Zaterdag en zondag begint het programma om 13:00quote:Bij de Essent ISU EK Allround, die een week eerder op 11 en 12 januari in Hamar worden verreden, gaan bij de dames Ireen Wüst, Yvonne Nauta, Diane Valkenburg en Marije Joling van start en is Jorien Voorhuis reserve. Jorien ter Mors en Antoinette de Jong doen niet mee.
De mannenploeg in Hamar bestaat uit Koen Verweij, Douwe de Vries, Jan Blokhuijsen en Renz Rotteveel. Bob de Jong is aangewezen als reserve en titelverdediger Sven Kramer is afwezig.
De selectiecommissie van de KNSB heeft de rijders geselecteerd op basis van de uitslagen van het KNSB Kwalificatietoernooi.
http://schaatsen.nl/nieuw(...)t-deel-aan-wk-sprint
voor de goede orde, dit ging over a-ha, niet over mevrouw Spearsquote:Op zondag 12 januari 2014 16:48 schreef vaarsuvius het volgende:
eindelijk goeie muziek, ik ga het zelf maar even opzetten want de geluidskwaliteit is 0
2011 beltquote:Op zondag 12 januari 2014 16:50 schreef Mexicanobakker het volgende:
Rihanna vindt Hit me baby one more time ook een leuk liedje
Nauta natuurlijkquote:Op zondag 12 januari 2014 16:52 schreef b2py het volgende:
Dit schept wel verwachtingen voor de spelen trouwens. Wie verdient trololo als achtergrondmuziek?
Verweij wisselt steeds af ja, Blokhuijsen is constanter.quote:Op zondag 12 januari 2014 16:52 schreef MiLalaa het volgende:
"Blokhuijsen valt weer aan"
terwijl Blokhuijsen een gelijk rondje rijdt, maar Verweij een halve seconde trager is.
quote:
En Lee won omdat Sven fout wisselde.quote:Op zondag 12 januari 2014 16:56 schreef marcodej het volgende:
Hij wint nu omdat Sven niet meedoet, Herbert.
quote:Op zondag 12 januari 2014 16:58 schreef heywoodu het volgende:
He-he-he-he-he-het is nog niet gedaan.
twitter:NOSsport twitterde op zondag 12-01-2014 om 16:58:41Jan Blokhuijsen is Europees kampioen allround. Op de 10.000 meter verslaat hij Koen Verweij in een rechtstreeks duel. reageer retweet
quote:Op zondag 12 januari 2014 16:59 schreef Szura het volgende:
Iedereen ziet dat Blokhuijsen nog uitloopt in de voorlaatste ronde
Sneller dan Jan.quote:
Iddquote:
Hebben ze die niet gister al uit gedaan? Ze hebben nogal de neiging om op de feiten vooruit te lopenquote:
JAN STAAT, HERBERT STAAT!quote:Op zondag 12 januari 2014 17:02 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
DIT WAS SPANNEND TOT DE LAATSTE METER
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |