abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_135043368
Geboekt via Hotelweek.nl:
1 overnachting inclusief ontbijt in Hotel Landgoed Duin & Kruidberg op 4-5 januari.
Reservering is gemaakt in november, in december een eigen appartement gekregen en ik en mijn vriendin moeten dit weekend verhuizen en hebben helaas echt geen tijd. Onze traditie is al 4 jaar om naar dit hotel te gaan om het nieuwe jaar in te luiden, helaas zal dat nu niet gaan.
Vrienden en familie hebben allemaal geen tijd om te gaan, dus daarom bied ik het hier aan.

Het hotel ligt midden in een mooi natuurgebied en vlakbij Haarlem/Amsterdam/Bloemendaal, heerlijke uitvalsbasis voor een dagje bos/strand of stad.
http://www.booking.com/hotel/nl/duinkruidberg.nl.html

Ik heb het hotel gebeld, ik hoef enkel een andere naam door te geven en het is geregeld.
Kosten voor mij waren 77.50 euro, laten we het op 50 euro zetten of doe een goed bod. Let wel: dit hotel kost normaal inclusief ontbijt iets van 150 euro.

Ps. Ik geloof dat ik dit mag aanbieden toch?
pi_135044128
2 Personen met ontbijt?
pi_135044216
quote:
5s.gif
Op vrijdag 3 januari 2014 22:08 schreef Piet_Piraat het volgende:
2 Personen met ontbijt?
Jep, wij laten altijd het ontbijt tegen bijbetaling (10 euro meen ik) op de kamer bezorgen, heerlijk, 2 dienbladen vol.

Vergeten te vermelden: in het hotel moet nog toeristenbelasting betaald worden, maar dit is iets van 3 euro totaal ofzo.
pi_135044908
Ok, ik bied 30 Euro.
Het is nogal kort dag.
pi_135047358
Oke, verkocht aan Piet_Piraat.

Topic kan dicht!
  zaterdag 4 januari 2014 @ 00:01:11 #6
336681 Lt.Surge
The Lightning American
pi_135050030
Slottie
I'll show you civilian! I'll shock you into surrender!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')

Het lijkt erop dat je onze advertenties blokkeert

Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.

Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.

Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe

Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop