abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 18 oktober 2000 @ 17:26:26 #26
421 Harry
Zwolle Boppe
pi_401491
Ze bediscussieren een aantal stellingen nu.

B.v. geld is belangrijker voor mannen dan voor vrouwen.

Een ieder wordt per stelling naar zijn / haar mening gevraagd.

Leuk om naar te luisteren, maar moeilijk om te verslaan...

Het komt goed.... En anders maar niet.
  woensdag 18 oktober 2000 @ 17:41:18 #27
421 Harry
Zwolle Boppe
pi_401506
Volgend discussiepunt :

'Sex is voor mannen lust en voor vrouwen liefde'.

Het komt goed.... En anders maar niet.
pi_401509
Dat lekkers was een soort English Tea, bij elk haje lag een stelling waar de dames over kunnen discusiëren, als ze willen met de mannen, dan mogen de mannen ook mee snoepen..
Dat doen ze nu dus. (dat discusiëren)
onderwerpen:
geld is voor mannen belangrijker dan voor vrouwen
Vrouwen kunnen beter versieren dan mannen
sex is voor mannen lust voor vrouwen liefde
  woensdag 18 oktober 2000 @ 18:16:11 #29
3489 Prediker
Alles is ijdelheid
pi_401618
De discussies zijn dodelijk saai. Maar gelukkig lijken Ed en Ferdie het beurtelings te verbruien bij Hieke en Annet in de discussie over wanneer je moet huilen. Geogie heeft het op tijd door en vertelt dat hij een brok in zijn keel krijgt bij sport op tv. De dames zijn steeds kwaad op vooral Ferdi omdat hij de gevoelige verhalen van de dames en Koos niet serieus neemt. Alles wat hij daarna nog zegt wordt verkeerd opgevat door de dames. Al met al heeft Ferdi wel gelijk over het overloze gezeik, maar ik ben altijd blij als iemand Ferdi niet blijkt te mogen.
  woensdag 18 oktober 2000 @ 18:18:59 #30
3489 Prediker
Alles is ijdelheid
pi_401624
Georgie heeft door dat zijn gevoelige toer succes heeft bij de dames, en gaat nu zo ver te zeggen dat hij zich NU klote voelt en nu zou moeten huilen, maar dat hij dat NU niet doet omdat er anderen bij zijn.
Annet: wat is er dan.
G: Daar ga ik niet op in, alleen met mensen apart.
A: Het was gewoon belangstelling.

RECLAME

  woensdag 18 oktober 2000 @ 18:26:03 #31
3489 Prediker
Alles is ijdelheid
pi_401644
Hieke wilde zonet een verhaal eerst wel en toen toch maar niet vertellen omdat Ferdi & Ed niet serieus zijn.

Sindsdien dus G in de hoofdrol. G voelt zich nu kwetsbaar. Op zijn werk kan hij iedereen aan maar in het BB huis is-ie kwetsbaar.

Hij kan in het BB dingen niet zeggen die hij achter de bar wel kan zeggen, bijv "Wat heb jij een lekkere borsten". De dames knikken allemaal ja en lijken te denken "Wat een gevoelige jongen die G, dat had ik nooit achter hem gezocht". Of misschien knikken ze ja en denken ze intussen "Zou-ie mijn borsten bedoelen?".

  woensdag 18 oktober 2000 @ 18:31:23 #32
3489 Prediker
Alles is ijdelheid
pi_401652
Inhoudelijk zijn de discussies niet interessant, maar de intermenselijke verhoudingen komen ook steeds aan bod.

Koos zegt:
Koos was zelfverzekerd toen hij BB inging, maar sindsdien heeft zijn zekerheid een knauw gekregen. Hij had tevoren gedacht dominanter te zullen zijn.
Koos laat hier zijn kaas van het brood eten en denkt dan "Ik ga er niet eens meer tegenin".

Ed geeft alleen maar sociaalwenselijke antwoorden. Robin houdt zich de hele middag wat op de vlakte. Nu Ed en Ferdi en Georgie zichzelf ongeliefd maken, kan hij achterover leunen.

  woensdag 18 oktober 2000 @ 19:04:12 #33
3489 Prediker
Alles is ijdelheid
pi_401674
Discussie afgelopen. Morgen misschien verder, maar nu vinden ze het langdradig worden. Eerst maar eens eten, maar niemand heeft honger. Ferdi brult "We got the power". Allemaal samen tafeldekken. Georgie heeft wel honger. Ferdi "Er zit er eentje te schijten".
Bianca tegen KIm: "Hoe vond je het? Talk to me baby. Goeie discussie toch?" (Eea was blijkbaar voor Kim georganiseerd, omdat ze BB zo saai vind en weg dreigt te gaan.)
Desiree "Mij duurde het veel te lang, en ik werd verplicht mee te doen." Desiree vond het niks.
  woensdag 18 oktober 2000 @ 20:16:06 #34
3489 Prediker
Alles is ijdelheid
pi_401781
Tijdens heteten gaat het over de Engelse Thee en discussie, over de CD-opname, en nu over de Ol. Sp. Ed laat Robin raden wie Ol. kamp. wielrennen is, en hij raadt het in 1 keer goed (nadat Ed had gezegd dat het makkelijk te raden is). En een tijdje verder over sport (Ed en Robin).
Desiree wil helpen afdrogen, maar er is maar een theedoek en die heeft Kim. De afwas wordt gedaan door Koos.
  woensdag 18 oktober 2000 @ 20:57:50 #35
3489 Prediker
Alles is ijdelheid
pi_401860
Bianca en Ferdi spelen weer zeer luid in het Engels een of andere film na. Daardoor kan ik net Kim en Georgie verstaan, en net als Kim naar Georgie dip informeert, begint Ruud met reclame.
We zijn weer terug. Het lijkt erop dat Georgie graag tegenover Kim een beetje interessant wil doen. Het gaat nog steeds over de discussie van vanmiddag. G had toen zo'n succes met zijn opmerking dat hij zich in het BB huis kwetsbaar voelt, dat hij die opmerking eindeloos herhaalt. Eerst in de discussie van vanmiddag en nu in 'hart tegen hart'-praat met Kim.
Bianca en Ferdi gaan keihard door. En ik ga naar huis.
pi_401878
Georgie heeft een dippie.....Hij komt uit de DBK en zegt:Ze was erniet!!!!!(?????wie?????Hummie?????) Nou ja, het geeft niet zegt ie, t was al een lekker gevoel om even een andere stem te horen... Het luchtte al op door daar even te zitten. Geirgie verzucht:"gek hè, dat je hier een dippie kunt krijgen...
Maak je niet druk! Morgen is vandaag al weer gisteren....
pi_401891
Georgie zegt dat ie het vooral zo moeilijk vindt, omdat hij het niet zelf weet...Hij ligt op de grond bij Kimmie en probeert haar toto het doen van uitspraken over hun. Kim zegt dat ie gewoon moet vragen wat hij wil weten,als dat hem helpt.
Georgie(heel flauw) ik wil weten hoe oud je echt bent...(flauw...) Kim schijnt een opmerking te hebben geplaatst waar hij niet blij mee was...(het wordt niet duidelijk wat...)Ze handje vrijen wat en Kim verzekerd hem ervan dat het gewoon een Grappie was...
Hij grapt wat door over haar opleiding...Ëen lekkere pedagoge wordt jij!!!
Ze drukt hem nogmaals op het hart, zijn gevoel uit te spreken. Hij wil dat niet, niet hier!
Kim zegt dat hij er dan mee blijft zitten. Ze kan het wel zo'n beetje raden denkt ze maar ze wil hem de woorden niet in de mond leggen
GEEN GELUID MEER
Maak je niet druk! Morgen is vandaag al weer gisteren....
pi_401932
Shit heb zitten streamen in verkeerd topic, ik hoop dat iemand weet hoe dat hier te krijgen... Sorry, Ik ga hier vrolijk verder..

Georgie denkt dat hij en Kim tijdens het Bungiejumpen even onbekeken in de badkamer hadden zitten balen. Er ontstaat een discussie over waar de camera's hangen in de badkamer.(volgens mij hangt er iid één waar ze geen weet van hebben)

Georgie zegt dat het beter zou zijn als ze net zulke camera's zouden ophangen als in het casino zodat je je er minder bewust van zou zijn. Bijval van iedereen, ze horen en zien nu veel te snel als de camera hun volgt.
(goed idee van Georgie )

Georgie mist het meest de tv. De afleiding van dat ding...Beslissen waar je naar wilt kijken, muziek, álles!Iemand heeft wel eens over Georgie gezegd als je hem voor het testbeeld zet vindt ie het nog leuk"

Hieke zegt tegen Georgie"je moet je goed realiseren als je hier vrijwillig uitgaat, je dan thuis enorm zit te balen. Dan zit je ons op tv te bekijken en dan báál je, zitten wij er GVD nog in!""

Dezeure:ïk ben juist dankbaar dat ik hier mag zijn"(jahaa, dat weten we!)

Maak je niet druk! Morgen is vandaag al weer gisteren....
pi_401959
Georgie heeft een rara theorie over Hieke. Jij kan je fustratie even kwijt in dat kwartiertje om je dochtertje huilen
Hieke is dat helemaal niet met hem eens. Ze zegt dat ze het hier wel prima naar haar zin heeft,los van dat ze die kleine mist. Maar ze moet wel wat te doen hebben. Kim zegt dat daarom de weekopdrachten zo leuk zijn. Georgie vond dat naaien echt super en de dans marathon de leukste en de zwaarste..
Deze weekopdracht vond ie onredelijk en het feit dat ze in twee teams gesplits werden helemaal niet leuk!!

Koos verteld dat hij in zijn eentje op die fiets had zitten lullen en dat ie zich toen bedacht dat ze een retourtje spanje moesten fietsen. Iedereen realiseerd zich dat opeens...jeezuus, da's niet normaal man!

Bij Annet dringt het wat langzamer door, zit nog te rekenen....Georgie legt het nog eens uit.....Annet rekent nog even door.....desire legt ook uit dat het echt niet kon....Annet....mmmm...ja,ja.....Georgie gaat door...Annet zegt dat de redactie had gezegd dat zij het ook zouden kunnen halen. Georgie zegt dat hij zeker weet van niet.
Annet zet door:"nadat gesprek met Hummie ben ik toch even gaan denken"Georgie:"wees nou es eerlijk Annet, denk je nou echt dat Hummie dat zou halen? 80km per dag?()
Annet weet het niet. Koos denk zeker van niet.
Annet wil niet terug komen op de beslissing om te stoppen...maar toch...

Maak je niet druk! Morgen is vandaag al weer gisteren....
pi_401966
Gesprek klaar

Koos staat cordaat op:"kom op, we gaan klaverjassen!

Bianca doet niet mee, die ziet er niet uit, zegt ze en dus gaat ze op tijd naar bed.

Er verdwijnt een grote groep naar de keuken,
Bianca en dees blijven achter, ieder op een bankje in de huiskamer.
Reclame!

Maak je niet druk! Morgen is vandaag al weer gisteren....
pi_401999
Bianca melt dat Ed een liedje aan het schrijven is...de Engelse vertaling.
Dees vindt dat de tekst gewoon in het Nederlands moet blijven(kattig)
Bianca zegt dat het belangrijk is dat iedereen gewoon lekker bezig is, toch?

Dees verteld dat ze vier jaar zó in de put gezeten, en dan ziet ze Robin daarnet op de grond liggen, zegt dat hij in een dip zit...Dan denk ik, ja,hoe kan ik het zeggen, dat ik er heel sterk bij zit! Dat had ik ook toen Leo ging.Hij ging, en ik niet, en dan denk ik: Kijk Dees, je bent sterk!

Bianca zegt dat ze het heel goed vindt aan Dees dat ze toegegeven heeft aan het alleen zijn, en dat ze het heel sterk van haar vindt dat ze het durft te vertellen, dat ze zo lang alleen is gewweest!
Dees bedankt voor het compliment en zegt dat ze zich realiseerd dat ze heel trots is op zichzelf.

Bianca vragt of er niemand was die zei:"kom op Dees, je moet wat doen!
Ja haar ouders maar na een tijdje, wil je die ook niet meer lastigvallen..
Annet kan zich niet voorstellen dat iemand zoals Dees niemand had die naar haar toekwam.

Bianca zegt dat als je dat uitstraalt er niemand naar je toekomt
Dees zegt dat ze een nieuwe baan had waar ze niemand kende en ook verhuisde naar een plek waar ze niemand kende.

Dees denkt dat ze als enige heel goed tegen het nix doen kan.
Fewdi is erbij gekomen en die wijst Dees erop dat ze er niet tegen kan als anderen mensen haar tegen spreken, dat ze dat daar nog aan moet wennen.
Dees zegt ok, ik ben niet gewend aan mensen om me heen. Maar ik vind toch dat ik het goed doe, zo met tien vreemde mensen in een huis gegooid.
Ze komt nog even terug op Georgie, die in een dip zit en de mogelijkheid is om eruit te stappen....die had zij niet, vier jaar lang!
Fewdi: "die mogelijkheid heb je niet gezocht!!!(goed Fewdi!)
Nee, die had ik niet zegt Dees!

Maak je niet druk! Morgen is vandaag al weer gisteren....
pi_402007
Fewdi vraagt of ze ook verrassende emoties bij zichzelf heeft ontdekt, nu weer onder de mensen... Na wat afwerende woorden van Dees, zegt ze dat hij wel gelijk heeft, en dat zze heel emotioneel heeft gereageerd maar dar ze dat niet gek vindt, na 4 jaar alleen.

ik moet ff weg...shit, is daar nog iemand??? et is interessant!!!!!!

Maak je niet druk! Morgen is vandaag al weer gisteren....
pi_402017
Ik ben er wel hoor

Ze hebben het alweer over andere dingen. Niet interessant meer. Zingen:'Vanaf de 1e dag dat wij elkaar zagen...' Ik ken het niet maar het klinkt als een echt baggerhitje. Is zeker het Alilied

Het gaat over het breiwerk van Annet. Ze fluiten wat. Hebben het over de pantoffels van Bianca. Heeft ze van Ed uit Amsterdam gekregen, een goede vriend van haar.

Annet vraagt wanner ze de surpriseshow gaan doen. Is al gedaan zegt Bianca.

Annet vertelt over roken buiten. Het is koud en dat maakt het niet gezelliger. Bianca vertelt dat rokers een slechte bloedsomloop hebben en het daardoor sneller koud hebben. Annet zegt dat als je buiten staat je binnen dingen mist. Bianca zegt:'Alsof er hier veel gebeurd binnen'

Bianca wil Muffy en Scuffy gaan spelen. Een persiflage op Xfiles Net zoiets als Pittige Tijden ofzo. Zij met Ferdi zijn enthousiast en beginnen meteen. Annet kent het niet.

Reclame...

[Dit bericht is gewijzigd door Qt op 18-10-2000 22:26]

Sometimes, to be silent is to be most eloquent
pi_402043
Ze zijn weer met die walkie talkie dingetjes aan het spelen. Bianca denkt heel goed Engels te kunnen. Samen met Ferdie ("Over and scratch")
Annet kent de X-files niet. Bianca begint over Muffy en Scuffy.

Annet is aan het breien. Ferdie doet stemmetjes (slecht) over Brabant. Nu gaat Annet "brabantse nachten zijn lang" zingen. Oh help...nu zijn ze carnavalsnummers aan het zingen.

[Dit bericht is gewijzigd door Isabeau op 18-10-2000 22:34]

"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
pi_402046
Annet zit te breien op de bank. Bianca doet Muffy en Scuffy. Ferdi heeft het over bami. Buiten staat Ed. Hij trommelt op de oven.

En we zijn weer binnen...

Dees, Ferdi, Annet in de woonkamer. Hoor anderen op de achtergrond. Ze hebben het over de tijd. Ferdi doet het accent van Dees na. Dees giechelt wat en Ferdi hangt verveeld op de bank. Annet begint over accenten en zingt over Brabantse Nachten.

Ze gaat over in de polonaise hollandaise Ze gaan nu allerlei carnavalskrakers uit Brabant proberen te zingen. Ferdi vindt het heel pakkend (niet dus). Ze zingen door en Ferdi gaat daarom weg.

Dees en Annet gaan de nominaties bespreken. Dees weet 1 persoon om te nomineren zeker en die ander is moeilijk.

Ferdi komt terug. Dees noemt Ed Rex (ben ik toch niet de enige die zich vergist Haary ) Ze heeft het over de discussie gisteren tussen Rex en Koos. Ze bedoelt Ed en waarschijnlijk het gesprek over politiek.

Nu gaat het over de gezichtsuitdrukkingen van Ferdi. Wanneer hij boos is en ontspannen. Gisteren was hij geirriteerd. Bianca komt iets tegen Ferdi zeggen. Dat is hem al bekend.

Annet vraagt of hij het wel wil doen. Ja hoor zegt hij, ik zit lekker op mijn gemak. Het onderwerp ontgaat me.

Bianca en Ferdi doen Muffy en Scuffy.

Annet gaat serieus doen zegt ze. Ze begint over brood bakken. Ferdi doet haar accent na. Ferdi gaat dus ipv Annet het brood bakken. Annet zegt dat hij het alleen moet doen als hij het wil. Hij zegt dat hij het anders ook niet zal doen. Ze zitten nu te klagen over hoe anderen brood bakken. Als Ferdi ziet dat het niet goed gaat en ze vragen hem nix dan laat ie het fout gaan. Annet vraagt wat hij precies bedoelt en hij legt het nog eens uit. Annet begrijpt het:'Ja, dat heb ik ook...'

Ik ben weer weg..

[Dit bericht is gewijzigd door Qt op 18-10-2000 22:46]

Sometimes, to be silent is to be most eloquent
pi_402069
Annet probeert Fewdi te begrijpen...t gaat over het vuur...Als iemand Fewdi vráágt of hij het vuur aan wil maken, dan doet ie dat...
Als ze het niet vragen, dat doet ie het niet, en als het dan mis gaat is dat jammer maar dan is het niet zijn vuur...
Maak je niet druk! Morgen is vandaag al weer gisteren....
pi_402079
Fewdi staat op, gaat weg
Annet en Dees hebben het over een boek...Fewdi roept uit de keuken:"niet roddelen!!!!"
Annet en Dees lachen, Neeee, neee, kom es hier, da mag je weten wat ik zei...
Annette zegt We zaten ruzie te maken over wie er nou bij jou mocht zitten buiten. Ik zei IK wil bij Fewdi zitten en Dees zei NEE IK wil bij Fewdi zitten!!! Lache

Nee , zegt Dees, ik hoopte dat Georgie bij jou ging zitten, anders zat je alleen en wilde je je boek lezen, en Ik wil dat lezen(lacht)
Annet krijgt chips van F, Dees kiest voor pinda's:"das gezonder"

Dees vind het een keileuk boek. Het gaat over tovenaars enzo, een fantasie boek!
Annet:Ïs het geen kinder boek?"

Robin komt tevooschijn. Dees vraagt of hij geslapen heeft. Nee, hij heeft liggen lezen. Robin moppert over de kou, en gaat meteen in de DBK vragen of dat ding niet aan kan.(welk ding??)
Ik zie nu alleen Annet op de bank, snoepend uit een plastic zakje. Dees is geloof ik iets te drinken halen.

Maak je niet druk! Morgen is vandaag al weer gisteren....
pi_402095
We zijn buiten bij de oven met Fewdi en Ed in z'n voetbalcoach regenjas.
Ze hebben het over Australie. Dees komt iets te drinken brengen. Ed zegt heel overdreven"dank je Desire, wat ben je toch een lieverd"
Fewdï:"Ed, wat ben je toch een slijmbal!"
Nee, dat is heel lief van haar, ze neemt nooit iets voor zichzelf alleen!
Ja, zegt Fewdi, maar sooms doe je dingen om niet genomineerd te worden.........!
ED:"Neee!"'
Fewdi: Whoehahahaaaaaaaaaa Geintje!
OK, zegt Ed, je weet dat ik er van hou om geintjes met mensen uit te halen maar.........Als ze geintjes met jou maken vindt je het niet leuk, maakt Fewdi af.
Ja dat klopt!

Ed:"maar over Desire, ze laat nix van zichzelf zien, hoe ze je zo aankijkt, dan wéét je dat er heel wat achter zit." Fewdi beaamt dat.

Ze hebben het weer over reizen...(bah, boring)

Maak je niet druk! Morgen is vandaag al weer gisteren....
pi_402106
Ed wil geen schulden hebben. Dat vind ie eng, omdat dat betekent dat je altijd een inkomen moet hebben en misschien heeft ie volgend jaar wel helemaal geen zin in een inkomen.
Hij is geen hypotheekman. Fewdi is geen huurman, je bouwt geen pepernoot op man!
Maak je niet druk! Morgen is vandaag al weer gisteren....
pi_402109
Fewdi zegt dat zijn reis hem heeft verandert, andere mensen zagen dat. Zelfs zijn gezicht was anders.
Ed vindt dat andere mensen dat niet hebben:"die gaan op vakantie en komen onverandert terug"
Anekdotes.......!
Maak je niet druk! Morgen is vandaag al weer gisteren....
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')