var_dump($result); en kijk wat er terug komt uit de database. Misschien ligt het aan je query zelf.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 15:25 schreef xaban06 het volgende:
[..]
Dat is weer PDO en moet ik het script deels ombouwen.
Ik heb het volgende gepuzzeld, maar werkt nog niet helemaal:
[ code verwijderd ]
[ code verwijderd ]
Wanneer ik geen $var gebruik in de query, werkt het gewoon, dus de query klopt gewoon.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 16:22 schreef Maringo het volgende:
[..]
var_dump($result); en kijk wat er terug komt uit de database. Misschien ligt het aan je query zelf.
...en dat maakt het somehow een minder goed idee om even te debuggen en wat foutmeldingen danwel variabelen te outputten?quote:Op dinsdag 11 maart 2014 17:13 schreef xaban06 het volgende:
[..]
Wanneer ik geen $var gebruik in de query, werkt het gewoon, dus de query klopt gewoon.
Sorry hoor..quote:Op dinsdag 11 maart 2014 17:34 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
...en dat maakt het somehow een minder goed idee om even te debuggen en wat foutmeldingen danwel variabelen te outputten?
Veel uitproberen en php.net raadplegen. Daarnaast kun je simpele tutorials volgen om een beetje op weg te raken.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 18:45 schreef BroodjeKebab het volgende:
Ik heb deze reeks een doorgespit. Hoe zijn jullie zo'n PHP/MySQL freaks geworden? Ik wil zou het ook dolgraag willen...
Hoe hebben jullie PHP/MySQL geleerd als ik vragen mag?
quote:Op dinsdag 11 maart 2014 18:50 schreef totalvamp het volgende:
[..]
Veel uitproberen en php.net raadplegen. Daarnaast kun je simpele tutorials volgen om een beetje op weg te raken.
En veel geduld hebben
Ja joh? Php.net? Zijn daar losse tuts gewoon? Ik dacht dat er een boek voor nodig was joh ! Zelfs op school werd me boeken aangeraden, maar die zijn meestal heel dik (minimaal 500 pagina's)quote:Op dinsdag 11 maart 2014 19:01 schreef KomtTijd... het volgende:
Met iets eenvoudigs beginnen en steeds meer proberen. Php docs erbij, docs van je cms/framework erbij, google erbij, dit topic erbij...
Eerst leren programmeren (maakt niet zoveel uit in welke taal, het gaat om de concepten) en daarna gewoon de documentatie van PHP en MySQL lezen. Daar staat alles in dat je nodig hebt.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 18:45 schreef BroodjeKebab het volgende:
Ik heb deze reeks een doorgespit. Hoe zijn jullie zo'n PHP/MySQL freaks geworden? Ik wil zou het ook dolgraag willen...
Hoe hebben jullie PHP/MySQL geleerd als ik vragen mag?
Gedaan, ik kom er niet uitquote:Op dinsdag 11 maart 2014 17:49 schreef KomtTijd... het volgende:
Oh mij heb je er niet mee hoor, ik dacht dat je zelf een oplossing zocht..
Zo te zien mag je nog even terug de documentatie in want je gebruikt fetch verkeerd:
www.php.net/manual/en/mysqli-stmt.fetch.php
Zie procedural example
Ik had er wel aan gedacht om hier hulp te vragen of iig te vragen om een duwtje in de goede richting te krijgen voor bepaalde zaken, maar ik weet niet of deze reeks hiervoor bedoelt is?quote:Op dinsdag 11 maart 2014 19:11 schreef KomtTijd... het volgende:
De examples op php.net zijn zeer duidelijk. Echt tutorials volgen is leuk als je nog in het "hello world" stadium zit, maar daarna moet je het toch echt hebben van je eigen inzicht, de juiste dingen googlen om antwoorden te vinden op je vragen en de docs van de software waar je mee bezig bent uitpluizen om de juiste handvatten te vinden.
eh, dan zit je dus nog volop in het 'hello world' stadium.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 19:15 schreef BroodjeKebab het volgende:
[..]
Ik had er wel aan gedacht om hier hulp te vragen of iig te vragen om een duwtje in de goede richting te krijgen voor bepaalde zaken, maar ik weet niet of deze reeks hiervoor bedoelt is?
Ik zit niet meer in de ''hello world'' stadium.. Die ben ik allang voorbij, evenals de stadium waarbij je echo leert en leert met variabelen om te gaan zoals $.
Ook begrijp ik het connecten met de mysql database, aanmaken van database en tabellen/queries zoals ID/username/ww etc. Moet alleen nog weten wanneer je NULL / NOT NULL/ Integer / Auto increasement en dat soort zaken gebruikt.
Registratie en loginsysteem ook, maar verder zoals sessions enzo nog niet.
De stadium waar ik nu in zit is, welke ik nog niet begrijp zijn arrays, loops, foreach en de rest van php.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |