abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_136391390
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2014 00:09 schreef ComputerNerd268 het volgende:
Boeken of w3schools?

Ik kies voor web development.

Html en css van Jon Duckett heb ik inmiddels uitgelezen.... nu over naar javascript en jquery of naar PHP en MySQL?

En wat is het verschil tussen jquery en JS? Ik weet dat die eerste een library is van js, maar wat houdt dat in?
Ik zou in wel een keuze maken tussen frontend en backend. Frontend lijkt me een logische keuze aangezien je al met css bezig bent. Je kan beter een goede frontender zijn dan een matige allrounder. En frontend is al complex genoeg, als je ook nog databases en backendtalen erbij gaat doen dan ga je door de bomen het bos misschien niet meer zien.

jQuery is geschreven in javascript, het is niks meer dan een laag bovenop javascript met wat shortcuts en handige functies. Maar zorg ervoor dat je eerst een beetje fatsoenlijk javascript leert, en ga daarna pas met jquery aan de gang. Alleen dan begrijp je wat er gebeurt, anders ben je alleen aan het copy/pasten zonder begrip van de onderliggende theorie.
pi_136391616
:) Al ben je niet van plan websites te maken zou ik toch beginnen met HTML. Dat is simpel en de basis van veel scripts. Zelf heb ik in 4 jaar ervaring met scripts en nu ik met Python werk merk ik dat veel elementen uit HTML ontstaan zijn
29B75240
pi_136927877
quote:
14s.gif Op donderdag 6 februari 2014 08:48 schreef aliami13 het volgende:
:) Al ben je niet van plan websites te maken zou ik toch beginnen met HTML. Dat is simpel en de basis van veel scripts. Zelf heb ik in 4 jaar ervaring met scripts en nu ik met Python werk merk ik dat veel elementen uit HTML ontstaan zijn
Dat klopt! :) Ik heb in de tussentijd HTML en CSS geleerd en er leuke dingen mee kunnen maken, maar ik merk dat ik ook veel op zoek qua leuke ideeën en codes voor kleuren # ken ik geen eens. :P

Ik zit eraan te denken om nu na html en css geleerd te hebben, over te gaan tot html5, css3 en css 3d en css animations voordat ik naar een programmeertaal ga.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')