ze slikt de pil door dus? Das niet goed en kan mede hiermee te maken hebben ookquote:Op maandag 21 april 2014 09:11 schreef mrEXE het volgende:
Het is echt pijnlijk bij het binnengaan, dus rond haar schaamlippen zegmaar. Ongesteld worden moet ze nooit echt, omdat ze de pil slikt
Dit is niet waar, er is geen enkel bezwaar tegen het doorslikken van de pil, aldus de prof. gynaecologie uit het Erasmus MCquote:Op maandag 21 april 2014 14:40 schreef DynastyL het volgende:
[..]
ze slikt de pil door dus? Das niet goed en kan mede hiermee te maken hebben ook
Thanks voor de infoquote:Op maandag 21 april 2014 15:46 schreef Sarasi het volgende:
Te gespannen waarschijnlijk en ja, waarschijnlijk onbewust. Ik moet ook altijd 'even wennen'. Eerst heel langzaam en op den duur voelt het alsof het eindelijk past en dan kun je echt van bil.
Probeer gewoon rustig aan te doen in het begin. Dat is voor haar veel lekkerder en voor jou fijner omdat zij minder pijn heeft. Laat haar anders bovenop zitten zodat ze zelf kan bepalen hoe snel nog fijn is.
Als het alleen rond de schaamlippen is, kan er ook nog een candida infectie meespelen, daarvoor moeten jullie dan even naar de huisarts.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |