Ja, dat kan je beter niet eens proberen te doenquote:Op woensdag 29 januari 2014 20:06 schreef ashodbawz het volgende:
ik geef heel erg veel om haar en ik wil haar ook altijd beschermen tegen foute jongens en gevaren
Word je hard vanquote:Op woensdag 29 januari 2014 20:06 schreef ashodbawz het volgende:
want als ze nee zegt ben ik bang dat ik zal gaan huilen
Sorry, maar waarom brak je hart daarvan? Mag ze niet zeggen dat anderen er goed uitzien?quote:Op woensdag 29 januari 2014 20:06 schreef ashodbawz het volgende:
dat ze had gereageerd op een foto van een oud klasgenootje van haar. Ze had gereageerd:"mooi jij" en toen ik dat las brak mijn hart eigenlijks.
quote:Sorry, maar waarom brak je hart daarvan? Mag ze niet zeggen dat anderen en goed uitzien?
haha ik vind je idee wel grappig, maar ze is zeker geen trut haha.quote:Als ze ja zegt: Kaching.
Als ze nee zegt: Ze is een trut en je verdient beter.
Winwin
Dus? ik zeg ook zovaak dingen, of ik het daadwerkelijk doe is de 2e vraag.. en ze zegt ''mooi jij'' niet ''wow jij bent super knap''quote:Op woensdag 29 januari 2014 20:10 schreef ashodbawz het volgende:
@aequus Tegen mij heeft zij gezegt dat ze nooit tegen jongens zegt dat ze knap zijn. En vroeger was zij verliefd op die jongen, dus dat brengt mij twijfels
[..]
en aan je zakquote:Op woensdag 29 januari 2014 20:13 schreef Pino0 het volgende:
Of ze nou wel of niet valt je op je uiterlijk, zorg dat je een dikke portemonnee hebt en kan laten zien; dan zit ze in je zak.
of dat ze niet met andere jongens mag pratenquote:Op woensdag 29 januari 2014 20:16 schreef GGMM het volgende:
Eng topic.
Ik krijg een beetje het idee dat TS het meisje d'r huid gaat afstropen en er in gaat rondlopen als ze hem afwijst.
Mevrouw zit net in de bovenbouw?quote:Op woensdag 29 januari 2014 20:18 schreef rhubarbje het volgende:
Moet je niet in bed liggen tijdens oud en nieuw als je in de tweede zit?
Het was een serieuze vraagquote:Op woensdag 29 januari 2014 20:20 schreef jatochneetoch het volgende:
[..]
Mevrouw zit net in de bovenbouw?
Als ik de gedachtegang zo zien van TS is ze denk ik beter af ook zoquote:Op woensdag 29 januari 2014 20:20 schreef Socrates- het volgende:
Doe dat alsjeblieft niet op Valentijnsdag, dat is zó cliché. Als je haar leuk vindt en verkering met haar wil, dan hoef je niet tot 14 februari te wachten.
Gewoon vragen. Wat is het ergste wat je kan overkomen? Afwijzing? Als zij je afwijst, dan kan jij je mooi richten op een ander meisje dat jou wél ziet zitten. Her loss, not yours. ;-)
in de OP staat instagram [met uitleg zelfs erbijquote:Op woensdag 29 januari 2014 20:22 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Het was een serieuze vraag
Ze kunnen elkaar niet gezien hebben tijdens oud op nieuw lijkt me, want hij mag nog niet uit of zo
was het een liefdesverklaring via whatsapp? via de mail? snapchat of weet ik wat ze tegenwoordig allemaal voor apps hebben?
Wat was de context van de ik hou van je?
Een whatsapp met happy new year! luuuuv ya alllll! is heel wat anders dan een face to face liefdesverklaring
En geen ontblote armen mag hebben als ze de deur uit gaat.quote:Op woensdag 29 januari 2014 20:16 schreef aequus het volgende:
[..]
of dat ze niet met andere jongens mag praten
of zichtbaar hoofdhaarquote:Op woensdag 29 januari 2014 20:48 schreef GGMM het volgende:
[..]
En geen ontblote armen mag hebben als ze de deur uit gaat.
Now it places the lotion in the basketquote:Op woensdag 29 januari 2014 20:16 schreef GGMM het volgende:
Eng topic.
Ik krijg een beetje het idee dat TS het meisje d'r huid gaat afstropen en er in gaat rondlopen als ze hem afwijst.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |