Nee dat bestaat niet,,,, Ja je kan jezelf ziek laten verklaren, dan moet je eerst gif slikken zodat je hemelaal loco word en geel gaat zweten,,, en dan laat je je opnemen ( bijv door een steen te gooien door een ruit van zomaar iemand ) en dan zeg je tegen de psychiater "Ja Elvis die telefoneerde me dat daar een spion woont" en dan word je opgesloten en dan krijg je pillen van de psychiater,,, en daarna laten ze je vrij ( na 5 maanden opsluiten ) en DAN heb je een Wajong , maar je kan ook de pech dan hebben dat ze je een klootzak vinden en dat moet je verplicht chemische castratie !quote:Op vrijdag 18 april 2014 00:08 schreef KaoloJoeka het volgende:
Waar kan ik een wajong uitkering aanvragen? Ik ben een luie donder en wil mezelf arbeidsongeschikt laten verklaren. Werken is niets voor mij. Ik heb gelezen dat er veel mensen met zo'n uitkering op dit forum zitten, dus daarom vraag ik het maar.
Dus ik mag geen serieuze vraag stellen? Nou gaat het helemaal mooi worden. Ik dacht dat men geholpen werd in deze sectie van het forum.quote:Op vrijdag 18 april 2014 00:18 schreef trovey het volgende:
Hahaha...nee toch niet, donder op naar Onzin TS.
Ga gewoon weg.quote:Op vrijdag 18 april 2014 00:19 schreef KaoloJoeka het volgende:
[..]
Dus ik mag geen serieuze vraag stellen? Nou gaat het helemaal mooi worden. Ik dacht dat men geholpen werd in deze sectie van het forum.
Dan moet je in Onzin zijn met deze op.quote:Op vrijdag 18 april 2014 00:21 schreef KaoloJoeka het volgende:
[..]
Ik laat mij niets vertellen door een vrouwmensch. Ik ben op zoek naar de waarheid.
jezelf gek laten verklaren voor een verhoging van je loon/uitkering is niet helemaaaal zo dom , maar voordat je het doet laat je goed informeren over de voor en nadelen , want een ongelukje ligt altijd in een klein hoekje hey, voor het zelfde geld wil je later een echte baan maar ben je opeens oficieeeeel ECHT gek en neemt niemand je meer aan,,, ( en krijg je ook geen vrouw meer want vrouwen willen een man met een baan )quote:Op vrijdag 18 april 2014 00:19 schreef KaoloJoeka het volgende:
Dus ik mag geen serieuze vraag stellen? Nou gaat het helemaal mooi worden. Ik dacht dat men geholpen werd in deze sectie van het forum.
Dit.quote:Op vrijdag 18 april 2014 00:22 schreef Toto69 het volgende:
Heuj rukvogel, bakkes dicht tegen trovey want das een lieverd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |