Spam?quote:
quote:Op vrijdag 11 april 2014 12:50 schreef Iemand91 het volgende:
Eens kijken of ik de (stof happende) Pi met camera board kan omtoveren naar een snapsnot camera.
Ofwel bij beweging een foto (of meerdere) maken. Ophangen bij de voordeur. Alleen netwerk en stroom is nog een probleem.
Zal geen vaste oplossing zijn (gewoon een project, meer niet) dus waarschijnlijk gewoon een stroomkabel vanuit m'n raam leggen.
Netwerk zit niets anders op dan een wifi-dongle; dus waarschijnlijk de Edimax EW-7811Un ergens proberen op te scharrelen (een bekende dongle die geen extra voeding nodig heeft).
Gelukkig is de voordeur vlakbij de router dus wifi zal niet zo'n probleem zijn.
Oh, en het geheel moet ik dan nog in een of andere behuizing proppen...
Als je bewegingsdetectie niet door de Pi laat doen kan resultaat inderdaad beter worden.quote:Op maandag 14 april 2014 19:27 schreef RobertNL het volgende:
resultaten zijn wat wisselend met dit soort setups. Denk dat 720P stream naar NAS moet gaan lukken maar we gaan het zien. Motion zelf boeit mij niet zo veel, dat kan mijn NAS ook wel
.
Mijn excuses, kan me voorstellen dat het zo overkomt maar het is geen spam.quote:Op maandag 14 april 2014 18:56 schreef Iemand91 het volgende:
Spam?
Na aanmelding 1 post plaatsen met meerdere links en dubieuze .zip bestanden?
gebruik jij ook een usb tv grabber?quote:Op dinsdag 15 april 2014 12:27 schreef Quihico het volgende:
[..]
Mijn excuses, kan me voorstellen dat het zo overkomt maar het is geen spam.
Ik lees dit forum al wat langer maar had nog geen account en dus ook geen posts.
Ik ben wat actiever op andere fora, grotendeels over xbmc/openelec en de raspberry pi.
De 1e link gaat naar wat screenshots.
Het zip-bestand bevat enkel een image voor de raspberry pi die ik voor mezelf en familie & vrienden gebruik en waarmee je de pi als mediacenter en pc kunt gebruiken.
De andere link gaat naar een forum met meer info over het bridgen van ethernet en wifi op de pi (errug handig).
Ik gebruik deze image dagelijks en met veel plezier en wilde dat graag delen.
Ik heb er ergens nog wel een liggen...quote:
RaspiMJPEG al geprobeerd? Heeft ook een webinterface gemaakt. Werkte goed toen ik probeerde maandje geleden...quote:
als je ambilight wilt gebruik tijdens tv kijken heb je inderdaad zo'n grabber nodig.quote:Op dinsdag 15 april 2014 13:41 schreef Quihico het volgende:
[..]
Ik heb er ergens nog wel een liggen...
Kweet het exacte type niet maar hij ziet er in mijn herinnering uit als een van deze. Zal hem zo een zoeken en kijken of ik em aan d praat krijg.
Welke heb jij precies?
En heb je die nodig om ambi-light te maken?
Ik meen dat je ws2801 ledstrips op de gpio aan kan sluiten en dan zijn er meerdere addons beschikbaar voor XBMC/OpenELEC/RASPBMC, toch?
Kost je wel 30 euro, als het nier meer is. Signaal moet namelijk omgezet worden.quote:Op woensdag 16 april 2014 14:40 schreef Bluurgh het volgende:
Ik ben op zoek naar een hdmi -> vga adapter om retro games ook weer te geven op een ouderwets pauperbeeldscherm voor extra retro gevoel. Ik las ergens dat je dan een speciaal type nodig hebt, maar het is me niet helemaal duidelijk of dat echt zo is. Iemand die hier meer over weet?
Kheb er een in gebruik van adafruit website, plaatje hier, was 20 $ maar met verzendkosten zit je idd rond 30 eur. Beter ff op dealextreme zoeken, wel opletten dat het niet alleen kabel is, dus ook convert of convertion als zoekterm, zijn vanaf 8/9 euro te krijgen, verzenden gratis maar wel weken wachten...quote:Op woensdag 16 april 2014 14:42 schreef xaban06 het volgende:
Kost je wel 30 euro, als het nier meer is. Signaal moet namelijk omgezet worden.
Aha, ok.. Ja, weet je, ik kijk al jaar of 3 helemaal geen kabel meer, downloadde eerst alles automatisch met nieuwsgroepen maar ben nu alleen maar aan het streamen, ik vind het ideaal. Heb zelf een philips 3d tv met ambilight dus nog niet noodzakelijk bezig geweest met ledstrips. Lijkt me wel leuk om monitortje met ambilight te maken voor de kids, zou mooi in de schouw passen...quote:Op woensdag 16 april 2014 14:00 schreef sjoemie1985 het volgende:
ambilight wilt gebruik tijdens tv kijken heb je inderdaad zo'n grabber nodig.
Geen ervaring met een DC motor aan een Pi, maar DC motors zijn vrij eenvoudig. Met PWM kun je de snelheid regelen. Houd wel het stroomverbruik in de gaten; wat grotere DC motors kunnen snel meer verlangen dan je pi kan leveren en als je een model hebt wat >5v nodig heeft, dan zul je al snel een motor driver nodig hebben, ook een stuk makkelijker als je beide kanten op wil draaien. Maar misschien is het wel een leuk experiment om zelf een driver te maken met een paar transistors.quote:Op woensdag 16 april 2014 14:40 schreef xaban06 het volgende:
Iemand al een DC motor gehangen aan zijn rPi? Ik wil binnenkort eens experimenteren, heb voor nu een breadboard, jumper wires, resistors en een servo motor gekocht. Zal wel 3 weken duren voordat het binnen is.... zoek dus nog een DC motor
Niet de foto's opslaan op je SD, heb er al ééntje naar de bliksum geholpen op deze manier.quote:Op dinsdag 15 april 2014 17:22 schreef Iemand91 het volgende:
Jeuj, de motion.conf wat verbeterd. Vreemd genoeg stond threshold* op 100 waardoor dat ding dus elke seconde een foto zat te maken. 2217 om precies te zijn.![]()
Anywho; threshold verhoogd (naar 1500), resolutie even lager gezet naar 640*480 voor testing purposes en zo lijkt het al heel wat. Bij voldoende beweging een keurige foto (welke kun je zelf kiezen; best, first enz.) en een filmpje.
Best geinig zo.
* Threshold: minimum aantal pixels dat moet veranderen (door beweging bijvoorbeeld) om camera in te laten schakelen.
die van mij heeft 4 van die gele composiet aansluitingen en 1 witte.quote:Op woensdag 16 april 2014 14:56 schreef Quihico het volgende:
[..]
Aha, ok.. Ja, weet je, ik kijk al jaar of 3 helemaal geen kabel meer, downloadde eerst alles automatisch met nieuwsgroepen maar ben nu alleen maar aan het streamen, ik vind het ideaal. Heb zelf een philips 3d tv met ambilight dus nog niet noodzakelijk bezig geweest met ledstrips. Lijkt me wel leuk om monitortje met ambilight te maken voor de kids, zou mooi in de schouw passen...
Jouw usb-grabber heeft component ingang, niet? Dus FullHD signaal mogelijk? Ik heb de mijne nog niet gelocaliseerd maar kweet bijna zeker dat die geen component had...
Khad ook graag spdif gezien... Is trouwens wel te krijgen met HifiBerry maar ben je weer 30 EUR lichter.quote:Op woensdag 16 april 2014 17:56 schreef spierbal het volgende:
Snap niet dat ze er geen spdif in het mobi hebben. Nu ben je wel erg afhankelijk van je tv.
self-duh, natuurlijk: 4-channel, dus 4x composite..quote:
Dat zou erg mooi zijn, maar zal waarschijnlijk de Pi een stukje duurder maken.quote:Op woensdag 16 april 2014 17:56 schreef spierbal het volgende:
Snap niet dat ze er geen spdif in het mobi hebben. Nu ben je wel erg afhankelijk van je tv.
Er zijn goedkopere alternatieven.quote:Op woensdag 16 april 2014 18:13 schreef Quihico het volgende:
Khad ook graag spdif gezien... Is trouwens wel te krijgen met HifiBerry maar ben je weer 30 EUR lichter.
Als je je pi graag of veel voor muziek gebruikt is volumio wellicht iets?
Dat ziet er goed uit, en voor een kwart van de prijs van HifiBerry, Bijna te cheap om te laten liggen..quote:
maar ik had ook al gelezen dat deze volgens mij niet helemaal door arm-processors ondersteunt wordtquote:Op woensdag 16 april 2014 18:18 schreef Quihico het volgende:
[..]
self-duh, natuurlijk: 4-channel, dus 4x composite..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop