Dat bedoel ik dus. Zoiets vind ik dus onacceptabel. Maar de Gouden Kooi was niet van sbs6 maar van Talpa. Toen een gesprek over dat laatste ging vanavond, werd het geluid uitgezet en volgde er een streamlock op alle streams.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:31 schreef SecretStoryWous het volgende:
Ze mogen niet spreken over tv-programma's die niet op SBS6 worden uitgezonden,
Ik vind het observeren van mensen juist interessant en geloof niet het fabeltje dat het allemaal toneelspel is. Maar ik irriteer me mateloos aan dat gecensureer en gemanipuleer. Het is toch de bedoeling dat de bewoners zélf iets creëren? De regie mag daar geen enkele invloed op hebben, maar nu blijkt dat ze dat vermoedelijk toch wel hebben. Daarom zetten ze regelmatig de streams op slot en zetten ze het geluid uit. Op deze manier zal door negatieve publiciteit op den duur het programma gaan floppen. Dus hopelijk pikt de regie deze negativiteit uit de media straks op en doen ze er iets mee, voordat het straks te laat is.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:39 schreef Greyson het volgende:
Het is doorgestoken kaart.
Wat had je anders verwacht? Wat een flut programma.
Dat dus.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:48 schreef UtopiaManie het volgende:
[..]
Ik vind het observeren van mensen juist interessant en geloof niet het fabeltje dat het allemaal toneelspel is. Maar ik irriteer me mateloos aan dat gecensureer en gemanipuleer. Het is toch de bedoeling dat de bewoners zélf iets creëren? De regie mag daar geen enkele invloed op hebben, maar nu blijkt dat ze dat vermoedelijk toch wel hebben. Daarom zetten ze regelmatig de streams op slot en zetten ze het geluid uit. Op deze manier zal door negatieve publiciteit op den duur het programma gaan floppen. Dus hopelijk pikt de regie deze negativiteit uit de media straks op en doen ze er iets mee, voordat het straks te laat is.
Als je zo'n programma puur wilt houden, moet je geheel censuurloos zijn. Utopia is een andere wereld, een samenleving waar ze zelf bepalen wat ze doen, hoe ze het doen en zelf bepalen wat ze zeggen. Zij moeten net doen of wij er niet zijn en wij observeren enkel. Als ze vinden dat iemand buiten het programma 'kut' is, moeten ze zich daar gewoon over kunnen uitspreken. Als ze lekker willen beppen over tv-programma's, moeten ze dat ook ongestoord kunnen doen. Dit soort censuur en gemanipuleer pikken wij als kijkers gewoon niet. Doen ze dat toch, en blijven ze daarin volharden, dan zorgen wij wel voor de negatieve publiciteit die ze verdienen. Het programma is gemaakt voor ons, om ons te vermaken, en niet alleen voor de zakkenvullers bij sbs6 en Talpa.quote:Op zondag 5 januari 2014 01:03 schreef Osvaldo2 het volgende:
Dat is vrij normaal hoor bij alle RLSsen, in binnen- en buitenland. Niet praten over de productie van het programma en niet over andere programma's en zeker niet als die van een concurrent zijn.
Je mag ook geen commerciele liedjes zingen of slagzinnen uit reclames gebruiken etc.
Ook opmerkingen over personen buiten het programma worden niet op prijs gesteld want die personen kunnen zich dan gekwetst voelen en de programmamakers aanklagen wegens smaad...
En als zoiets toch gebeurd gaat er een streamlock op...
Het wordt pas echt vervelend als ze expres dingen gaan streamlocken om ze exclusief voor de TV uitzendingen te bewaren... Zo hebben ze bij BB USA vaak urenlange contests en dan is er ook een urenlange streamlock om dat nog geheim te houden...
De reclame op livestreams en de zenders zeggen toch anders. En daar betaal je voor.. Wat een verkapte marketing en irritatie.quote:Op zondag 5 januari 2014 01:14 schreef UtopiaManie het volgende:
[..]
Als je zo'n programma puur wilt houden, moet je geheel censuurloos zijn. Utopia is een andere wereld, een samenleving waar ze zelf bepalen wat ze doen, hoe ze het doen en zelf bepalen wat ze zeggen. Zij moeten net doen of wij er niet zijn en wij observeren enkel. Als ze vinden dat iemand buiten het programma 'kut' is, moeten ze zich daar gewoon over kunnen uitspreken. Als ze lekker willen beppen over tv-programma's, moeten ze dat ook ongestoord kunnen doen. Dit soort censuur en gemanipuleer pikken wij als kijkers gewoon niet. Doen ze dat toch, en blijven ze daarin volharden, dan zorgen wij wel voor de negatieve publiciteit die ze verdienen. Het programma is gemaakt voor ons, om ons te vermaken, en niet alleen voor de zakkenvullers bij sbs6 en Talpa.
Ik zie geen reclame op de livestreams, want ik heb een utopiapaspoort.quote:Op zondag 5 januari 2014 12:14 schreef Greyson het volgende:
[..]
De reclame op livestreams en de zenders zeggen toch anders. En daar betaal je voor.. Wat een verkapte marketing en irritatie.
Weg ermee.
Wordt er doodziek van.
21:39 Op de Telegraaf verschijnt een bericht dat de stiefdochter van Andrea is overleden.twitter:WilmaNanninga twitterde op maandag 06-01-2014 om 21:25:25Eerste menselijk drama in Utopia. Stiefdochter Andrea overleden aan slepende borstkanker. reageer retweet
Onzin. Geen fatsoenlijk persoon die de streams gaat volgen, alleen jullie. Bedoel ik niet negatief, maar veel mensen gaan er dus niet achter komen omdat de meeste mensen wel iets beters hebben te doen.quote:
Dit iddquote:Op maandag 6 januari 2014 22:54 schreef Laura.b het volgende:
[..]
Onzin. Geen fatsoenlijk persoon die de streams gaat volgen, alleen jullie. Bedoel ik niet negatief, maar veel mensen gaan er dus niet achter komen omdat de meeste mensen wel iets beters hebben te doen.
Kort samengevat: het is allemaal nep en geënsceneerd?quote:Op maandag 6 januari 2014 23:18 schreef Dokkertje het volgende:
[..]
Dit idd![]()
Uren van je tijd vergooien aan gescripte onzin, oftewel bedrog, en dan verbaasd zijn dat er van alles gebeurt om in de livestream dat bedrog te verbergen. Meer dan de helft van de "kandidaten" hebben al in meerdere andere gescripte series gezeten en/of heeft passie voor toneel, zang oid.. Dit heeft nis te maken met een "nieuwe beschaving" opbouwen, maar de zoveelste poging van allerlei talent- en kansloze amateurtoneelspelers die zichzelf zo willen profileren dat ze hopen ook een keer met die echte meiden de jungle in te gaan en wereldberoemd te worden.
Zo iemand is alleen maar met zichzelf bezig. Net als die jankvader die ondanks protesten van zn vrouw haar en 4 kinderen alleen laat en nu heel hypocriet krokodillentranen om zn "meissie" jankt. Schuldgevoel afkopen. Net als deze ex Vrouwenvleugel en Oh Oh Europa actrice.quote:Op maandag 6 januari 2014 22:38 schreef iBenny het volgende:
Tijdlijntje:
20:51 Andrea verschijnt huilend op de stream
21:2521:39 Op de Telegraaf verschijnt een bericht dat de stiefdochter van Andrea is overleden.twitter:WilmaNanninga twitterde op maandag 06-01-2014 om 21:25:25Eerste menselijk drama in Utopia. Stiefdochter Andrea overleden aan slepende borstkanker. reageer retweet
(websites die koppen van de Telegraaf overnemen, bevestigen het tijdstip)
22:00 Er wordt in de COS melding gemaakt van een brief
22:03 Brief wordt voorgelezen en melding gemaakt van sterfgeval
22:11 In de COS wordt melding gemaakt van het bericht op de Telegraaf
quote:Voor deelneemster Andrea is 'Utopia' nu even ver te zoeken. Ze krijgt al op de zesde dag van haar verblijf een zwaar verlies voor haar kiezen.
De zeer gelovige massagetherapeute Andrea (52) kreeg vandaag tot haar grote schrik te horen dat haar stiefdochter, de dochter van haar partner Anton, is overleden aan borstkanker. Niet alleen het verlies grijpt haar zeer aan. Ook het feit dat ze haar partner het komende, moeilijke jaar níet bij kan staan, valt haar zwaar. "Hij is zelf al vier keer klinisch dood geweest. Hij is heel bang voor de dood. Ik vind het heel moeilijk dat ik hem, nu zijn dochter is gestorven, niet kan troosten.
Andrea legt uit dat zij en haar partner ver voor haar beslissing om mee te doen aan Utopia al wisten dat het niet goed ging met hun dochter. Vandaag koos ze voor euthanasie wegens ondragelijk lijden. Andrea weet dus zeker dat Anton het haar niet kwalijk zal nemen dat ze er niet echt voor hem kan zijn. "Het is diepe, diepe liefde tussen ons. Hij begreep dat ik naar Utopia moest gaan."
De andere bewoners proberen de gebroken Andrea zo goed mogelijk bij te staan en bidden voor haar stiefdochter, een gebaar dat de gelovige Andrea zeer op prijs stelt. Even later heeft ze troost gezocht bij medebewoonster Billy, samen bespreken ze het soms zo zware leven.
John de Mol zei eerder dat de bewoners Utopia even mogen verlaten voor belangrijke gebeurtenissen, zoals een begrafenis.
Allerlei emoties zullen oprecht zijn. Ze zitten daar per slot van rekening wel gewoon 24 uur per dag, maar reken maar dat allerlei "toevallige" rariteiten in opdracht worden geensceneerd, dat iedere betrokkene dat weet en hoopt door zich daarin zoveel mogelijk te profileren tot de nieuwe Britt of Jokertje uit te groeien (dat laatste bijna allemaal). Dat wordt wel met man en macht door programma en kandidaten verzwegen. Er worden instructies gegeven en opgevolgd en mensen zitten daar helemaal niet om de redenen die zij heel hypocriet wel opvoeren. Zij willen je laten geloven dat het een groep idealisten is die aan een bijzonder experiment meedoen.quote:Op maandag 6 januari 2014 23:29 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Kort samengevat: het is allemaal nep en geënsceneerd?
getuigen van een enorme naïviteit, maar goed.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:48 schreef UtopiaManie het volgende:
[..]
geloof niet het fabeltje dat het allemaal toneelspel is.
quote:Op maandag 6 januari 2014 23:49 schreef Dokkertje het volgende:
Livestreams hiervan kijken is echt dieptriest. Dan heb je echt geen leven.
quote:Op maandag 6 januari 2014 23:49 schreef Dokkertje het volgende:
Ik kijk ondanks dit alles ook nog even .
Ik kijk af en toe de livestreams, meestal s'avonds. Ik vind persoonlijk dat ik best een leven heb, druk ook nog. Ik snap echt niet waar je het vandaal haalt, maar er zijn ook mensen die zeggen dat je geen leven hebt als je op FOK! zit (jij dus). Vind ik ook bullshit.quote:Op maandag 6 januari 2014 23:49 schreef Dokkertje het volgende:
Livestreams hiervan kijken is echt dieptriest. Dan heb je echt geen leven.
Dit dus!quote:Op dinsdag 7 januari 2014 09:43 schreef Speedball het volgende:
[..]
Ik kijk af en toe de livestreams, meestal s'avonds. Ik vind persoonlijk dat ik best een leven heb, druk ook nog. Ik snap echt niet waar je het vandaal haalt, maar er zijn ook mensen die zeggen dat je geen leven hebt als je op FOK! zit (jij dus). Vind ik ook bullshit.
Waarschijnlijk is jouw idee van een leven hebben gezellig op de bank met een sjipje en aseksueel chronisch chagrijnig wijf rtl boulevard kijken, voor mij niet. Voor ontspanning is het best leuk om met een blow, een glas wijn en wat te vreten voor de pc te zitten de COS te volgen en te kijken wat andere doen om zichzelf voor eeuwig belachelijk te maken op het Internet.
Het enige wat diep triest is zijn mensen die andere verwijten geen leven te hebben omdat deze iets doen wat diegene niet zou doen.
Nee.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 09:50 schreef kanovinnie het volgende:
Doen ze dat niet om de spannende dingen te bewaren voor op TV?
Waarom dan? Om te voorkomen dat mensen doorkrijgen dat het gedeeltelijk/geheel gescript is?quote:
1 voorbeeld was volgens mij dat 1 van de bewoners over een ander programma praatte.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 10:09 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Waarom dan? Om te voorkomen dat mensen doorkrijgen dat het gedeeltelijk/geheel gescript is?
Mogen ze dan geeneens zeggen "Ja, dat zag ik vorige week ook op het NOS journaal?" Of is het meer dat er reclameachtig gesproken wordt? Want dan kan ik het nog enigszins begrijpen.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 10:10 schreef Fylax het volgende:
[..]
1 voorbeeld was volgens mij dat 1 van de bewoners over een ander programma praatte.
Ze mogen er niks over wzeggenquote:Op dinsdag 7 januari 2014 10:11 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Mogen ze dan geeneens zeggen "Ja, dat zag ik vorige week ook op het NOS journaal?" Of is het meer dat er reclameachtig gesproken wordt? Want dan kan ik het nog enigszins begrijpen.
Nope dat is een aanname. Een onjuiste. Ik eet liever een kaasje, mijn wijf is niet a-seksueel en meestal niet chagerijnig en als ik tv kijk is dat eigenlijk nooit naar RTL Boulevard. Om Albert te zien stuntelen laatst een uitzondering op die regel gemaakt trouwens.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 09:43 schreef Speedball het volgende:
[..]
Waarschijnlijk is jouw idee van een leven hebben gezellig op de bank met een sjipje en aseksueel chronisch chagrijnig wijf rtl boulevard kijken, voor mij niet.
Dat is best een leuke bezigheid inderdaad. Die hobby delen wequote:Voor ontspanning is het best leuk om met een blow, een glas wijn en wat te vreten voor de pc te zitten de COS te volgen en te kijken wat andere doen om zichzelf voor eeuwig belachelijk te maken op het Internet.
Iets wat lekker bekt is natuurlijk net per definitie waar. In dit geval is het per definitie niet waar. Alsof die bezigheid het enige zou zijn wat triest is, voor zover het sowieso triest te noemen is. De wereld rolt op leedvermaak. Daar hebben we het her natuurlijk over.quote:Het enige wat diep triest is zijn mensen die andere verwijten geen leven te hebben omdat deze iets doen wat diegene niet zou doen.
Klopt tuurlijk is het een aanname net als jij aanneemt dat iemand die streamt geen leven heeft.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 11:54 schreef Dokkertje het volgende:
Nope dat is een aanname. Een onjuiste. Ik eet liever een kaasje, mijn wijf is niet a-seksueel en meestal niet chagerijnig en als ik tv kijk is dat eigenlijk nooit naar RTL Boulevard. Om Albert te zien stuntelen laatst een uitzondering op die regel gemaakt trouwens.
Livestreams van een voor 80% geënsceneerde show volgen die verkocht wordt als een project met idealisten, maar in werkelijkheid het zoveelste bedrogprogramma met castingbureaufiguren die beroemd willen worden ís triest.
Die weddenschap durf ik met je aan. De term 'nagenoeg geheel' is gangbaar in wiskunde, belastingrecht, etc. bij 90% of meer. Ik weet wel zeker dat 90% of meer van de Nederlanders het triest tot intriest vindt.
Ik ben niet geprikkeld hoor, maak je maar niet ongerust en het is ook niet belangrijk. Kijk even goed een leuke film of beter ga ter ontspanning ff van batsenstein (maar nu even nietquote:Op dinsdag 7 januari 2014 11:54 schreef Dokkertje het volgende:
Het is gezien je geprikkelde reactie erg belangrijk voor je en als je mijn leven onder een loep neemt zitten daar ongetwijfeld vergelijkbare trieste bezigheden tussen, maar deze uitspraak kwam natuurlijk voort uit iets anders hè.
Dit soort opmerkingen in een gesprek/discussie laten mij echt koud.quote:getuigen van een enorme naïviteit, maar goed.
Livestreams hiervan kijken is echt dieptriest. Dan heb je echt geen leven.
Van Thuis...quote:Op dinsdag 7 januari 2014 20:28 schreef BoonDockSaint het volgende:
Waar haalt paul de accus voor zijn gereedschap vandaan ?
Die krengen zijn zo leegquote:Op dinsdag 7 januari 2014 20:28 schreef BoonDockSaint het volgende:
Waar haalt paul de accus voor zijn gereedschap vandaan ?
Net zoals het batterijen van de zenders wisselen is dat gewoon technisch noodzakelijk om een bruikbare opname te kunnen maken.quote:Op zondag 12 januari 2014 15:29 schreef UtopiaManie het volgende:
Net nog: bewoners zaten lekker te eten aan tafel. Wordt er ineens omgeroepen dat ze niet door elkaar heen mochten praten. Ze waren natuurlijk even vergeten het geluid uit te zetten of een streamlock in te schakelen.
Het probleem is denk ik niet dat er invloed wordt uitgeoefend, maar meer dat dat gebeurt terwijl er weet ik veel hoe vaak is gezegd dat dat absoluut niet zou gebeuren.quote:Op zondag 12 januari 2014 23:57 schreef eleusis het volgende:
[..]
Net zoals het batterijen van de zenders wisselen is dat gewoon technisch noodzakelijk om een bruikbare opname te kunnen maken.
Ik snap verder het probleem ook niet echt. Bij alle Big Brothers en vergelijkbare projecten heeft de productie een bepaalde invloed op het proces en knippen ze iets weg als een deelnemer over 'achter de schermen' praat. De hele situatie waarin ze zich bevinden en de regels die gelden zijn bij elke show vanaf het begin al kunstmatig. Als je een idealistisch 'utopia' wil zien kun je beter National Geographic kijken.
Maar laat dan open en bloot zien dat de schroefmachines opgeladen worden, dat er al bepaalde basisvoorzieningen zijn, dat er overleg over bepaalde zaken is etc. denk ik dan.quote:Op zondag 12 januari 2014 23:57 schreef eleusis het volgende:
[..]
Net zoals het batterijen van de zenders wisselen is dat gewoon technisch noodzakelijk om een bruikbare opname te kunnen maken.
Ik snap verder het probleem ook niet echt. Bij alle Big Brothers en vergelijkbare projecten heeft de productie een bepaalde invloed op het proces en knippen ze iets weg als een deelnemer over 'achter de schermen' praat. De hele situatie waarin ze zich bevinden en de regels die gelden zijn bij elke show vanaf het begin al kunstmatig. Als je een idealistisch 'utopia' wil zien kun je beter National Geographic kijken.
Secret Story. Heeft er ook voor gezorgd dat ik toen na héle lange tijd volgen af ben gehaakt. Eerst een ellenlange streamlock (sowieso was er één deelneemster genaamd Joanna destijds die letterlijk dingen zei als "en ik hoop dat de stem dit niet uitzendt" waarna ze wat ging vertellen en meteen een streamlock volgde) en toen zagen we ineens de hysterische deelneemster Monique in een dikmaakpak zitten terwijl ze een speelgoedbaby liep te verzorgen. Whut, the, fuck. Geen uitleg, geen verdere informatie, alles gratis (ook nog!) te zien op internet en TV (Digitaal streamkanaal).quote:Op zondag 5 januari 2014 01:03 schreef Osvaldo2 het volgende:
Het wordt pas echt vervelend als ze expres dingen gaan streamlocken om ze exclusief voor de TV uitzendingen te bewaren... Zo hebben ze bij BB USA vaak urenlange contests en dan is er ook een urenlange streamlock om dat nog geheim te houden...
O ja, dat ook nog... Dat was ik al bijna vergeten...quote:Op maandag 13 januari 2014 02:21 schreef Flow3r het volgende:
Was het niet zo dat bij SST de streamlocks juist kwamen tijdens de live uitzendingen om zoveel mogelijk mensen naar de tv te lokken?
En dat zodra de uitzending afgelopen was we ook weer streams hadden?
Dat gebeurde met BB ook hoor. Een kwade en beschonken Hummie die over de PA kwam met kreten als "Weg daar bij dat raam, er dreigen sancties!" en "Tijn, waarschuwing!", was geen uitzonderingquote:Op zondag 12 januari 2014 15:29 schreef UtopiaManie het volgende:
Net nog: bewoners zaten lekker te eten aan tafel. Wordt er ineens omgeroepen dat ze niet door elkaar heen mochten praten.
En dat behoud je als de gratis dienst is afgelopen of is je abonnement te samen met jou dan ook weg?quote:Op zondag 5 januari 2014 12:24 schreef UtopiaManie het volgende:
Ik zie geen reclame op de livestreams, want ik heb een utopiapaspoort.
Yupquote:Op maandag 13 januari 2014 02:21 schreef Flow3r het volgende:
Was het niet zo dat bij SST de streamlocks juist kwamen tijdens de live uitzendingen om zoveel mogelijk mensen naar de tv te lokken?
En dat zodra de uitzending afgelopen was we ook weer streams hadden?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |