Klopt, Evan Rachel Woodquote:Op maandag 30 maart 2015 21:08 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik vind het geweldig
Is dat trouwens de Vampire Queen of Louisiana uit True Blood?
Bij Brandons eigen webshop wel, maar dan heb je hem niet met de releasequote:Op donderdag 2 april 2015 18:23 schreef chansadres het volgende:
Ik erger me dood aan het feit dat ik gewoon nog steeds niet die cd kan pre-orderen. Behalve dan bij Amazon maar daar bestel ik liever niet
Dat lukt dus niet! Of je moet in Amerika bestellen en dan zijn de verzendkosten hoger dan de cd zelf. Als ik in de Britse shop ga, dan krijg ik de melding dat naar mijn land niet word verzonden.quote:Op donderdag 2 april 2015 18:24 schreef Reemi het volgende:
[..]
Bij Brandons eigen webshop wel, maar dan heb je hem niet met de release
Ah, vaag. Ik heb hem via de Amerikaanse besteld inderdaad.quote:Op donderdag 2 april 2015 18:27 schreef chansadres het volgende:
[..]
Dat lukt dus niet! Of je moet in Amerika bestellen en dan zijn de verzendkosten hoger dan de cd zelf. Als ik in de Britse shop ga, dan krijg ik de melding dat naar mijn land niet word verzonden.
Amazon is anders een van de beste webshops ter wereld....quote:Op donderdag 2 april 2015 18:23 schreef chansadres het volgende:
Ik erger me dood aan het feit dat ik gewoon nog steeds niet die cd kan pre-orderen. Behalve dan bij Amazon maar daar bestel ik liever niet
Maar enkel betalen met credit card. En dat doe ik liever niet. Ik twijfel sowieso als ik hem wel ga importeren en niet gewoon bij de Nederlandse shop haal. Ik heb zo'n hoge verwachtingen!quote:Op donderdag 2 april 2015 19:15 schreef MacorgaZ het volgende:
[..]
Amazon is anders een van de beste webshops ter wereld....
Maar oke.
Je wil niet bij Amazon bestellen, want .... creditcard?quote:Op donderdag 2 april 2015 20:23 schreef chansadres het volgende:
[..]
Maar enkel betalen met credit card. En dat doe ik liever niet. Ik twijfel sowieso als ik hem wel ga importeren en niet gewoon bij de Nederlandse shop haal. Ik heb zo'n hoge verwachtingen!
Dit ja... Ik mijd juist webshops zonder credit-card betalingsmogelijkheid.quote:Op donderdag 2 april 2015 21:02 schreef MacorgaZ het volgende:
[..]
Je wil niet bij Amazon bestellen, want .... creditcard?
Grappig dit
Creditcard is ook weer een betaalmiddel met de beste kopersbescherming
Dat vraag ik mijzelf ook af.quote:Op donderdag 2 april 2015 22:20 schreef JochemP het volgende:
Wat is er eigenlijk gebeurd met de opnames van het Wembley concert? Gaat dat ooit nog uitgebracht worden
Stukje uit Still Want You dus. Gok dat dat de tweede single zal zijn als daar al een video voor is opgenomen.quote:
Leuk nummer en videoclip!quote:Op zaterdag 11 april 2015 01:24 schreef Reemi het volgende:
Still Want You
https://vt.tumblr.com/tumblr_nmm20oOnNS1sov0il.mp4
En nog steeds geen europese versie ergens te bestellen. Bol.com heeft zelfs de Amerikaanse editie in de pre-orderquote:
quote:I've been working overtime
And I can't get you off my mind
I sleep in the pouring rain
When will you come home again?
Spinnin' like a Gravitron
When I was just a kid
I always thought that things would change
But they never did
Spinnin' like a Gravitron
When I was just a kid
I always thought that things would change
But they never did
I'm hanging on to the end of this rope
Somewhere on the outskirts of hope
Life without you not around
Another kid in Lonely Town
And I'm
Spinnin' like a Gravitron
When I was just a kid
I always thought that things would change
But they never did
Spinnin' like a Gravitron
When I was just a kid
I always thought that things would change
But they never did
[Bridge]
Now I'm standing outside your house
And I'm wondering, Baby
Do you hear the phone when I call?
Do you feel the thud when I fall?
Do you hear the crack when I break?
Did you lock the door when it shut?
Can you see the knife when it cut?
Do you keep your ear to the ground?
For the kid in Lonely Town (Lonely Town)
Lonely Town
Kid in Lonely Town (Lonely Town)
Lonely Town
Spinnin' like a Gravitron
When I was just a kid
I always thought that things would change
But they never did
Spinnin' like a Gravitron
When I was just a kid
I always thought that things would change
But they never did
Do you hear the phone when I call?
Do you hear the crack when I break?
Do you lock the door when it shut?
Do you keep your ear to the ground?
For the kid in Lonely Town (Lonely Town)
Lonely Town (Lonely Town)
Lonely Town
Lonely Town
Inderdaadquote:Op maandag 27 april 2015 16:38 schreef CoExist het volgende:
Leuke videoclip.
Doet me denken aan die Chocomel reclame van mid-jaren '80 met die meid die helemaal los gaat met dansen als haar ouders van huis gaan.
Dansen op de tafel met de stofzuiger buis als surrogaat gitaar zingend in een blikje Chocomel.quote:Op maandag 27 april 2015 18:34 schreef ZwarteMagika het volgende:
Het wordt echt steeds beter![]()
[..]
InderdaadMoet de laatste tijd vaak aan die reclame denken nu ik weer even bij m'n ouders woon
Rond de ¤18,- geloof ik. Zoiets zag ik in de computer toen ze 'm bestelden voor me.quote:Op woensdag 29 april 2015 12:21 schreef chansadres het volgende:
Wat was de prijs bij de mediamark? Op de site staat hij niet.
Nu ik vanuit meerdere kanten te horen krijg dat er bij release geen deluxe cd te koop zal zijn, de cd besteld bij North end in Haarlem. Nog twee weken!quote:Op woensdag 29 april 2015 12:28 schreef CoExist het volgende:
[..]
Rond de ¤18,- geloof ik. Zoiets zag ik in de computer toen ze 'm bestelden voor me.
18 mei, dus in Nederland de donderdag ervoor lijkt me.quote:Op woensdag 29 april 2015 21:59 schreef DestroyerPiet het volgende:
wanneer komt het album eigenlijk uit?
Bij Bolkom staat de release op 15 mei.quote:Op woensdag 29 april 2015 22:01 schreef Reemi het volgende:
[..]
18 mei, dus in Nederland de donderdag ervoor lijkt me.
daar is hij echt ideaal voor. flamingo heb ik ook veel geluisterd toen ik daar was.quote:Op donderdag 30 april 2015 00:53 schreef CoExist het volgende:
[..]
Heb echt zin in deze plaat. Van het zomer lekker naar west-Amerika, cruisend door Nevada naar Las Vegas met deze langspeler op repeat.
Is dit echt? Met het ultieme homo nummer Small Town Boy van Bronski Beat!?quote:Op donderdag 30 april 2015 13:47 schreef Reemi het volgende:
Nog een, want waarom niet
I Can Change: https://a.tumblr.com/tumblr_nnmai34Zo41r4nt29o1.mp3
Jup, dat was al bekend.quote:Op donderdag 30 april 2015 13:52 schreef CoExist het volgende:
[..]
Is dit echt? Met het ultieme homo nummer Small Town Boy van Bronski Beat!?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |