Hmquote:Op vrijdag 14 maart 2014 18:21 schreef Michielos het volgende:
tip: zoek lekker professionele hulp. Dit heb je echt nodig hoor
ga dan praten over de nachtmerries, het niet kunnen slapen, bang zijn, weg willen etcquote:Op vrijdag 14 maart 2014 18:23 schreef BlueJeans het volgende:
[..]
Ze zien me al aankomen ''Ja ik wil graag praten over een een jongen die ik leuk vond dat inmiddels alweer 2 jaar geleden is ik maar nog steeds eigenlijk niet overheen ben''.
Ik weet dat je me probeert advies geeft, maar ik heb gewoon echt geen zin om te praten over dit bij een prof.
Mezelf onder ogen zien. Ik ben vooral boos om mezelf. Die jongen is meer bijzaak, maar is wel een triggerpoint om herinneringen op te halen. Ik ben boos om mezelf omdat er ik alleen maar denk ''Hoe heb ik het zo ver kunnen laten komen?''quote:
Vroeg ik me ook af, maar zal er nooit antwoord op krijgen.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 18:28 schreef arjan1112 het volgende:
Waarom wilde die ineens met die andere wel een relatie dan, beetje vreemd
Ik ben daar juist de hele tijd mee bezig! Ik heb geen contact meer met hem, doe leuke dingen, heb genoeg afleiding, verzorg mezelf extra. En wil volgend jaar naar andere stad om een heel nieuwe leven te beginnen en hopelijk alle 'problemen en angsten' daar achter te laten.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 19:07 schreef cobybryant het volgende:
Proberen over je angst heen te komen. Waar ben je bang voor? Hij kan toch niks doen. Ik herken het wel enigszins, maar dat zeg ik dan tegen mezelf. Ik laat m'n leven niet bepalen door iemand anders. Ik krijg trouwens verplicht hulp, want ik functioneerde erdoor nogal slecht afgelopen jaar en anders sta ik op straat. Ik zag er enorm tegenop, maar had een gesprek met een praktijkondersteunster van de huisarts, heel aardig mens en die praat ook echt zo tegen mij van: kom op joh, je kunt het gewoon. Laat niet over je heenlopen. Daarom ging er een knop om. Ik vroeg haar de laatste keer wat ik ermee moest, want hij had geen ander en ik was behoorlijk verliefd nog, maar die wil nu ook vrijgezel zijn en vrienden, maar wel met benefits, dus laat maar. Ze zei: Niet meer de telefoon opnemen. Ik denk dat zo iemand je wel tips kan geven en kan helpen.
Hm misschien houd ik mezelf voor de gek. Omdat ik best outgoing ben en dus ga studeren en druk zat ben, heb ik hopelijk niet eens tijd heb om erover na te denken en dus hoop dat de angsten als sneeuw voor de zon weggaan. Misschien iets te optimistisch, maar mijn plannen om volgend jaar 200km van huis te gaan staan al vast.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 19:15 schreef kwiwi het volgende:
Verhuizen naar een andere stad werkt maar deels als oplossing. /ervaring
Euhm ik zou dan niet weten wat eigenlijk. Waarom denk je dat als ik vragen mag?quote:Op vrijdag 14 maart 2014 19:20 schreef rhubarbje het volgende:
Dit ga je als je verhuist weer tegen komen hoor. Want je neemt jezelf mee.
Dit incident heeft wat getriggerd maar het was maar een aanleiding. Deze angsten komen vanuit iets anders en diepers
taadaaaaquote:Op vrijdag 14 maart 2014 19:25 schreef BlueJeans het volgende:
[..]
Euhm ik zou dan niet weten wat eigenlijk. Waarom denk je dat als ik vragen mag?
Als ik heel diep graaf is het enige wat ik kan bedenken dat ik altijd wel (emotioneel) eenzaam ben. Ben altijd alleen opgegroeid. Mijn ouders -gescheiden trouwens- hebben nu nog niet veel tijd voor mij. Ze zijn altijd weg en zie ze amper. Omdat dat vroeger als was ben ik het nu niet gewend en zal ik dan ook niet vragen om een keer samen te zijn. Heb de liefste vrienden en andere lieve mensen om mijn heen met wie ik kan lachen en met hen doe ik leuke dingen (lunchen, chillen, uitgaan) maar echt iemand die zijn vleugels om mij slaat en kan huilen heb ik niet. Een vader heb ik nooit gehad, fysiek wel maar een band met hem heb ik niet. Ik miste onbewust een vader-figuur. En dat vond ik in die jongen. Hij gaf mij advies over hoe en wat en dat vond ik fijn. Nu hij weg is voelt het een beetje alsof ik een ouder heb verloren (of klinkt dat echt super stom?). En voelt het alsof ik wederom er alleen voor sta.
Ik geef ze niet de schuld en neem ze het niet kwalijk. Ik hou nog van ze. Ze geven me eten, zorgden altijd dat mijn kleren schoon waren en ben ze dankbaar dat ik eigenlijk nooit iets te kort kwam. Maar zoals ik al zei: als ik diep moet graven kan ik alleen dit bedenken.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 19:44 schreef arjan1112 het volgende:
Waarom nou altijd je ouders de schuld geven? Dat slaat echt nergens op.
Mijn ouders werkten toen ik klein was ook 70 uur per week, maar zonder hun zou ik nu een verwarde zwerver zijn.
Jouw reactie helpt niet. Doh dat probeer ik toch? Maar blijkbaar blijft het achter me aanhollen.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 20:23 schreef Hiergaanwedan het volgende:
Zoek gewoon een leuke jongen en verman jezelf wat. Iemand wou seks en geen relatie en in je hoofd maak je het super erg. Je bent een meid maar kom op.
Hoezo dat probeer je?quote:Op vrijdag 14 maart 2014 20:26 schreef BlueJeans het volgende:
[..]
Jouw reactie helpt niet. Doh dat probeer ik toch? Maar blijkbaar blijft het achter me aanhollen.
De reden waarom ik alles voor mezelf hou want mensen gaat dit dus denken.
Ik zoek afleiding: ik ga uit, doe dingen met vrienden en verzorg mezelf meer. Ik wil het achter me laten en gewoon genieten wat ik ook echt probeer. Ik vind het zelf zeer irritant dat ik nog steeds angstig ben en slecht slaap, want ik vind het erg vermoeiend en heb er ook geen zin in omdat ik eigenlijk niks te klagen heb in mijn leven, maar toch gaat het niet weg en weet niet hoe het weggaat.quote:
Al een nieuw vriendje proberen te krijgen? En dan gewoon geen seks voor de relatie ofzo. Als het een lief vriendje is vergeet je misschien het wel. Kan zijn dat je zoiets niet kan vergeten door andere zaken te doen omdat het onrechtvaardige gevoel toch blijft. En als je dan een lief vriendje hebt dan is het weer wat rechtvaardiger.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 20:30 schreef BlueJeans het volgende:
[..]
Ik zoek afleiding: ik ga uit, doe dingen met vrienden en verzorg mezelf meer. Ik wil het achter me laten en gewoon genieten wat ik ook echt probeer. Ik vind het zelf zeer irritant dat ik nog steeds angstig ben en slecht slaap, want ik vind het erg vermoeiend en heb er ook geen zin in omdat ik eigenlijk niks te klagen heb in mijn leven, maar toch gaat het niet weg en weet niet hoe het weggaat.
Mwah ben daar niet zo mee bezig. Mede omdat ik volgend jaar toch weg ben (200 km verder) is het niet verstandig om nu een relatie te beginnen. Maar stel dat ik iemand tegenkom heb ik sowieso geen seks als ik al weet dat er niks in zit. Ik ben niet meer van de Friends With Benefits (of ONS'jes).quote:Op vrijdag 14 maart 2014 20:33 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Al een nieuw vriendje proberen te krijgen? En dan gewoon geen seks voor de relatie ofzo. Als het een lief vriendje is vergeet je misschien het wel. Kan zijn dat je zoiets niet kan vergeten door andere zaken te doen omdat het onrechtvaardige gevoel toch blijft. En als je dan een lief vriendje hebt dan is het weer wat rechtvaardiger.
Ow nou ja dan is over een jaar het probleem dus opgelost. En tot die tijd misschien gewoon een KTR doen dan.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 20:35 schreef BlueJeans het volgende:
[..]
Mwah ben daar niet zo mee bezig. Mede omdat ik volgend jaar toch weg ben (200 km verder) is het niet verstandig om nu een relatie te beginnen. Maar stel dat ik iemand tegenkom heb ik sowieso geen seks als ik al weet dat er niks in zit. Ik ben niet meer van de Friends With Benefits (of ONS'jes).
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |