Op de rand van de lip zitten vaak mee-eters. Wellicht dat die tot een kleine puist is geworden, maar dat door het pulken de wond een stuk groter geworden is.quote:Op woensdag 22 januari 2014 14:24 schreef WoordenShuffelaar het volgende:
Paar dagen geleden zat er een kleine puist de rand van mijn bovenlip. Ik heb eraan gezeten en nu is het veel groter geworden. Ik kan makkelijk erin prikken met een comedonenlepel maar het probleem is dat er alleen maar bloed uit komt. Het lijkt dus niet gevuld te zijn met pus. Wat voor soort puist kan dit zijn? En hoe kan ik het bestrijden?
Het kan alleen niet uitgeknepen worden. Het is vrij hard en komt alleen maar bloed uit als ik het knijp.quote:Op woensdag 22 januari 2014 14:32 schreef HulkHeld het volgende:
Zijn inderdaad vaak mee-eters. Zijn irritant, maar het beste kan je die uitknijpen nadat je onder de douche hebt gestaan, dan is je huid een beetje week.
KOEKOEK JONGEquote:Op woensdag 22 januari 2014 14:40 schreef Basxt het volgende:
godverdomme hier ookalleen dan zonder bloed
Niet meer aanzitten en afwachten. Met gepulk duurt het vaak alleen nog maar langer voordat het weg is en heb je ook nog eens kans op een littekentje.quote:Op woensdag 22 januari 2014 14:35 schreef WoordenShuffelaar het volgende:
[..]
Het kan alleen niet uitgeknepen worden. Het is vrij hard en komt alleen maar bloed uit als ik het knijp.
quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |