Oke, van het beleid wist ik niet, maarquote:Op vrijdag 11 april 2014 19:28 schreef Soury het volgende:
[..]
Ja maar ik ben al in de cos kwijt wat ik wilde posten.En ik ga zelf echt niet zoeken.
Zoveel onzin topics die meer "centraal" kunnen, maar het laten zakken is het beleid.
Ik ook niet maar het lijkt wel zo.quote:Op vrijdag 11 april 2014 19:30 schreef Tuinfluitert het volgende:
[..]
Oke, van het beleid wist ik niet, maar
De OP van iedere CoS staan foto's en namen inquote:Op zaterdag 12 april 2014 11:30 schreef Peter het volgende:
Hoi, nav een FP-bericht wilde ik even snel ergens zien welke deelnemers er nu meedoen (naam, leeftijd, foto en iets), maar ik zie alleen losse topics. Is er ergens zo'n overzicht?
Top! Wellicht dat in de FAQ vermelden? Dat zoekt makkelijker voor newbies.quote:Op zaterdag 12 april 2014 11:31 schreef Mord_Sith het volgende:
[..]
De OP van iedere CoS staan foto's en namen in
Dat laat ik aan de mods van UTO overquote:Op zaterdag 12 april 2014 11:32 schreef Peter het volgende:
[..]
Top! Wellicht dat in de FAQ vermelden? Dat zoekt makkelijker voor newbies.
Ik kon nog gewoon stemmen?quote:Op zaterdag 12 april 2014 11:22 schreef Boca_Raton het volgende:
Even een vraagje: in de OP's van de COS-reeks, staan twee polls. Die staan er steeds opnieuw bij een nieuw nummer van een COS, maar op de eerste kun je helemaal niet meer stemmen. Al heel lang niet. De poll met wie je uit Utopia wil. En op die andere kun je oeverloos blijven stemmen geloof ik.
Moeten er niet in elke nieuwe COS 'lege' polls? Dan zie je tenminste de aktuele mening van iedereen.
Zal die afbeelding later wel even in de FAQ zetten,quote:Op zaterdag 12 april 2014 11:32 schreef Peter het volgende:
[..]
Top! Wellicht dat in de FAQ vermelden? Dat zoekt makkelijker voor newbies.
Ohw. Ik krijg bij die eerste steeds de melding dat er al gestemd is (klopt) en bij de tweede poll soms ook, soms niet.quote:
Er wordt op IP-nummer geregistreerd bij die polls, dus het kan voorkomen dat je nog een keer mag stemmen terwijl je al gestemd had. Bijvoorbeeld: je hebt op kantoor gestemd, of vanaf je mobiel of tablet op het 3G of 4G netwerk, en vervolgens duik je thuis de COS in en kun je nogmaals stemmen.quote:Op zaterdag 12 april 2014 11:46 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Ohw. Ik krijg bij die eerste steeds de melding dat er al gestemd is (klopt) en bij de tweede poll soms ook, soms niet.
Maar dat bedoel ik juist: ik heb op die poll zo'n 200 COS-sen geleden gestemd. Mijn mening is alweer of misschien veranderd, snap je? Maar ik kan niet opnieuw stemmen.quote:Op zaterdag 12 april 2014 11:55 schreef Gert het volgende:
[..]
Er wordt op IP-nummer geregistreerd bij die polls, dus dat kan kloppen.
Oké, dan zouden de polls zo langzamerhand weer eens vervangen moeten worden. Dat gebeurde ook regelmatig, maar misschien de laatste tijd niet meer. Ik zie inderdaad dat ik niet meer mag stemmen op wie ik er uit wil hebben, terwijl ik voor mijn gevoel al zeker wel een week geleden heb gestemd.quote:Op zaterdag 12 april 2014 11:57 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Maar dat bedoel ik juist: ik heb op die poll zo'n 200 COS-sen geleden gestemd. Mijn mening is alweer of misschien veranderd, snap je? Maar ik kan niet opnieuw stemmen.
Edit: ik stem maar vanaf één locatie: mijn desktop computer.
Nog een vraagje.. hoeveel persoonlijke SC- topics worden er ge-accepteert binnen het UTO-algemeen?quote:Op zaterdag 12 april 2014 12:00 schreef Gert het volgende:
[..]
Oké, dan zouden de polls zo langzamerhand weer eens vervangen moeten worden. Dat gebeurde ook regelmatig, maar misschien de laatste tijd niet meer. Ik zie inderdaad dat ik niet meer mag stemmen op wie ik er uit wil hebben, terwijl ik voor mijn gevoel al zeker wel een week geleden heb gestemd.
Gewoon 1, hoezo?quote:Op zaterdag 12 april 2014 16:32 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Nog een vraagje.. hoeveel persoonlijke SC- topics worden er ge-accepteert binnen het UTO-algemeen?
Ja? Zie je dat als SC? Ik vind het wel redelijk ontopic, het gaat over afhaken en niet over wat hij vanavond gaat eten.quote:Op zaterdag 12 april 2014 17:15 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Om dit
UTO / Ben terecht al snel afgehaakt. Ha ha ha ha wat een zooi.......
Als jij dát goed vind, vind ik alles best...quote:Op zaterdag 12 april 2014 17:22 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ja? Zie je dat als SC? Ik vind het wel redelijk ontopic, het gaat over afhaken en niet over wat hij vanavond gaat eten.
Ze doen het nog steeds nietquote:Op zaterdag 12 april 2014 12:00 schreef Gert het volgende:
[..]
Oké, dan zouden de polls zo langzamerhand weer eens vervangen moeten worden. Dat gebeurde ook regelmatig, maar misschien de laatste tijd niet meer. Ik zie inderdaad dat ik niet meer mag stemmen op wie ik er uit wil hebben, terwijl ik voor mijn gevoel al zeker wel een week geleden heb gestemd.
En iedereen weet wat je bedoelt want dat is de "grap" juist. De suggestie. En dat willen we dus niet. je bent nu een grens aan het zoeken, nou dus ook met balkje mag het niet. Je overtreed niet echt regels maar dit heeft te maken met gewoon fatsoen. Er was een post van Yvonne over, als je wilt kan ik het voor je terugzoeken.quote:Op zondag 13 april 2014 00:03 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Wat nou gewoon kappen!?!?!?
Ik heb netjes een balkje erop gezet.
Zoek dan alles maar terug van de suggesties dat er insest is in haar familie en stuur al die users ook een waarschuwing.quote:Op zondag 13 april 2014 00:08 schreef liesje1979 het volgende:
Wat is de laatste poll? Dan zet ik hem in de OP. Elke COS een nieuwe is wel heel vaak hoor, ik kan me voorstellen dat je je mening over de bewoners soms wat aanpast of bijstelt maar per COS? Meh.
[..]
En iedereen weet wat je bedoelt want dat is de "grap" juist. De suggestie. En dat willen we dus niet. je bent nu een grens aan het zoeken, nou dus ook met balkje mag het niet. Je overtreed niet echt regels maar dit heeft te maken met gewoon fatsoen. Er was een post van Yvonne over, als je wilt kan ik het voor je terugzoeken.
Nee LS, dit is niet speciaal om jou te sarren. Ik ben zulke plaatjes nog niet tegen gekomen maar als ik ze tegenkom haal ik ze weg. En als ik mensen incest zie suggereren zeg ik er ook wat van. Kan best dat we soms dingen missen, maak dan een TR. De post die jij in de vorige COS aanhaalde om te waarschuwen tegen de mods mocht prima, Ik zou het zelf nooit zeggen maar fadduuuurrr zeggen is niet verboden. Honingmosseltje ook niet.quote:Op zondag 13 april 2014 00:12 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Zoek dan alles maar terug van de suggesties dat er insest is in haar familie en stuur al die users ook een waarschuwing.
Maar je moet mij weer eens een keer hebben, zoals jullie dat in iedere RLS opzoeken om me te zeiken.
Stel me even op de hoogte van de users die je ook een waarschuwing hebt gegeven die letterlijk insest hebben gebruikt.
Bij voorbaat dank.
En zoek nu maar een ander slachtoffer.
Hoi! Ik ben de schuldige dan, want ik heb topics geleden al gezegd dat ik niet zo gecharmeerd ben van die incest insinuatie., kweenie LS, het voelt gewoon niet goed.quote:Op zondag 13 april 2014 00:12 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Zoek dan alles maar terug van de suggesties dat er insest is in haar familie en stuur al die users ook een waarschuwing.
Maar je moet mij weer eens een keer hebben, zoals jullie dat in iedere RLS opzoeken om me te zeiken.
Stel me even op de hoogte van de users die je ook een waarschuwing hebt gegeven die letterlijk insest hebben gebruikt.
Bij voorbaat dank.
En zoek nu maar een ander slachtoffer.
Oh en trouwens stel dat mijn dochter in Utopia zou zitten, God forbid mwoehahahaha, en je zou zo'n suggestief plaatje posten zou ik je op je bolle ogen komen timmerenquote:
Die insinuatie lokt ze zelf uit met het voorlezen van de woorden "honingmosseltje" en continu over haar FADURRRR en BROERRRRRRRR.quote:Op zondag 13 april 2014 00:22 schreef yvonne het volgende:
[..]
Hoi! Ik ben de schuldige dan, want ik heb topics geleden al gezegd dat ik niet zo gecharmeerd ben van die incest insinuatie., kweenie LS, het voelt gewoon niet goed.
Nu ben jij bij toeval de klos ( als in je post het net op het moment dat mods in de topics meelezen, en andere keren is iemand anders de klos. That's life. Kusjekroel enzo
Ik vind je toon echt niet tof. Volgens mij sta ik jou ook op een gewone toon te woord.quote:Op zondag 13 april 2014 00:39 schreef LekkerSimpel het volgende:
Liesje wil je godverdomme eens kappen met je persoonlijke aanvallen tegen me?
Dat gifje heeft hier al vaker gestaan en is niet weggehaald.
Als je iets tegen me hebt doe het dan via een PM en niet lopen zieken in de COS.
Dom wijf die je bent
persoonlijke shizzl, niet tofquote:Op zondag 13 april 2014 00:44 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ik vind je toon echt niet tof. Volgens mij sta ik jou ook op een gewone toon te woord.
Ongetwijfeld heeft dat gifje er eerder gestaan, ik heb het echter niet gezien. Was dat na het aangepaste gifjesbeleid? Want dan had ik het zeker weggemod als ik het gezien had. Trouwens, daarvoor misschien ook wel want ranzig. Jij blijft maar denken dat het persoonlijk naar jou toe is, dat is het niet.
En nu is het klaar eigenlijk wel.quote:
Ik hoef je niet steeds te hebben, dat denk jij alleen. En verder mag je persoonlijke dingen er buiten laten. Dat doe ik ook.quote:
Moet je niet bij mij zijn Yvonne.quote:
LS, ik vind die twee gifs van jou ook onsmakelijk en goor. Zoiets hoef ik niet tegen te komen terwijl ik gewoon zit te lezen.quote:Op zondag 13 april 2014 00:53 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Moet je niet bij mij zijn Yvonne.
Liesje heeft persoonlijk iets tegen me en dat weet jij waarschijnlijk ook wel.
Ik houd me aan alle regels in de COS (Lees de complimenten van Gert)
Maar Liesje heeft weer drank op en probeert me uit de tent te lokken met haar haat-acties. Zoals ze al vaker heeft gedaan.
Maar ja, een mod is heilig en een user meer of minder maakt jullie niet uit.
Neh zo werkt het ook niet, dat weet je ook wel, er wordt ook vaak zat voor je opgekomen.quote:Op zondag 13 april 2014 00:53 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Moet je niet bij mij zijn Yvonne.
Liesje heeft persoonlijk iets tegen me en dat weet jij waarschijnlijk ook wel.
Ik houd me aan alle regels in de COS (Lees de complimenten van Gert)
Maar Liesje heeft weer drank op en probeert me uit de tent te lokken met haar haat-acties. Zoals ze al vaker heeft gedaan.
Maar ja, een mod is heilig en een user meer of minder maakt jullie niet uit.
Staan gewoon op YT hoor. Als je zoekt op jacuzzi period dan krijg je die meteen. En onderwerp in de COS was over het vieze water.quote:Op zondag 13 april 2014 00:55 schreef Disana het volgende:
[..]
LS, ik vind die twee gifs van jou ook onsmakelijk en goor. Zoiets hoef ik niet tegen te komen terwijl ik gewoon zit te lezen.
Even goeie vrienden, maar jouw grens ligt mij iets te ver.
Ja, die animatie werd gisteren ook al gepost, en jouw Charlotte gif zag ik ook recent nog voorbij komen. Maar wat doet dat ertoe? Het is en blijft goor in de COS. De users zoeken er niet naar, die worden er gewoon mee opgescheept.quote:Op zondag 13 april 2014 00:58 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Staan gewoon op YT hoor. Als je zoekt op jacuzzi period dan krijg je die meteen. En onderwerp in de COS was over het vieze water.
En dan erbij, dat gifje heeft al vaker in de COS gestaan.
Ik heb echt waar altijd gedacht dat ze aan de dunne raaktequote:
Hoezo de complimenten van Gert, hoe kom jij gvd aan de complimenten van Gert. Ik gedraag me uiterst correct en positief en echt geen woord, nog niet een smiley met 2 duimpjes omhoogquote:Op zondag 13 april 2014 00:53 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Ik houd me aan alle regels in de COS (Lees de complimenten van Gert)
Ik stuur ze je via PM.quote:Op zondag 13 april 2014 00:08 schreef liesje1979 het volgende:
Wat is de laatste poll? Dan zet ik hem in de OP. Elke COS een nieuwe is wel heel vaak hoor, ik kan me voorstellen dat je je mening over de bewoners soms wat aanpast of bijstelt maar per COS? Meh.
Goh, joh, nee toch???quote:Op zondag 13 april 2014 01:01 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ik heb echt waar altijd gedacht dat ze aan de dunne raakte
Volgens mij werkt dat niet. Zou je ze hier willen posten dan kan ik ze vanuit je post kopiëren.quote:
SL!quote:Op zondag 13 april 2014 01:18 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Goh, joh, nee toch???
Ik reageerde op een comment dat Ruud met zijn diarree in de jacuzzi zou gaan.
Maar ik ken mijn plaats weer.
Lijkt Utopia wel op de COS, de ene mag meer van de zenderkamer dan de andere.
Komt ie:quote:Op zondag 13 april 2014 01:20 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Volgens mij werkt dat niet. Zou je ze hier willen posten dan kan ik ze vanuit je post kopiëren.
Zet maar een TR op de post van de poll dan zal ik en ik denk Gert en Benny ook wel, het gelijk in de OP aanpassen zodra we het zien.quote:Op zondag 13 april 2014 01:29 schreef LekkerSimpel het volgende:
De beide POLL's doen HiDiHo en ik.
En als we (na 21:00 uur) een topic kapen, dan zetten we de nieuwe POLL's er in.
HiDiHo doet de uitstemmen en ik de favorieten.
Is niet echt nodig. Als HiDiHo en ik een nieuwe POLL hebben na 21:00 uur dan kapen we meestal een topic om de POLL's in de spoiler te zettenquote:Op zondag 13 april 2014 01:37 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Zet maar een TR op de post van de poll dan zal ik en ik denk Gert en Benny ook wel, het gelijk in de OP aanpassen zodra we het zien.
Prima, als je mensen wel heel even de tijd geeft om het zelf te doen, zeker als het geen topstreams zijn. Hangt een beetje van de haast af, is het druk dan zsm, is het rustig, is het niet erg een minuut te wachten. Maar het komt voort uit de vraag hier ergens boven, de poll in de vorige OP (heb hem net aangepast) scheen vrij oud te zijn. Vandaar. Dus als jullie (Hidi en jij) het gevoel hebben dat de poll oud is, is een TR of post in FB wel handig. Ik stem namelijk nooit dus houd dat niet zo in de gaten.quote:Op zondag 13 april 2014 01:42 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Is niet echt nodig. Als HiDiHo en ik een nieuwe POLL hebben na 21:00 uur dan kapen we meestal een topic om de POLL's in de spoiler te zetten
Maar is wel een idee als we naast het net vissen om jullie even te vragen de POLL's aan te passen in de OP.
Het wordt gespeld als polls. Poll is geen afkorting.quote:Op zondag 13 april 2014 01:42 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Is niet echt nodig. Als HiDiHo en ik een nieuwe POLL hebben na 21:00 uur dan kapen we meestal een topic om de POLL's in de spoiler te zetten
Maar is wel een idee als we naast het net vissen om jullie even te vragen de POLL's aan te passen in de OP.
Laat me raden...quote:Op zondag 13 april 2014 01:48 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Het wordt gespeld als polls. Poll is geen afkorting.
Mieren zijn niet zo mijn ding. Muggen wel.quote:Op zondag 13 april 2014 01:51 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Laat me raden...
Jij bent vrijgezel en je bent dol op mieren.
Ik zeg toch ook dat we een topic bewust kapen?quote:Op zondag 13 april 2014 01:48 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Prima, als je mensen wel heel even de tijd geeft om het zelf te doen, zeker als het geen topstreams zijn. Hangt een beetje van de haast af, is het druk dan zsm, is het rustig, is het niet erg een minuut te wachten. Maar het komt voort uit de vraag hier ergens boven, de poll in de vorige OP (heb hem net aangepast) scheen vrij oud te zijn. Vandaar. Dus als jullie (Hidi en jij) het gevoel hebben dat de poll oud is, is een TR of post in FB wel handig. Ik stem namelijk nooit dus houd dat niet zo in de gaten.
Ok, dan ben je geen mierenneuker maar een muggenzifter...quote:Op zondag 13 april 2014 01:52 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Mieren zijn niet zo mijn ding. Muggen wel.
Jian!quote:Op zondag 13 april 2014 01:07 schreef Jian het volgende:
[..]
Hoezo de complimenten van Gert, hoe kom jij gvd aan de complimenten van Gert. Ik gedraag me uiterst correct en positief en echt geen woord, nog niet een smiley met 2 duimpjes omhoog![]()
Klote subjectiviteit hier altijd
Bek houden, softie! De cos is om te cossen.quote:Op maandag 14 april 2014 09:30 schreef Pavement het volgende:
Waarom denken een hoop mensen in dit subforum andere te kunnen vertellen hoe het wel of niet moet, het liefst zoals alleen zij het zelf graag zouden willen zien. Zo werkt Fok! niet maar ook de wereld niet. Volg gewoon de regels en gebruiken van het forum zoals het is, als je alles zo wil als dat jij dat wil moet je Word openen en daar je cos /subforum gaan creëren heb je ook geen last van andere mensen. Feit is dat als je iets doet met andere mensen je ook andere meningen en eigenschappen tegen komt.
Gun elkaar wat en als je een topique vervelend vind dan lees je deze toch gewoon niet. Ik snap werkelijk niet waarom je daar last van zou kunnen hebben. Net als spelfouten, lekker belangrijk als iemand een spelfout maakt, vooral in de stream-verslagen is het best moeilijk lijkt mij om en te luisteren en grammaticaal perfect te zijn.
ja inderdaadquote:Op maandag 14 april 2014 19:36 schreef Leandra het volgende:
Een account aanmaken om een user zwart te maken?
quote:Op maandag 14 april 2014 09:30 schreef Pavement het volgende:
Waarom denken een hoop mensen in dit subforum andere te kunnen vertellen hoe het wel of niet moet, het liefst zoals alleen zij het zelf graag zouden willen zien. Zo werkt Fok! niet maar ook de wereld niet. Volg gewoon de regels en gebruiken van het forum zoals het is, als je alles zo wil als dat jij dat wil moet je Word openen en daar je cos /subforum gaan creëren heb je ook geen last van andere mensen. Feit is dat als je iets doet met andere mensen je ook andere meningen en eigenschappen tegen komt.
Gun elkaar wat en als je een topique vervelend vind dan lees je deze toch gewoon niet. Ik snap werkelijk niet waarom je daar last van zou kunnen hebben. Net als spelfouten, lekker belangrijk als iemand een spelfout maakt, vooral in de stream-verslagen is het best moeilijk lijkt mij om en te luisteren en grammaticaal perfect te zijn.
Je snapt het alleen niet zo goedquote:
Waarom denken een hoop mensen in dit subforum andere te kunnen vertellen hoe het wel of niet moet, het liefst zoals alleen zij het zelf graag zouden willen zien.quote:
Relaxquote:Op maandag 14 april 2014 20:09 schreef Joezi het volgende:
[..]
Waarom denken een hoop mensen in dit subforum andere te kunnen vertellen hoe het wel of niet moet, het liefst zoals alleen zij het zelf graag zouden willen zien.
Ik zit nooit te zeuren over hoe het wel of niet moet.. Ik vind alles best. De regels zijn vrijer als voorheen, dus blijf daar niet over janken dat het weer naar het oude moet.
ONE LOVE
Wil dit stoertje nu ook even vertellen wie hij is?quote:Op maandag 14 april 2014 19:07 schreef Smootzig het volgende:
[..]
Bek houden, softie! De cos is om te cossen.
Euhm nee, dit heeft alles met feedback te maken, Je hebt kritiek op een mod, dat mag, maar niet in de COS. Hier kan je je klachten kwijt qua moderatie.quote:Op maandag 14 april 2014 21:29 schreef waxmask het volgende:
[..]
Je hebt zelf gezegd dat je het leest..of niet... Tijd om die MOD tot de orde te roepen lijkt me! Dit heeft niks met Feedback meer te maken!
Wijzig je hem dan ook terug nu? Dan kunnen we weer verder!quote:Op maandag 14 april 2014 21:35 schreef Mylene het volgende:
Waxmask, sorry voor het wijzigen van de TT, het was niet nodig.
Natuurlijk wil ik dat.quote:Op maandag 14 april 2014 21:37 schreef waxmask het volgende:
[..]
Wijzig je hem dan ook terug nu? Dan kunnen we weer verder!
That's all I wanted to hear. Laat hem dan maar zoals jij hem hebt gemaakt. Ging toch verder nergens over en iedereen weet nu over Peter. Iets waar de COSser graag van op de hoogt zouden willen blijven. Daarbij komt dat de familie dus geld inzameld en het zou je wel sieren daar een topic voor te maken en kijken of sommige FOKkers daar een kleine cent voor over zouden hebben !quote:
Geld over makenquote:Op maandag 14 april 2014 21:41 schreef waxmask het volgende:
[..]
That's all I wanted to hear. Laat hem dan maar zoals jij hem hebt gemaakt. Ging toch verder nergens over en iedereen weet nu over Peter. Iets waar de COSser graag van op de hoogt zouden willen blijven. Daarbij komt dat de familie dus geld inzameld en het zou je wel sieren daar een topic voor te maken en kijken of sommige FOKkers daar een kleine cent voor over zouden hebben !![]()
Zand erover!
Check!quote:Op dinsdag 15 april 2014 15:02 schreef Dottey het volgende:
mag ik een plakker?
UTO / Streamverslagen # 9
Ik vind het hele topic onderwerp eigenlijk niet kunnen. Maar wil geen azijnpisser zijnquote:Op dinsdag 15 april 2014 21:29 schreef Toverheks het volgende:
UTO / [COS #1920] Studdio Vlemmix, R.I.P. Leo / Utopia
Kan er een D weg gehaald worden, staat Studdio Dtje teveel vast bedankt
Top want users zijn in de warquote:Op dinsdag 15 april 2014 21:42 schreef liesje1979 het volgende:
Nou eigenlijk ben ik het wel met jullie eens. Het is heel erg, maar niet echt passend bij de COS.
Ik vind het ongepast. Wat beequeen zegt, een topic in rls zou beter op zijn plaats zijn.quote:Op dinsdag 15 april 2014 21:42 schreef liesje1979 het volgende:
Nou eigenlijk ben ik het wel met jullie eens. Het is heel erg, maar niet echt passend bij de COS.
Het was meer dat wij achter nog niet echt besloten hadden hoe hier invulling aan te geven en dit in overleg met mensen die hem goed kenden willen doen. Verder denk ik niet zoveel.quote:Op dinsdag 15 april 2014 21:43 schreef Toverheks het volgende:
Er komen wel meer TT `s voorbij die nergens op slaan, en dit was gewoon omdat sommige vroegen wie Leo was, god oh god, had een ander hem geopend dan kwam je er niet hier en in de COS over zeiken BQ, en ik bedoelde er niks onfatsoenlijks ermee, wat denk je eigenlijk wel.
Maar Gert of Liesje verander hem maar, maar geloof me, bedoelde er niks negatiefs mee.
Ja en dat wilden we na de uitvaart doen. Op verzoek.quote:Op dinsdag 15 april 2014 21:43 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik vind het ongepast. Wat beequeen zegt, een topic in rls zou beter op zijn plaats zijn.
Het is goed bedoeld maar mensen kennen hem niet daar. Dan krijg je vragen en gedoe puls over 5 minuten is er een nieuw topic en ziet niemand het meer die het wel zouden willen weten.quote:Op dinsdag 15 april 2014 21:43 schreef Toverheks het volgende:
Er komen wel meer TT `s voorbij die nergens op slaan, en dit was gewoon omdat sommige vroegen wie Leo was, god oh god, had een ander hem geopend dan kwam je er niet hier en in de COS over zeiken BQ, en ik bedoelde er niks onfatsoenlijks ermee, wat denk je eigenlijk wel.
Maar Gert of Liesje verander hem maar, maar geloof me, bedoelde er niks negatiefs mee.
Dat is netjes, Lies.quote:Op dinsdag 15 april 2014 21:45 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ja en dat wilden we na de uitvaart doen. Op verzoek.
Precies. Ik heb met Gert gesproken en die zou dit idd achter overleggen. Dit heeft verder niks met TS te maken.quote:Op dinsdag 15 april 2014 21:44 schreef liesje1979 het volgende:
Het was meer dat wij achter nog niet echt besloten hadden hoe hier invulling aan te geven en dit in overleg met mensen die hem goed kenden willen doen. Verder denk ik niet zoveel.
Mooi.quote:Op dinsdag 15 april 2014 21:45 schreef liesje1979 het volgende:
Ja en dat wilden we na de uitvaart doen. Op verzoek.
Dat was Gert, Sowieso was het nieuws me een beetje ontgaan tot Gert er over begon dus credits naar hem.quote:Op dinsdag 15 april 2014 21:50 schreef beequeen het volgende:
[..]
Precies. Ik heb met Gert gesproken en die zou dit idd achter overleggen. Dit heeft verder niks met TS te maken.
Bedankt voor de TT change.
Als je zo over "hier achter" praat zie ik in mijn hoofd altijd een donkere kamer waar je eerst door een dik rood gordijn moet stappen om als mod binnen te komen. Dan zit daar met de rug naar je toe Yvonne met links een wijntje en rechts een peuk op een design bankje. Als jij dan naar achter gaat zie je op de terug weg nog ff een andere mod bang uit de kamer lopen. Eenmaal binnen leg je de situatie uit en geeft Yvonne je het antwoord, alleen als het zeer ernstig is draait ze haar hoofd maar meestal niet en wuift ze je zo weg.quote:
quote:Op woensdag 16 april 2014 00:06 schreef Pavement het volgende:
[..]
Als je zo over "hier achter" praat zie ik in mijn hoofd altijd een donkere kamer waar je eerst door een dik rood gordijn moet stappen om als mod binnen te komen. Dan zit daar met de rug naar je toe Yvonne met links een wijntje en rechts een peuk op een design bankje. Als jij dan naar achter gaat zie je op de terug weg nog ff een andere mod bang uit de kamer lopen. Eenmaal binnen leg je de situatie uit en geeft Yvonne je het antwoord, alleen als het zeer ernstig is draait ze haar hoofd maar meestal niet en wuift ze je zo weg.
![]()
![]()
Veel proberen de OP zo kort mogelijk en overzichtelijk te houden en niet te vervuilen met persoonlijke meningen.quote:Utopia. SBS / Talpa biedt 24/7 live streams aan tegen betaling, echter de waarheid is dat die live streams eigenlijk helemaal niet zo 24/7 zijn. Aanzienlijke tijd van de dag worden zgn streamlocks toegepast waarbij op de stream alleen beeld zonder audio te zien is van onbeduidende plekjes op het Utopia terrein, zoals het gras op het weiland de buitenkant van de loods of de koeienstal. Uitleg daarover geven aan betalende streamers / klanten lijkt SBS / Talpa niet nodig te vinden. Nogal wat streamers voelen zich dan ook bedot!
Waarom?quote:
Zijn er geen streamlocks dan?quote:
De COS OP is (vinden wij) niet het geschikte podium om daar tegen te ageren. Dat kan bijvoorbeeld hier:quote:Op donderdag 17 april 2014 23:03 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Zijn er geen streamlocks dan?
Zijn ze niet ergerlijk?
Worden we niet belazerd als Talpa/SBS beweert dat alles 24/7 te volgen is?
Wat mag er dan wel en niet in de COS? Wellicht dat daar wat richtlijnen voor kunnen komen.quote:Op donderdag 17 april 2014 23:11 schreef Gert het volgende:
[..]
De COS OP is niet het geschikte podium om daar tegen te ageren. Dat kan bjvoorbeeld hier:
UTO / [CENTRAAL] Bespreek hier censuur, leugens en manipulaties van Talpa
Daar begint het inderdaad op te lijken, maar dan lijkt het mij ook niet meer dan billijk dat als er strakke richtlijnen voor zijn, dat die dan voor iedereen ook te raadplegen zijn, bijvoorbeeld in een sticky topic.quote:Op donderdag 17 april 2014 23:17 schreef Jian het volgende:
Ik vind het onzin, de OP is de openingspost, daar mag de TS geen persoonlijk tintje aangeven, die is vast omlijnd?
Oké, in dat kader, mogen de polls uit de OP verwijderd worden?quote:Op donderdag 17 april 2014 23:33 schreef Disana het volgende:
De polls waren leuk toen ze nog werden bijgehouden, dat herhaaldelijke gedram over de streamlocks is str*ntvervelend.
Da's niet aan mij hèquote:Op donderdag 17 april 2014 23:36 schreef Jian het volgende:
[..]
Oké, in dat kader, mogen de polls uit de OP verwijderd worden?
Ik loop gewoon te zeiken, maar LS is begonnen en daar gaan jullie op in, dus ik dacht waarom niet.quote:Op donderdag 17 april 2014 23:40 schreef Gert het volgende:
De polls in de OP hebben even achtergelopen, maar zijn nu toch weer actueel toch?
Ik doelde op de oorspronkelijke polls (wie mag er weg, wie is je favoriet). Die werden niet regelmatig meer ververst. Maar in het algemeen vind ik polls wel leuk, misschien moet er gewoon een algemeen poll-topic komen (we hebben nu alleen UTO / Stem topic! Wie moet er weg?).quote:Op donderdag 17 april 2014 23:40 schreef Gert het volgende:
De polls in de OP hebben even achtergelopen, maar zijn nu toch weer actueel toch?
De polls die nu in de OP staan vind ik wel leuk (want) actueel. Een poll-topic kan. Mijn ervaring is wel dat ze niet zo goed werken. Je krijgt dan polls in posts waar langs gescrolld wordt. Een OP is een vast punt, mensen weten dat ze daar terecht kunnen om de stemming te checken en zelf een stem uit te brengen.quote:Op donderdag 17 april 2014 23:43 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik doelde op de oorspronkelijke polls (wie mag er weg, wie is je favoriet). Die werden niet regelmatig meer ververst. Maar in het algemeen vind ik polls wel leuk, misschien moet er gewoon een algemeen poll-topic komen (we hebben nu alleen UTO / Stem topic! Wie moet er weg?).
Je bent in de war met de streamlocks. DIE zijn strontvervelend.quote:Op donderdag 17 april 2014 23:33 schreef Disana het volgende:
De polls waren leuk toen ze nog werden bijgehouden, dat herhaaldelijke gedram over de streamlocks is str*ntvervelend.
Maar horen ze in de OP? Zo ja ,waarom? Zo nee, waarom niet?quote:Op donderdag 17 april 2014 23:40 schreef Gert het volgende:
De polls in de OP hebben even achtergelopen, maar zijn nu toch weer actueel toch?
Wat hebben dagelijkse polls voor nut als de resultaten vrijwel dagelijks hetzelfde zijn? Doe dan een wekelijkse poll. En vraag twee is: horen die polls in de OP of in een eigen topic waar er ook gereageerd kan worden op de uitslag, want in de COS is dat offtopic.quote:Op donderdag 17 april 2014 23:43 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik doelde op de oorspronkelijke polls (wie mag er weg, wie is je favoriet). Die werden niet regelmatig meer ververst. Maar in het algemeen vind ik polls wel leuk, misschien moet er gewoon een algemeen poll-topic komen (we hebben nu alleen UTO / Stem topic! Wie moet er weg?).
Ik vind polls in de OP helemaal leuk hoor. Maar als iedereen ertegen zou zijn, zou ik ze toch nog wel in een eigen topic willen zien.quote:Op donderdag 17 april 2014 23:52 schreef Gert het volgende:
[..]
De polls die nu in de OP staan vind ik wel leuk (want) actueel. Een poll-topic kan. Mijn ervaring is wel dat ze niet zo goed werken. Je krijgt dan polls in posts waar langs gescrolld wordt. Een OP is een vast punt, mensen weten dat ze daar terecht kunnen om de stemming te checken en zelf een stem uit te brengen.
Maar als iemand een poging wil wagen met een poll-topic: why not..
Ze staan daar zodat iedereen ze tegenkomt en kan stemmen.quote:Op donderdag 17 april 2014 23:55 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Maar horen ze in de OP? Zo ja ,waarom? Zo nee, waarom niet?
Zo lust ik er nog wel een paar. Ik post ook dingen in de OP met de bedoeling dat de lezer ze tegenkomt. Maar waarom zou een statement tegen streamlocks (ONtopic in de COS, want het gaat over de streams) niet in de COS thuishoren en een poll (OFFtopic in de COS) wel?quote:Op donderdag 17 april 2014 23:59 schreef Disana het volgende:
[..]
Ze staan daar zodat iedereen ze tegenkomt en kan stemmen.
Waarom onderwerp je mij steeds aan dit kruisverhoor?quote:Op vrijdag 18 april 2014 00:02 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Zo lust ik er nog wel een paar. Ik post ook dingen in de OP met de bedoeling dat de lezer ze tegenkomt. Maar waarom zou een statement tegen streamlocks (ONtopic in de COS, want het gaat over de streams) niet in de COS thuishoren en een poll (OFFtopic in de COS) wel?
edit weggehaald, ik heb mezelf al antwoord gegeven.quote:Op donderdag 17 april 2014 23:42 schreef Jian het volgende:
[..]
Ik loop gewoon te zeiken, maar LS is begonnen en daar gaan jullie op in, dus ik dacht waarom niet.
Wij denken dat het leuk gevonden wordt dat er polls in de OP staan (mits regelmatig ververst).quote:Op donderdag 17 april 2014 23:55 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Maar horen ze in de OP? Zo ja ,waarom? Zo nee, waarom niet?
Omdat jij degene bent die hierop reageert. Daar geef ik een reactie op terug. Zo werkt een forum volgens mij.quote:Op vrijdag 18 april 2014 00:03 schreef Disana het volgende:
[..]
Waarom onderwerp je mij steeds aan dit kruisverhoor?Ik vind die melding oeverloos gedram. Dat is mijn mening. Meer niet.
Volgens mij ook, maar ik ben geen mod en kan alleen maar een meninkje spuien. Die melding in de OP heeft volgens mij geen nut omdat we echt niets aan die streamlocks gaan veranderen. Iedereen is er nu wel van op de hoogte en we staan machteloos.quote:Op vrijdag 18 april 2014 00:05 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Omdat jij degene bent die hierop reageert. Daar geef ik een reactie op terug. Zo werkt een forum volgens mij.
En jij dacht dat ze zich wel wat van die Polls hier op Fok aantrokken?quote:Op vrijdag 18 april 2014 00:08 schreef Disana het volgende:
[..]
Volgens mij ook, maar ik ben geen mod en kan alleen maar een meninkje spuien. Die melding in de OP heeft volgens mij geen nut omdat we echt niets aan die streamlocks gaan veranderen. Iedereen is er nu wel van op de hoogte en we staan machteloos.
Neuh. Die polls zijn gewoon leuk voor onszelf.quote:Op vrijdag 18 april 2014 00:12 schreef Jian het volgende:
[..]
En jij dacht dat ze zich wel wat van die Polls hier op Fok aantrokken?
Vind er niks aan!quote:Op vrijdag 18 april 2014 00:13 schreef Disana het volgende:
[..]
Neuh. Die polls zijn gewoon leuk voor onszelf.
Echt hoor, om het kwartier dezelfde Polls en dan ook nog zo nu en dan her en der in in het topic herhaald. Het mag van mij hoor, ik scroll als de beste.quote:
Echt LL (en Nip) geen idee waar dit vandaan komt. Had je graag discussies gevoerd over Andrea? Ze is er uit, als er nieuws komt over haar of mogelijke discussies kan dat nog steeds. Desnoods komt er een deel 5. Tuinfluitert is ook wel een beetje een begrip in RLS en ik stoor me er dan ook totaal niet aan.quote:Op woensdag 23 april 2014 22:17 schreef Loveless85 het volgende:
Zo'n topic als dit he; UTO / [EX-INWONERS] Andrea #4
Fantopic, prima, maar dit is toch een plek voor discussie en 'geklets', niet om in iedere afzonderlijke post los een filmpje, gifje, of quote te pleuren, het wordt zo een onleesbaar topic, wat ook nog eens iedere keer nutteloos gekickt wordt. Nog los van het postcount opkrikkende gedrag. Serieus 50 van de 60 posts is nutteloze spam van de TS, die verder aan geen enkele discussie deelneemt of uberhaupt of vragen/verzoeken antwoord. Doe die onzin lekker in de OP en hou het verder bij discussie?
Ik post daar vanmiddag en t zakt totaal weg omdat er 10 posts met nutteloze ellende overheen komt. Prima, hoort erbij, maar is het zoveel gevraagd om het te bundelen, zeker als sommige dingen letterlijk achter elkaar gepost worden. Begrip of niet.quote:Op woensdag 23 april 2014 22:52 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Echt LL (en Nip) geen idee waar dit vandaan komt. Had je graag discussies gevoerd over Andrea? Ze is er uit, als er nieuws komt over haar of mogelijke discussies kan dat nog steeds. Desnoods komt er een deel 5. Tuinfluitert is ook wel een beetje een begrip in RLS en ik stoor me er dan ook totaal niet aan.
Doe zelf moeite met iets LL (LamLul)quote:
Dus omdat er moeite voor wordt gedaan mag je er niks van zeggen? Prima ga ik morgen even uren knutselen op een foto collage van tubgirl en goatsequote:
Nee. Ze verzamelt gewoon wat oud materiaal zodat het mooi bij elkaar staat in een topic, waarschijnlijk het laatste Andrea topic. En ja ze doet het steeds in een nieuwe post. Maar om daarvoor nou zo te gaan stuiteren?quote:
Waarom niet, ik kijk die topics wel vaak in en ik heb niet de tijd om het zelf te doen. Waarom stoor je je eraan. Niks moet. En het is geen sc topic maar een Andrea topic. Ze hoeft helemaal niet te reageren.quote:Op woensdag 23 april 2014 23:01 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Dus omdat er moeite voor wordt gedaan mag je er niks van zeggen? Prima ga ik morgen even uren knutselen op een foto collage van tubgirl en goatse
Nee serieus, leuk dat ze t upload en alles, maar waarom in godsnaam post voor post, en dan ook niet reageren op verdere posts in dat topic? Wat is het probleem om een heel zooitje in één post te zetten?
Prima, het leest alleen totaal kut, het topic wordt continu nutteloos gekickt, en er is amper te praten omdat er iedere keer 10 filmpjes overheen knallen. Iets met kwantiteit en kwaliteit.quote:Op woensdag 23 april 2014 23:06 schreef Soury het volgende:
[..]
Waarom niet, ik kijk die topics wel vaak in en ik heb niet de tijd om het zelf te doen. Waarom stoor je je eraan. Niks moet. En het is geen sc topic maar een Andrea topic. Ze hoeft helemaal niet te reageren.
Het is voor de liefhebbers
Ik kan je geen antwoord geven behalve dat je zeiktquote:Op woensdag 23 april 2014 23:12 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Prima, het leest alleen totaal kut, het topic wordt continu nutteloos gekickt, en er is amper te praten omdat er iedere keer 10 filmpjes overheen knallen. Iets met kwantiteit en kwaliteit.
Plus, even voor de duidelijkheid, mijn punt is; waarom alles in afzonderlijke posts? Ik zeg helemaal niet dat t materiaal er niet past ofzo.
En ik hoor allerlei argumenten, maar nog geen één waarom het allemaal afzonderlijk moet, behalve tig variaties op de aloude FOK dooddoener 'dan lees je het toch niet?'
ik wel, en een lastige om overheen te scrollenquote:Op woensdag 23 april 2014 22:52 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Echt LL (en Nip) geen idee waar dit vandaan komt. Had je graag discussies gevoerd over Andrea? Ze is er uit, als er nieuws komt over haar of mogelijke discussies kan dat nog steeds. Desnoods komt er een deel 5. Tuinfluitert is ook wel een beetje een begrip in RLS en ik stoor me er dan ook totaal niet aan.
Het moet niet in afzonderlijke post. Maar het is ook niet verboden. Zo doet Tuinfluiter het gewoon.quote:Op woensdag 23 april 2014 23:12 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Prima, het leest alleen totaal kut, het topic wordt continu nutteloos gekickt, en er is amper te praten omdat er iedere keer 10 filmpjes overheen knallen. Iets met kwantiteit en kwaliteit.
Plus, even voor de duidelijkheid, mijn punt is; waarom alles in afzonderlijke posts? Ik zeg helemaal niet dat t materiaal er niet past ofzo.
En ik hoor allerlei argumenten, maar nog geen één waarom het allemaal afzonderlijk moet, behalve tig variaties op de aloude FOK dooddoener 'dan lees je het toch niet?'
je begrijpt het niet, dat is juist de specialiteit, het begrip tuinfluitert.quote:Op woensdag 23 april 2014 23:01 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Dus omdat er moeite voor wordt gedaan mag je er niks van zeggen? Prima ga ik morgen even uren knutselen op een foto collage van tubgirl en goatse
Nee serieus, leuk dat ze t upload en alles, maar waarom in godsnaam post voor post, en dan ook niet reageren op verdere posts in dat topic? Wat is het probleem om een heel zooitje in één post te zetten?
Het is beetje net als bij Andrea? Het ligt niet aan haar maar aan de rest van de wereld?quote:Op woensdag 23 april 2014 23:17 schreef Marrije het volgende:
[..]
je begrijpt het niet, dat is juist de specialiteit, het begrip tuinfluitert.
Ah, ik wist niet dat je minstens 100 posts in UTO moest hebben voor je een mening mocht ventileren.quote:Op woensdag 23 april 2014 23:13 schreef Copycat het volgende:
Checkt post history ...
Is het elders saai?
Nee hoor, het ligt er alleen duimendik bovenop. Maar als jij er plezier aan beleeft ...quote:Op woensdag 23 april 2014 23:21 schreef Loveless85 het volgende:
Ah, ik wist niet dat je minstens 100 posts in UTO moest hebben voor je een mening mocht ventileren.
Het is hier allemaal wel heel erg van t 'nieuw volk motten we niet he'?
quote:Op woensdag 23 april 2014 23:19 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Het is beetje net als bij Andrea? Het ligt niet aan haar maar aan de rest van de wereld?
Mwah, het 'huisvrouwen en ouwe vrijsters die nog amper snappen hoe FOK/ de computer werkt' niveau is ietwat hoog, maar ik red me wel, dankjequote:Op woensdag 23 april 2014 23:21 schreef Copycat het volgende:
[..]
Nee hoor, het ligt er alleen duimendik bovenop. Maar als jij er plezier aan beleeft ...
Ik begrijp je prima. Ik hap alleen niet altijd zo snelquote:Op woensdag 23 april 2014 23:24 schreef Copycat het volgende:
Ik geloof dat je me niet helemaal begrijpt. Is niet erg.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |