We zijn op zoek... interesse?quote:Op maandag 17 maart 2014 09:58 schreef Gaoxing het volgende:
Jee flip, wat een verhaal. Envoor de oude baas. Kan er niemand komen dog-en-huis-sitten als jullie weg zijn?
Hoe je met de nasleep van een overval omgaat is heel persoonlijk en ook best cultureel bepaald. Deze man had zelf een wapen dus de kans is groter dat ie er beter van afkomt.quote:Op maandag 17 maart 2014 13:25 schreef ElizabethR het volgende:
Mijn schoonmoeder (schoonouders hadden een winkel) is ooit overvallen terwijl ze achter de balie stond, door een griezel die een pistool op haar richtte, en ze is daar nooit meer bovenop gekomen. Ik hoop maar dat dat met deze mensen niet gebeurd.
quote:Op zondag 16 maart 2014 00:07 schreef El_Matador het volgende:
Bogotá in de winter... nu dus...
[ afbeelding ]
Kinderen in een kennel en een vliegtuig naar Argentinië.quote:Op dinsdag 18 maart 2014 09:51 schreef Gaoxing het volgende:
[..]
6 Weken in m'n eentje/met twee hondjes? Aanlokkelijk!
Oudste denkt dat ik dat niet durfquote:
Hier 20 graden, zon, koel windje. Perfect gewoon! Hopelijk is de rest van de lente nog zoquote:Op dinsdag 18 maart 2014 12:59 schreef Gaoxing het volgende:
[..]
Oudste denkt dat ik dat niet durf
Hoe is 't nu met de oudjes, flip?
Het is hier zulk lekker weer! 24 graden, blauwe lucht (na een gigantische stofboel eerder deze week), koel windje... Zo mag het nog wel een tijdje blijven.
Huuuuu, wat een verschilquote:Op dinsdag 18 maart 2014 15:23 schreef Jagärtrut het volgende:
groetjes vanuit New Delhi!
Ik ging gister met 10 cm verse sneeuw weg uit Zweden, en kwam vanmorgen met 30 graden en een hevige onweersbui aan in Delhi. Het is voor mij niet alleen een cultuurshock, maar ook een klimaatshock!
We hebben dat in de lente en de herfst vaak, een temperatuur verschil van 15 en heel soms 20 graden tussen 's nachts en overdag.quote:Op dinsdag 18 maart 2014 15:33 schreef Gaoxing het volgende:
Ik vind ieder temperatuursverschil van meer dan 20 graden altijd even wennen. Sterkte! En veel plezier
Zoiets hebben wij in de zomer wel ja. Maar ja, als je het over 48 graden overdag en nog steeds een graad of 30 's nachts hebt maakt het niet zo heel erg veel meer uitquote:Op dinsdag 18 maart 2014 15:49 schreef devzero het volgende:
[..]
We hebben dat in de lente en de herfst vaak, een temperatuur verschil van 15 en heel soms 20 graden tussen 's nachts en overdag.
Warm is warm. In de lente krijgen we een hoop koude lucht uit het noorden, maar overdag is de zon sterk genoeg om de temperatuur van 5 °C naar 25 °C te laten stijgen.quote:Op dinsdag 18 maart 2014 15:55 schreef Gaoxing het volgende:
[..]
Zoiets hebben wij in de zomer wel ja. Maar ja, als je het over 48 graden overdag en nog steeds een graad of 30 's nachts hebt maakt het niet zo heel erg veel meer uit
gebrek aan een gedegen Roomse opvoeding....quote:Op woensdag 19 maart 2014 09:01 schreef Barbusse het volgende:
Oh, het is St. Joseph's day. Hoe kon ik het vergeten. Silly me.
You don't say?quote:Op woensdag 19 maart 2014 09:17 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
gebrek aan een gedegen Roomse opvoeding....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |