*steekt vinger op, maar niet angstig!quote:Op woensdag 12 maart 2014 01:50 schreef Punkman het volgende:
Wie is er bang dat Isa straks de lul is ?
Dank je, ik zat erover te twijfelenquote:Op woensdag 12 maart 2014 01:53 schreef mootie het volgende:
Volgens mij was dat Vol. Maar ik kan me vergissen.
Dan zit je waarschijnlijk in een verkeerde SC.quote:Op woensdag 12 maart 2014 01:53 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Het gaat nu over dagelijkse eetgewoontes. Is dat leuk of mis ik iets?
Die 3 nemen we niet serieus.quote:Op woensdag 12 maart 2014 01:55 schreef vuurvliegje5258 het volgende:
Ik denk dat Isa wel in de gevarenzone zit, maar vooral bij de dames: Bil Lot en Dree
Kan het me nog herinneren, maar durf je niet te zeggen welke het was...quote:Op woensdag 12 maart 2014 01:52 schreef vuurvliegje5258 het volgende:
Er zitten hier ook oudgedienden. Dus even een vraagje: ik heb ooit meegedaan aan een marathon voor Kika, minstens 20 uur zitten typen. Was dat nou op FOK of op VOL, toendertijd kwam ik op beiden
En vergeet Paul niet, Isa komt zonder meer op de schopstoel.quote:Op woensdag 12 maart 2014 01:55 schreef vuurvliegje5258 het volgende:
Ik denk dat Isa wel in de gevarenzone zit, maar vooral bij de dames: Bil Lot en Dree
Ik denk dat Paul op Joey en Ruud gaat, verdeeld zijn stemmenquote:Op woensdag 12 maart 2014 01:57 schreef Punkman het volgende:
[..]
En vergeet Paul niet, Isa komt zonder meer op de schopstoel.
Hoop alleen dat achter zich er niet mee bemoeid om Andrea erin te houden.
Maar ben er wel bang voor.
Isa heeft volgens mij ook niet zoveel meer te doen, koeien kan met die machine, biomarkt doet Aike ook, verder weet ik het eigenlijk niet.quote:Op woensdag 12 maart 2014 01:57 schreef Punkman het volgende:
[..]
En vergeet Paul niet, Isa komt zonder meer op de schopstoel.
Hoop alleen dat achter zich er niet mee bemoeid om Andrea erin te houden.
Maar ben er wel bang voor.
Vind joey ook wel een lul, voegt geen enkele waarde toe, net als Laura en Djo Djo, Aikequote:Op woensdag 12 maart 2014 01:58 schreef vuurvliegje5258 het volgende:
[..]
Ik denk dat Paul op Joey en Ruud gaat, verdeeld zijn stemmen
Joey heeft bij mij nog krediet want hij heeft Hakim eruit gezet.quote:Op woensdag 12 maart 2014 01:59 schreef Punkman het volgende:
[..]
Vind joey ook wel een lul, voegt geen enkele waarde toe, net als Laura en Djo Djo, Aike
Kaas, en helpt mee als er wat gebeuren moet, kan ik van de rest niet zeggen.quote:Op woensdag 12 maart 2014 01:59 schreef Parlay het volgende:
[..]
Isa heeft volgens mij ook niet zoveel meer te doen, koeien kan met die machine, biomarkt doet Aike ook, verder weet ik het eigenlijk niet.
Daar kan hij wat mij betreft nog een hele tijd op teren.quote:Op woensdag 12 maart 2014 02:00 schreef Disana het volgende:
[..]
Joey heeft bij mij nog krediet want hij heeft Hakim eruit gezet.
Ja en verder heeft hij een leuke uitstraling, maar wel een luie zak en hij kan zg alles..quote:Op woensdag 12 maart 2014 02:00 schreef Disana het volgende:
[..]
Joey heeft bij mij nog krediet want hij heeft Hakim eruit gezet.
Yesh!quote:Op woensdag 12 maart 2014 02:03 schreef LaCatastrophe het volgende:
Volgens mij ben ik daarnet offtopic gegaan in de COS.
Hier is dus de plek, wanneer er niets gebeurd?
Van mij mag ze blijven, ik zie alleen wat dingen gebeuren die erop kunnen wijzen dat..... Dre is een publiekstrekker, negatief dan wel merendeels maar ook dat zijn kijkcijfers.quote:Op woensdag 12 maart 2014 02:00 schreef Punkman het volgende:
[..]
Kaas, en helpt mee als er wat gebeuren moet, kan ik van de rest niet zeggen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |