3G heb je bij Proximus toch zowat overal?quote:Op vrijdag 25 april 2014 07:59 schreef Brecht35 het volgende:
[..]
In België moet je daar dus echt geen rekening mee houden. De 3G dekking is al kak, laat staan 4G. 3G heb je op redelijk wat plaatsen, maar de plaatsen met 4G zijn zo gering dat het gewoonweg te verwaarlozen is.
Ik vind het wat jammer dat m'n bij de providers hun beperkte 4G zitten te promoten terwijl hun 3G verre van op punt staat.
Ik zit trouwens bij Proximus, volgens de kaartjes geeft dit de beste dekking, maar dat vind ik imo niet genoeg.
Ik ben totaal niet tevreden over de 3G. Op de meeste plaatsen heb je het wel, maar enkel in grote steden is de snelheid lekker.quote:Op vrijdag 25 april 2014 11:54 schreef DeMessias het volgende:
[..]
3G heb je bij Proximus toch zowat overal?
Behalve in Leuven, studentenstad bij uitstek is het Edge
Haha, hier een 4G kaartje van de beste operator in België.quote:Op vrijdag 25 april 2014 09:16 schreef Catch22- het volgende:
Ik weet niet hoe het in belgie zit, maar hier gaat het heel hard met het 4g netwerk qua bouw.
http://tweakers.net/produ(...)-z1-compact/reviews/quote:Op vrijdag 25 april 2014 07:44 schreef Reviews4all het volgende:
[..]
224 is de Moto G, maar die heeft wel een beter formaat scherm.. Als deze 4.5 inch was geweest had ik 'm sws gekocht, maar 5.5 inch.. Dat is toch wel echt enorm (past niet in mn zak). Weet jij overigens of er nog andere geweldige smartphones van maximaal 4,5 inch binnenkort gaan uitkomen?
daarom gewoon heuptasjequote:Op vrijdag 25 april 2014 07:44 schreef Reviews4all het volgende:
[..]
224 is de Moto G, maar die heeft wel een beter formaat scherm.. Als deze 4.5 inch was geweest had ik 'm sws gekocht, maar 5.5 inch.. Dat is toch wel echt enorm (past niet in mn zak). Weet jij overigens of er nog andere geweldige smartphones van maximaal 4,5 inch binnenkort gaan uitkomen?
Áls je wordt uitgekozen. Dit is slechts 1 van de acties die ze gaan doen.quote:Op vrijdag 25 april 2014 20:29 schreef ManianMan het volgende:
Dus moet je je telefoon kapot maken en dan kun je pas de telefoon kopen???
Dus in mei is het op de markt dit is zeg maar een vip beta fase?quote:Op vrijdag 25 april 2014 22:39 schreef Catch22- het volgende:
[..]
Áls je wordt uitgekozen. Dit is slechts 1 van de acties die ze gaan doen.
zoiets.quote:Op vrijdag 25 april 2014 22:55 schreef ManianMan het volgende:
[..]
Dus in mei is het op de markt dit is zeg maar een vip beta fase?
Slechts een deel 4gquote:Op zaterdag 26 april 2014 23:19 schreef Faux. het volgende:
Hij is mooi
maar zijn er naast de beperkte 4g nog andere nadelen? Vindt t zo'n lage prijs voor zo'n mooi ding
Tja, is dat een probleem?quote:Op zondag 27 april 2014 02:08 schreef Catch22- het volgende:
Sja. Ik kan niet zeggen dat het me verbaasd.
Ik vind t idee tof, maar of ze alles kunnen waarmaken is maar de vraag.
De aap is uit de mouw. OnePlus heeft 1 aandeelhouder: Oppo. De oude werkgever van de directeur. En tevens de fabrikant van de Find 7a, die bijna gelijk is aan de oneplus one.
http://www.phonearena.com(...)nswer-is-yes_id55560
Ben benieuwd wat daar nou de reden van is, Oppo heeft naar mijn gevoel best een goeie naam en heeft niet echt een tweede bedrijfsnaam nodig.quote:Op zondag 27 april 2014 02:08 schreef Catch22- het volgende:
Sja. Ik kan niet zeggen dat het me verbaasd.
Ik vind t idee tof, maar of ze alles kunnen waarmaken is maar de vraag.
De aap is uit de mouw. OnePlus heeft 1 aandeelhouder: Oppo. De oude werkgever van de directeur. En tevens de fabrikant van de Find 7a, die bijna gelijk is aan de oneplus one.
http://www.phonearena.com(...)nswer-is-yes_id55560
Het klinkt westersquote:Op zondag 27 april 2014 15:32 schreef Klonk het volgende:
[..]
Ben benieuwd wat daar nou de reden van is, Oppo heeft naar mijn gevoel best een goeie naam en heeft niet echt een tweede bedrijfsnaam nodig.
En wanneer komt het toestel dan voor de massa beschikbaar? En is dit dan voor dezelfde prijs of krijg je dan opeens een iPhone achtige prijs? Waarom zo te koop lopen als het dus nog niet meer dan een beta test toestel is? Ik ben er nog wijfelend over moet ik bekennenquote:Op dinsdag 29 april 2014 11:57 schreef Catch22- het volgende:
Het is een dochterbedrijf van Oppo, er zijn al meedere hands-ons. En je kan hem voorlopg niet in de losse verkoop kopen.
Oplichterij is het zeker niet. Ze kiezen voor een andere manier om klantenbinding te doen. En op deze manier hebben ze controle over de verkoop en krijgen ze betere feedback over het apparaat, omdat in eerste instantie alleen de "fans" het toestel zullen kopen (in de regel, via de invites)
Niet te snel roepen dat niemand hem heeft gehad en dat het oplichting is etc. Het model is nog niet zo lang geleden officieel door het bedrijf aangekondigd en er staan al vids op yt:quote:Op dinsdag 29 april 2014 11:53 schreef Michielos het volgende:
Ik ben er ook wel geïnteresseerd in, maar mij klinkt het echt als oplichting en marketing in de oren . Niemand die het ding ooit gezien heeft, niemand die het ding ooit in handen gehad heeft, een zeer select verkoopsysteem dus niemand die het ding ooit kan kopen.
Dan haak ik af, het klinkt "te mooi om waar te zijn". Waar kan ik dit ding namelijk bekijken of bestellen? Heeft iemand een directe link? Hoe zit het met de garantie? Krijg ik het toestel überhaupt als ik betaald heb?
Desalniettemin vind ik het een nette prijs voor een net toestel, maar als het niet verkocht kan worden, of er no way is waardoor ik het kan ontvangen, heeft het weinig zin te pochen met stoere specs imo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |