FOK!forum / Flora & Fauna / Help, staart van forpus eraf :(
helpneededdonderdag 2 januari 2014 @ 18:05
ik weet niet of dit de juiste site is ervoor maar ik probeer het toch.

vandaag was ik dus bezig met het schoonmaken van het huis en de dierenkooi, we hebben 2 plantenpotten op het venster staan waar onze 2 forpussen altijd in spelen/bijten etc. er lag aarde op de venster dus ik dacht ik zuig dat even op. omdat de planten groen zijn en mijn kleine forpussen ook zag ik ze niet. dus ik zoog het op en uit het niets vloog ie voor de stofzuigerslang en ik zag hem pas toen het te laat was. dus heb ik de stofzuiger uitgezet en de zak super snel open geknipt. ik haalde hem er rustig uit en zag toen dat zijn staart eraf was, alle veertjes zijn weg :( terwijl hij een trauma heeft heb ik er ook een. Ik heb hem gekalmeerd. dat duurde niet zolang omdat hij tam is. het bloed denk ik niet maar het is wel rood. De dierenarts is gesloten vandaag dus ik heb geen idee wat ik nu moet doen. en wanneer groeit de staart volledig terug?

p.s hij eet wel en is rustig nu.

A.u.b geen flauwe grapjes dat kan ik echt niet handelen nu.

mvg,

Helpneeded
Surveillance-Fietsdonderdag 2 januari 2014 @ 18:06
Er is altijd wel een dierenarts bereikbaar.
JeMoederdonderdag 2 januari 2014 @ 18:12
Kijk wie er nooddienst heeft, bel op en ga er naartoe.
deadprezdonderdag 2 januari 2014 @ 18:12
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2014 18:06 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Er is altijd wel een dierenarts bereikbaar.
Dit inderdaad. Ik zou er toch echt zo snel mogelijk mee naar een dierenarts gaan.
helpneededdonderdag 2 januari 2014 @ 18:21
bedankt voor de snelle reacties, weten jullie ook hoeveel dagen/maanden het zal duren voor dat zijn staart helemaal weer aangegroeid is?
Cat-astrophedonderdag 2 januari 2014 @ 18:24
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2014 18:21 schreef helpneeded het volgende:
bedankt voor de snelle reacties, weten jullie ook hoeveel dagen/maanden het zal duren voor dat zijn staart helemaal weer aangegroeid is?
Wat zei de DA toen je naar het spoednummer belde?
helpneededdonderdag 2 januari 2014 @ 18:26
kijken naar zijn achterwerk
quirinadonderdag 2 januari 2014 @ 19:25
Is de vogel al naar de dierenarts geweest?
troveydonderdag 2 januari 2014 @ 19:48
Nieuwe veren krijgt hij weer als hij weer aan de ruien is dus dat kan even duren. ;) Verder alles goed met het beestje? :{
quirinadonderdag 2 januari 2014 @ 20:21
Ik maak me eerder zorgen om z'n poeperd. Die veren groeien wel weer aan.
blue-eyevrijdag 3 januari 2014 @ 13:15
hoe gaat het nu?
quirinavrijdag 3 januari 2014 @ 21:39
Ja daar ben ik ook heel benieuwd naar.
troveywoensdag 8 januari 2014 @ 02:53
En TS?
quirinawoensdag 8 januari 2014 @ 22:55
Leeft de vogel nog?
helpneededzaterdag 11 januari 2014 @ 17:12
Het spijt me allemaal, het gaat erg goed met hem, ja ben naar de DA geweest. een recente foto van hem Album=QWQNAQEX
helpneededzaterdag 11 januari 2014 @ 17:13
Ja hij leeft nog
valentijn101zaterdag 11 januari 2014 @ 21:10
Fijn om te horen.