouwen. En de nachtvoeding kon ik dan doen met een tepelhoedje, want dan hoefde hij eigenlijk ook geen volle voeding meer dus dan was het niet erg als hij m'n borst niet helemaal leeg krijgt. Ik denk niet dat hij het daarmee eens is :')

Pff, maar die spruw... Ik weet niet of ik gv aandurf bij mezelf, want het kloofje zit er nog een klein beetje. Kun je ook gv en miconazol crème samen gebruiken? Anders wordt het toch weer die plakzooi van de huisarts. Of heb jij toevallig antwoord pessie? Ik mag ook de lk nog twee keer bellen, dus ik kan het haar ook vragen.
  donderdag 1 mei 2014 @ 16:18:11 #299
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_139454986
quote:
0s.gif Op donderdag 1 mei 2014 15:04 schreef bitterend het volgende:
:o Ik heb ook psoriasis op mijn tepels!
(overal eigenlijk :{ )

Heb je gebeld?
:o ik ben niet de enige!
Ook overal psoriasis momenteel. Ik zit echt de dagen af te tellen totdat we naar het zuiden vertrekken. Als het had gekund had ik een reisje Gran Canaria geboekt om daar topless in de zon te gaan zitten. Maar ja he... Kost zoveel centjes.
Maar ik heb gebeld. GV en open kloof mag samen, maar het probleem lijkt haar geen spruw te zijn maar eerder de psoriasis huid die erg dun en stug is en daardoor moeilijk geneest. Ik kreeg een mailadres en telefoonnummer van een LLL-er die wel hormooncreme gebruikt op haar tepels, voor advies. Oh, en ze zei dat ik naar de dermatoloog moest. Heb maar verteld van afgelopen najaar, het onbegrip van de ha en het niet doorverwijzen want "met borstvoeding kun je toch niets".
Nou ja, nu had ik vanmiddag een houding waarin voeden geen blijvende pijn deed :o dus ik denk dat ik nu even doorga zoals ik ga en hoop dat het alsnog beter gaat. Oh, en zodra de ha terug is van vakantie toch naar de dermatoloog. De LLL-er vertelde trouwens dat mijn man beter mee kon gaan naar de ha. Nu manlief nog zover zien te krijgen -O-
pi_139463212
Is het verder wel een fijne huisarts? Het klinkt alsof hij je niet echt begrijpt...

Ik heb net de eerste voeding vervangen door een flesje. Mega stuwing nu natuurlijk... Gisteren liet hij 5 uur tussen twee voedingen rond dit tijdstip en dat was geen punt en nu vinden m'n borsten het wat minder.

[ Bericht 2% gewijzigd door Dot. op 01-05-2014 20:35:26 ]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')