SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je weet dat het zo is als je het hebt. Je kan niet checken of je van iemand houdt, dat weet je diep in je hart.quote:Op dinsdag 4 februari 2014 20:29 schreef danzazlol het volgende:
Nu zou ik het aan de ene kant wel willen want ze is heel aardig en ook qua karakter wel goed enzo. Maarja, ik denk niet dat ik ècht van haar houd (hoe kom je hierachter?).
Lekker vaag ben jijquote:Op dinsdag 4 februari 2014 21:07 schreef aequus het volgende:
Je weet dat het zo is als je het hebt. Je kan niet checken of je van iemand houdt, dat weet je diep in je hart.
Als je iemand echt leuk vind/verliefd bent is er geen twijfel mogelijk, je zal misschien denken over je omgeving of wat andere ervan vinden, of zelfs twijfelen aan haar. Maar het goede/irritante van verliefd zijn is dat je het toch wilt.quote:Op dinsdag 4 februari 2014 21:35 schreef Yiwei het volgende:
[..]
Lekker vaag ben jijDan wanneer weet je hart het?
Ik besef het pas als ik de ander kan vergeven als hij bepaalde zaken heeft geflikt die hij niet moest doen. Een beetje aan de late kant, dat wel![]()
![]()
---------------------
TS, wat jij hebt zijn gewoon gezonde zenuwen. Je voelt verwachtingen, omdat er druk erbij is gekomen. Ga gewoon daten met haar, je ziet wel hoe het afloopt
Weet je zeker dat het niks gaat worden? Dan afkappen.quote:Op dinsdag 4 februari 2014 20:29 schreef danzazlol het volgende:
Ik zou echt niet weten hoe ik het zou moeten uitmaken met haar... Ik zou haar zoveel pijn doen want tja, de gedachte dat het nooit wat zou worden heb ik eigenlijk nooit met haar gedeeld.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |