Ik heb zelf ook zo'n zitmaaier ook met die problemen.
Als je de sleutel omdraait en je hoort een klik dan doet het start relais het wel. Je moet het sleuteltje omdraaien tot de klik en niet verder. Het relais zit trouwens onder stoel (dat zwarte blokje rechts) dat kun je ook rechtstreeks doorverbinden. Bedrading van die dingen is echt heel erg beroerd en die moet je even nalopen.
Drukschakelaar is gewoon een breekcontact en dat is een kwestie van het het kabelschoentje eraf trekken. Klein rood draadje wat ergens bij het zadel zit.
De john deere zitmaaiers zijn ook gewoon van mtd. Op zich al klachtwaardig om stoer te doen over john deere maar dan niet eens weten dat dat mtd's zijn is wel heel erg.
Het zijn gewoon goede zitmaaiers simpele techniek , b&s motor die nooit kapot gaat , alles is eenvoudig te repareren en de onderdelen blijven altijd te koop. Alleen de bedrading is gewoon beroerd.