Even een ontwerper praat houden:quote:Op zaterdag 12 april 2014 20:11 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
De opdrachtgever is de baas ja, wie het heeft besloten weten we inderdaad niet maar een goede ontwerper kan de opdrachtgever er ook op wijzen dat de funcdtionele elementen primeren boven de 'het ziet er leuk uit' elementen.
Een lijntje geeft wel een boostquote:Op zaterdag 12 april 2014 20:17 schreef theunderdog het volgende:
Gebruiken de mensen hier nog bepaalde oppep, concentratiemiddelen voor een tentamen?
Energydrink voor t tentamen zodat m'n omgeving geen last van de geur heeft. En tijdens t tentamen cola.quote:Op zaterdag 12 april 2014 20:17 schreef theunderdog het volgende:
Gebruiken de mensen hier nog bepaalde oppep, concentratiemiddelen voor een tentamen?
Zuip jij elke dag cola en energydrink?quote:Op zaterdag 12 april 2014 20:22 schreef Mitsu het volgende:
[..]
Energydrink voor t tentamen zodat m'n omgeving geen last van de geur heeft. En tijdens t tentamen cola.
Puur omdat ik het elke dag drink, niet omdat er een tentamen is eigenlijk.
Nee.quote:Op zaterdag 12 april 2014 20:17 schreef Rezania het volgende:
[..]
Staat er dan geen whiteboard of zo'n bord met papier?
Je zou het denken ja.quote:Ik bedoel, je moet toch wel iets krijgen om op te schrijven lijkt me?
Cola niet perse, energydrink welquote:Op zaterdag 12 april 2014 20:23 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Zuip jij elke dag cola en energydrink?
De tyfus he.
Kun je niet gokken op een 6je?quote:Op zaterdag 12 april 2014 20:24 schreef MrStalin het volgende:
Verdomme, ik moet leren, geen battlefield spelen
Ik geef jou tot op zekere hoogte gelijk maar het ontwerpbureau heeft ook een verantwoordelijkheid en op het moment dat een medewerker van de universiteit op de stoel van een ontwerper gaat zitten is hij de verantwoordelijke ontwerper. Hoe dan ook, er zijn ontwerpkeuzes gemaakt door iemand.quote:Op zaterdag 12 april 2014 20:20 schreef Mitsu het volgende:
[..]
Even een ontwerper praat houden:
Als ontwerper voor een bedrijf ben je een servant designer. Er wordt door de opdrachtgever (wel in combinatie met de ontwerper) een programma van eisen opgesteld waaraan het ontwerp moet voldoen. Jouw persoonlijk mening boeit dan niet, je kan als ontwerper een pro actieve houding aannemen en opperen dat iets anders kan. Maar uiteindelijk is de opdrachtgever die bepaalt waaraan een ontwerp moet voldoen. Daaruit kunnen 2 situaties ontstaan: opdrachtgever wilde juist minder boeken en dan wordt dat zo ontworpen, of er werd niets over gezegd.
En wij weten niet wat nu het geval was bij ontwerpen waar jij je aan ergert dus het is een beetje zinloos om de ontwerper zo te omschrijven.
6jes mentaliteitquote:
Was het maar waar.quote:Op zaterdag 12 april 2014 20:25 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik dacht dat dat alleen op het vmbo,havo,vwo en mbo voorkwam.
Dan moet je ook niet zeuren dat je nog moet leren. Als je neerkijkt op de 6jes mentaliteit, dan vind je leren gewoon leuk.quote:
Roken is niet heel veel slechter dan Energydrink hoor.quote:Op zaterdag 12 april 2014 20:28 schreef Rezania het volgende:
Energydrink is tot daar toe aan, mensen die roken terwijl ze geneeskunde, LST, BFW, of iets dergelijks studeren vind ik veel dommer.
Nou, leuk, nee dat niet. Maar zesjes staan altijd zo lelijkquote:Op zaterdag 12 april 2014 20:28 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dan moet je ook niet zeuren dat je nog moet leren. Als je neerkijkt op de 6jes mentaliteit, dan vind je leren gewoon leuk.
Gok gewoon op een 10 dan.quote:Op zaterdag 12 april 2014 20:29 schreef MrStalin het volgende:
[..]
Nou, leuk, nee dat niet. Maar zesjes staan altijd zo lelijk
Er is een veel sterker verband tussen roken en kanker gevonden dan tussen energydrink en kanker.quote:Op zaterdag 12 april 2014 20:29 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Roken is niet heel veel slechter dan Energydrink hoor.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |