lol noob kom 1 op 1quote:Op vrijdag 14 februari 2014 19:13 schreef Pixell het volgende:
over 1 lvl unlock ik sniper for kwikskoop
quote:Op vrijdag 14 februari 2014 19:03 schreef Dr.Pringles het volgende:
Toch wel stuk om deze.Nee, deze meuk is echt kansloosSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Please sir. When moon? When Mustang?
Ik kom daar zo moeilijk inquote:Op vrijdag 14 februari 2014 22:10 schreef Cliffy het volgende:
Aan seizoen 2 van House of Cards begonnen... daar gaat mijn slaap...
hohohohohohohohohoquote:Op vrijdag 14 februari 2014 22:20 schreef Dr.Pringles het volgende:
[..]
Moet je even je buik omhoog tillen.
quote:Op vrijdag 14 februari 2014 19:56 schreef Dr.Pringles het volgende:
Welk carnaval nummer is nou niet kansloos..
Dat is geen carnavalquote:
quote:Op vrijdag 14 februari 2014 19:56 schreef Dr.Pringles het volgende:
Welk carnaval nummer is nou niet kansloos..
Neger alsjeblieftquote:Op vrijdag 14 februari 2014 22:25 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Dat is geen carnaval
Groetjes een Limburger
quote:
Ga toch niet bellen voor een code?quote:Op vrijdag 14 februari 2014 22:59 schreef LitmanenAFCA het volgende:
https://help.ea.com/uk/co(...)+&category=demo-beta
Duurt wel even maar dan heb je wel een beta key. Moet je gewoon vragen om een key dan krijg je er een
Je hoeft toch ook niet te bellen?quote:Op vrijdag 14 februari 2014 23:02 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Ga toch niet bellen voor een code?
Dat zijn juist de bestequote:Op vrijdag 14 februari 2014 23:00 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ja het is wel slow as shit maar moet er gewoon eens goed voor gaan zitten
Ik moet wel het gevoel hebben dat er wat gebeurt in een serie. Bij bijvoorbeeld GoT ben ik daardoor gestopt elke aflevering gaan er weer een paar verhaallijnen 2 minuten vooruit en dat is gewoon schijt irritantquote:
Je link laat een telefoon nummer zienquote:Op vrijdag 14 februari 2014 23:04 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Je hoeft toch ook niet te bellen?
In seizoen 3 is dat al wel minder. Ik vind juist de series waar meer aandacht besteed wordt aan het verhaal ipv sensatie wel prettig, erger me vaak ook dood aan gigantische plotgatenquote:Op vrijdag 14 februari 2014 23:06 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ik moet wel het gevoel hebben dat er wat gebeurt in een serie. Bij bijvoorbeeld GoT ben ik daardoor gestopt elke aflevering gaan er weer een paar verhaallijnen 2 minuten vooruit en dat is gewoon schijt irritant
Ja ik vind dat ook tof maar ik moet wel het gevoel hebben dat er wat gebeurtquote:Op vrijdag 14 februari 2014 23:10 schreef Cliffy het volgende:
[..]
In seizoen 3 is dat al wel minder. Ik vind juist de series waar meer aandacht besteed wordt aan het verhaal ipv sensatie wel prettig, erger me vaak ook dood aan gigantische plotgaten
Lekker bezig.quote:Op vrijdag 14 februari 2014 23:07 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Je link laat een telefoon nummer zien
Hmm nu niet meer
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |