Ik heb er hier gewoon even wasemkap filter in gestopt. Scheelt al gigantisch en je sluit het niet 100% af waardoor je toch blijft ventilerenquote:Op woensdag 29 januari 2014 19:11 schreef Huppeltje het volgende:
Hoi,
Ons huis heeft enige jaren geleden (voordat wij het kochten) fijne kunsttof kozijnen gekregen met een ventilatierooster. Persoonlijk had ik liever een normaal raam zonder rooster met bovenlcihtje gehad maargoed.
Nu is dat in de winter gewoon freezing zo nu en dan. Komt continu een koude wind door en dta is terwijl die dicht is!
Zijn die dingen dicht te maken (tijdelijk)? In de zomer heb ik ze graag open maar nu wil ik ze gewoon afgesloten hebben.
Vraag wel even goed in de winkel welke tape zich na een paar maanden nog goed van kunststof af laat halen, Ik heb geen ervaring met dit soort ventilaties, maar weet inmiddels wel dat sommige tape soorten bijna niet goed van kunststof af te krijgen zijn na een paar maand.quote:Op woensdag 29 januari 2014 19:23 schreef Huppeltje het volgende:
Dan gaat er op kort termijn laagje tape overheen. Kan er over paar maandjes weer af.
Wil je dat voorkomen doe je eerst een strook schilderstape van 3m of Kip ,geen bouwmarktmeuk zonder naam ,dan zit je met lijmrestenquote:Op woensdag 29 januari 2014 19:58 schreef hottentot het volgende:
[..]
Vraag wel even goed in de winkel welke tape zich na een paar maanden nog goed van kunststof af laat halen, Ik heb geen ervaring met dit soort ventilaties, maar weet inmiddels wel dat sommige tape soorten bijna niet goed van kunststof af te krijgen zijn na een paar maand.
Zo denk ik er ook over.quote:Op woensdag 29 januari 2014 19:22 schreef Huppeltje het volgende:
Ventileren prima, van mn bank afwaaien niet..
Huis is gebouwd in 1920 of 1930 dus wat je zegt kan heel goed. Nog niet bij stil gestaan.quote:Op zondag 2 februari 2014 03:48 schreef Zwolsboy het volgende:
Heb je niet een huis van voor 1980? (geen of slechte gevelisolatie)
je voelt dan kou door je huis ondanks dubbelglas, maar door gebrek spouwmuur isolatie voel je tocht door de muren heen komen, ik heb een jaren 60 woning die voorzien is van HR++ glas maar toch tocht het als een gek door mijn huis, zet ik mijn cv op 19c blijft de kachel doorfikken slaat nooit uit (radiatoren blijven warm) door gebrek spouwmuur isolatie. Blijf het jammer vinden dat bedrijven reclame maken voor dubbel(HR++GLASS) maar in de praktijk isoleert het slechts een klein deel.
Heb het idee als je gevels heel goed isoleert (dus zoals de eisen van 2014) dat enkel glas of dubbel dan weinig verschil maakt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |