Ligt eraan. Tegen Nagashima en Kuznetsov een laatste buitenbocht lopen is prima, tegen Poutala nietquote:Op zondag 9 februari 2014 15:50 schreef Marcoss het volgende:
Smeekens en de Mulders wel allebei de laatste binnenbocht in de 2de rit, lijkt me niet heel gunstig
Ik heb een hoorcollege, ik hoop vooral dat het streampje het doet. Donderdag kon ik m'n stream niet draaien maar toen zat ik in de grootste uithoek. Ik ga in ieder geval opnemenquote:Op zondag 9 februari 2014 16:40 schreef Mansjester het volgende:
Even kijken hoe ik dit ga fixen ivm college. Ik denk gewoon later terugkijken via UG
Ja ik heb ook hoorcollege. Maar als ik tijdens college live ga kijken, mis ik ook weer de helft...quote:Op zondag 9 februari 2014 16:42 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik heb een hoorcollege, ik hoop vooral dat het streampje het doet. Donderdag kon ik m'n stream niet draaien maar toen zat ik in de grootste uithoek. Ik ga in ieder geval opnemen
Ja ik blijf sowieso tot 10 over 5 in Breda. En hoop dat het op tijd voorbji isquote:Op zondag 9 februari 2014 16:44 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Ja ik heb ook hoorcollege. Maar als ik tijdens college live ga kijken, mis ik ook weer de helft...
Misschien kijk ik het helemaal wel op de uni en ga ik pas naar huis als het is afgelopen. Even kijken wat het handigst is
Is dus dubbel gunstig.quote:Op zondag 9 februari 2014 16:45 schreef Max23 het volgende:
De Nederlanders (vooral M.Mulder) zijn de laatste tijd juist veel beter met een laatste buitenbocht. Jammer dat ze die nu allemaal in de eerste race hebben
Ik denk juist van niet. De druk wordt hoger in de tweede race, waardoor ik ze moeilijkheden zie hebben met het houden van de laatste binnenbochtquote:
quote:Op zondag 9 februari 2014 15:50 schreef Nober het volgende:
Alle Nederlanders beginnen in de binnenbaan, is dit toeval?
twitter:robbertderijk twitterde op zondag 09-02-2014 om 15:33:29De loting wees eigenlijk uit dat Michel en Ronald Mulder tegen elkaar in actie zouden komen, maar dat mag niet. Dus starten ze na elkaar. reageer retweet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |