wij (mijn zoon van 15 en ik) gaan ook weerquote:Op zondag 7 september 2014 11:13 schreef VRIDZ het volgende:
Nog meer mensen hier die komend weekend naar de Retrogame Experience in Hilversum gaan?
Heb 2 gratis kaartjes gewonnen via FOK
we zijn in de grote vakantie naar het bonami spelcomputermuseum geweest.quote:Op zondag 7 september 2014 17:48 schreef Reintji het volgende:
Ja las het. Nice! Ga wel naar de Bonami beurs.
Vorig jaar was idd tof, sowieso ook erg mooi gebouw! Ik was toen alleen de zaterdag gegaan. Toen ik savonds thuis kwam, had ik een mail van Magix Buttons, dat ik gratis kaartje had gewonnen. Ook fijn, hadden ze op een onmogelijk tijdstip gestuurd, plus ik had de kaartjes toen al gekochtquote:Op zondag 7 september 2014 19:55 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
wij (mijn zoon van 15 en ik) gaan ook weerhet was vorig jaar zo gaaf!
vorig jaar konden wij er met onze museumjaarkaarten gratis naar binnen.
ik hoop dat dat dit jaar ook weer zo is.
zo ja dan gaan we waarschijnlijk zaterdag en zondag
Vorig jaar ofzo geweest, zeker tof ja! Had toen ook nog een shirt gewonnen omdat ik het dagrecord Tetris had verbrokenquote:Op zondag 7 september 2014 19:57 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
we zijn in de grote vakantie naar het bonami spelcomputermuseum geweest.
dat was wel een enorme stap terug in de tijd zeg !
heel anders dan de retrogame experience (en ook een takkeneind weg met openbaar vervoer)
maar wel heel apart
is die beurs dan ook in epen?
Heb mn mening net al geplaatst onder het frontpage-artikel hierover. Maar het was idd stuk koeler in de arcade-zaal, sowieso vanwege de airco die er nu aanwezig was, maar ook omdat er minder kasten stonden. Ze hadden nu een veel groter oppervlak, ook de blauwe zaal erbij. Ik had ook verwacht dat er meer in het Atrium zou staan, net als vorig jaar, maar goed. Naar mijn idee was het minder druk dan vorig jaar. Ben deze keer alle 3 de dagen geweest, alleen zondag was het merkbaar wat drukker, maar zaterdag en vooral vrijdag was het vrij rustig. Ideaal dus om veel te spelen!quote:Op zondag 14 september 2014 11:20 schreef lady-wrb het volgende:
en hoe vonden jullie de retrogame experience 2014?
ik heb er een beetje gemengde gevoelens over.
de arcade hallen waren beter opgezet in elk geval. vorig jaar was één, die constant propvol, erg warm en benauwd was. het was een stuk beter te doen in elk geval.
ik heb mezelf vooral vermaakt met de japanse arcadekasten. ik heb nog pijn in mijn armen van het met die tafel gooien en pijn in mijn armspieren van het rammen op de knoppen van de bishy bashy kast
ik vond het jammer dat ze de oude systemen in die donkere hal hadden weggezet. dat was vorig jaar beneden een stuk uitgebreider.
nu was er beneden weinig anders te doen dan de verkopers met hun handel
mijn zoon van 15 was mee (fanatiek retrogamer) en die was ook helemaal weg van die kastquote:Op maandag 15 september 2014 11:07 schreef VRIDZ het volgende:
[..]
Heb mn mening net al geplaatst onder het frontpage-artikel hierover. Maar het was idd stuk koeler in de arcade-zaal, sowieso vanwege de airco die er nu aanwezig was, maar ook omdat er minder kasten stonden. Ze hadden nu een veel groter oppervlak, ook de blauwe zaal erbij. Ik had ook verwacht dat er meer in het Atrium zou staan, net als vorig jaar, maar goed. Naar mijn idee was het minder druk dan vorig jaar. Ben deze keer alle 3 de dagen geweest, alleen zondag was het merkbaar wat drukker, maar zaterdag en vooral vrijdag was het vrij rustig. Ideaal dus om veel te spelen!
Vond de 70/80/90s muziek in de arcadehal ook wel tof gedaan, leuke wat onbekendere nummers erbij ook! Ook de lezingen / 'shows' waren een leuke toevoeging, al waren ze niet allemaal even interessant. Toch wat opgestoken over Sega. Gamequiz was ook leuk, je kon een SNES of Megadrive winnen!
De blauwe zaal vond ik ook tof gedaan, met al die consoles met beamers! Dat gaf ook aardig de arcade-beleving mee, dat anderen makkelijker met je mee kunnen kijken wat je aan het doen was. Op vrijdag had ik zelf ook een GameCube-spel meegenomen (Mario Smash Football), en had dat met beamer gespeeld, ipv Monkey Ball :p
Ook tof, die kunst, en Nintendo-collectie, en de LucasArts-collectie.
Ik heb me goed vermaakt in ieder geval! En wat is die kast + beleving van Dariusburst EX gruwelijk vet zeg!Hier een filmpje met gameplay door wsl aardig ervaren spelers;
Metal Gear compleet is nog wel wat waard idd. Tussen de 50-75 euro moet dat wel opleveren denk ik.quote:Op maandag 15 september 2014 14:59 schreef Goejedag het volgende:
Ik heb metal gear liggen voor de msx2 in doos. Is dat nog iets waard?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |