Voor iemand die geen wereldtopper is staat ze inderdaad opvallend vaak op het podium op dit EK allround.quote:Op zondag 12 januari 2014 15:35 schreef Marcoss het volgende:
De discussie over Nauta en de 3 km gaat zo nog wel even door
Kun je nagaan hoe matig het niveau op het EK is.quote:Op zondag 12 januari 2014 15:40 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Voor iemand die geen wereldtopper is staat ze inderdaad opvallend vaak op het podium op dit EK allround.
Die verloor alleen maar omdat Guus Geluk ook mee deed.quote:Op zondag 12 januari 2014 15:37 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Doet me altijd aan Donald Duck denken, dat soort opmerkingen. Die had raketmotortjes in zijn schaatsbuizen ingebouwd, maar kon de bocht niet houden
Al degenen die op basis van de wereldbekerwedstrijden wel tot de wereldtop behoren zijn hier gewoon aanwezig.quote:Op zondag 12 januari 2014 15:41 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Kun je nagaan hoe matig het niveau op het EK is.
jorien voorhuis is er niet bij hequote:Op zondag 12 januari 2014 15:40 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
jorien voorhuis is er niet bij
Er word niet eens gedweilt.
Hij rot alleen teveelquote:Op zondag 12 januari 2014 15:43 schreef johannes_vermeer het volgende:
Rotteveel is een ervaren rot.
*wink wink*
Ja precies.quote:Op zondag 12 januari 2014 15:43 schreef johannes_vermeer het volgende:
Rotteveel is een ervaren rot.
*wink wink*
http://badum-tish.com/quote:Op zondag 12 januari 2014 15:44 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Hij rot alleen teveel
*boemklatsj*
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |