Waar heb je het meest last van?quote:Op dinsdag 22 april 2014 22:46 schreef SherlockHolmes het volgende:
[..]
Maar het lukt niet, waardoor ik eigenlijk niet mee kan doen. En nu?
Dat ik gewoon achter m'n PC zit, en dat ik opeens denk aan dat knappe meisje van school, en dan gaan we weer Ik probeer het echt níet te doen, maar dat lukt niet. De wil is te groot.quote:
Helemaal mee eens. Maar bij mij is dat alleen PC thuis. Op de laptop op school, is ook een goede manier om van PMO weg te blijven.quote:Op woensdag 23 april 2014 10:47 schreef wvsnl het volgende:
Niet te veel achter je pc zitten, weg van de verleiding gaan. Is ook een van de doelen hiervan om erop uit te gaan en nieuwe dingen te doen. En niet steeds in hetzelfde patroon te hangen en weer te gaan fappen.
Bevroor? Trok ze weg oid? Da's wel heel raar trouwens. Volgens mij de zenuwen.quote:Op maandag 28 april 2014 20:24 schreef defineaz het volgende:
Nu twee weken bezig.
Gister een 'date'. Vorige week had ik haar gezien op een feestje, waar we zowat de hele avond samen doorgebracht hebben. Een vriend van me zei dat neuken er waarschijnlijk wel inzat, en ze leek ook erg gebrand om samen nog wat te gaan doen (ze heeft me inmiddels al voor drie dingen uitgenodigd). Dus, gisteravond kwam ze film kijken. Ze heeft de hele tijd in mijn armen gelegen, maar bevroor totaal zodra mijn gezicht dichtbij bracht hare bracht. Nog wel een paar keer iets geprobeerd, maar dat werd alleen maar awkward...
Fuck deze shit...
Gewoon totaal geen reactie. Ze is Japans, heeft er waarschijnlijk ook wel mee te maken.quote:Op maandag 28 april 2014 20:32 schreef SherlockHolmes het volgende:
[..]
Bevroor? Trok ze weg oid? Da's wel heel raar trouwens. Volgens mij de zenuwen.
In vakanties ben ik ook altijd niet te houden. De verveling...quote:Op woensdag 30 april 2014 12:40 schreef SherlockHolmes het volgende:
Ik ga weer eens beginnen. M'n gemiddelde zit weer op 4x per dag, verslaving wordt lijkt het wel erger. Komt waarschijnlijk omdat het vakantie is.
quote:Op maandag 28 april 2014 20:45 schreef defineaz het volgende:
[..]
Gewoon totaal geen reactie. Ze is Japans, heeft er waarschijnlijk ook wel mee te maken.
dit wil ik ook wel eens weten.quote:Op donderdag 1 mei 2014 00:15 schreef verwegvanhuis het volgende:
Ik heb de voorbije 10 jaar geen 3 dagen zonder orgasme gehad. Geen vriendin hoor, maar ik ruk me suf. Zou ik meer energie en meer testosteron hebben als ik het rukken systematisch uitstel?
Het moet toch zo zijn dat mijn bloedspiegel qua testosteron dan veel hoger is
Japans en schattig is al genoeg.quote:Op donderdag 1 mei 2014 02:25 schreef defineaz het volgende:
[..]
Zo lekker als die chick in je fobo is ze niet hoor
Hoe merk je dat het moeilijk wordt?quote:Op donderdag 1 mei 2014 14:29 schreef wvsnl het volgende:
Nu 15 dagen gehad ( vorig record was 13 ) nu dus dag 16 en ik moet zeggen dat het nu wel heel moeilijk aan het worden is. Tering he kutzooi zo een gevoel.
Geen natte dromen maar wel veel erotische dromen. En overdag op sommige momenten echt de neiging om fuck it all te zeggen en richting de pc te gaan. Gaat nu wel beter was een paar uur geleden echt bijna op dat punt maar ging toen maar even de vuilnisbak buite zetten. En maar even een film opgezet op de tv gaat nu wat beter. Maar de neiging is nu veel sterker dan een week geleden.quote:Op donderdag 1 mei 2014 15:57 schreef verwegvanhuis het volgende:
[..]
Hoe merk je dat het moeilijk wordt?
Krijg je natte dromen?
Ik vind het net leuk. Dat extreme geil zijn.quote:Op donderdag 1 mei 2014 17:04 schreef wvsnl het volgende:
[..]
Geen natte dromen maar wel veel erotische dromen. En overdag op sommige momenten echt de neiging om fuck it all te zeggen en richting de pc te gaan. Gaat nu wel beter was een paar uur geleden echt bijna op dat punt maar ging toen maar even de vuilnisbak buite zetten. En maar even een film opgezet op de tv gaat nu wat beter. Maar de neiging is nu veel sterker dan een week geleden.
Ik wil het ook wel proberen maar het is inderdaad verdomd moeilijk. Een jaar of tien geleden deed ik dat, maar toen zat ik nog niet zo aan de internet porno zoals nu.quote:Op donderdag 1 mei 2014 18:46 schreef wvsnl het volgende:
Wel hopende dat dat mijn eigen kwak is.
Maarja ik blijf zeker doorgaan ik merk wel echt de voordelen minder depressief, zelfverzekerder op sociaal gebied. Het is alleen af en toe moeilijk om vol te houden.
Znd man. Probeer gwn nog n x.quote:Op vrijdag 2 mei 2014 16:11 schreef Rengaw het volgende:
Eergister weer een slinger gegeven, voelde nie eens zo goed.
Ik hield mezelf voor van he dit heb je verdient na een maand zonder maar het was eigenlijk kut en ik voelde me vies. Had het 27 dagen volgehoude en het gekke is dada nu precies 2 x gebeurd is. Voor mezlf mr de eerste week van mij .. eh juni gezet als doel daarna zien we verder.
Andere effecten: nu sinds 4 dagen weer vermoeid(zou toch nie door 1 x fappen zijn??) maar ik sport veel meer en kheb allerlei dingen als doel gezet. Daarnaast merk ik daddik wel meer naar chicks kijk de laatste tijd, dus mr ns actie onderneme!
En nu nog een keer, maar dan zodat we wel begrijpen wat je bedoelt.quote:Op woensdag 7 mei 2014 12:39 schreef K44S het volgende:
Ik ga voor de PM ( vanaf vandaag ) mn libido is sinds een dik halfjaar in elkaar gezakt. En wil het net zo erg hebben als in mn pubertijd ( dat als je naar een tiet keek al een stijve hannis kreeg).
Maar geld het ook voor sex ?
quote:Op woensdag 7 mei 2014 13:20 schreef Maargoed. het volgende:
[..]
En nu nog een keer, maar dan zodat we wel begrijpen wat je bedoelt.
Ik doe mee met P en M off.quote:Op woensdag 7 mei 2014 13:20 schreef Maargoed. het volgende:
[..]
En nu nog een keer, maar dan zodat we wel begrijpen wat je bedoelt.
Holy shit. Een maand geleden ofzo had ik een tijd niet gemasturbeerd en was ik lekker aan het partyen op een beachparty in Mexico. In mijn zwembroek. Fucking genant, de halve avond met een enorme boner rondgelopen die fucking obvious was.quote:Op woensdag 7 mei 2014 22:41 schreef K44S het volgende:
[..]
Ik doe mee met P en M off.
En om mn verhaal wat duidelijker te maken.
Ik krijg niet echt meer een harde snikkel als ik naar naakte vrouwen kijk. Dit stoort mij erg ( en ik weet dat ik geen homo ben, als ik namelijk een meisje zoen krijg ik gewoon een redelijk stijve snikkel ).
Hahaha! Ik schaam me er niet zo snel voor.quote:Op donderdag 8 mei 2014 08:20 schreef defineaz het volgende:
[..]
Holy shit. Een maand geleden ofzo had ik een tijd niet gemasturbeerd en was ik lekker aan het partyen op een beachparty in Mexico. In mijn zwembroek. Fucking genant, de halve avond met een enorme boner rondgelopen die fucking obvious was.
Inmiddels weer op dag 12 en gaat goed. Vorige week 2 k na porno gekeken en deed me bijna niks.quote:
Je gaat er wel slecht van typen hé.quote:Op donderdag 8 mei 2014 10:58 schreef Rengaw het volgende:
[..]
Inmiddels weer op dag 12 en gaat goed. Vorige week 2 k na porno gekeken en deed me bijna niks.
gisteren weer aelmaal naakt gezien en echt niks gevoelt, ik ben er gewoon klaar mee,
verder merk ik dat aslk minder drink ik minder eraan denk... drank werkt tog btje op je paarse slang kennelijjk:P
Doel staat nu op 3 juni ma mss wil ik dan wel verder na juli fzo.
Haha ja nu je het zegt... Maar ik ga me er wel beter van voele...k ben vaak wel gespannen als k hier typ. Maar ik ga er op letten! (heb ik nu al heel goed gedaanquote:Op vrijdag 9 mei 2014 08:49 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Je gaat er wel slecht van typen hé.
Gespannen?quote:Op vrijdag 9 mei 2014 22:24 schreef Rengaw het volgende:
[..]
Haha ja nu je het zegt... Maar ik ga me er wel beter van voele...k ben vaak wel gespannen als k hier typ. Maar ik ga er op letten! (heb ik nu al heel goed gedaan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |