Jupquote:Op donderdag 9 januari 2014 22:55 schreef SuperFokker het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Aan de rechterkant
Alle tests gaan op tijd.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 02:26 schreef Xummon het volgende:
De laatste test ging buiten de vragen ook op tijd. Aangezien de mol toch altijd door is kan die rustig tijd verspelen.
Owen, Freek en Aaf waren snel bij de laptop en hebben dus weinig tijd verspeelt.
De andere hebben iets langer over de markt gezworven, een van hun komt eerder in aanmerking voor "de mol" dan aaf en freek in mijn ogen.
Jan-Willem was degene die op dat dak de boel frustreerde. Toen Daphne richting emmer rende, liep hij de verkeerde kant op. Als Daphne de Mol zou zijn, zou ze niet die emmer vinden en vervolgens haar veel langere medekandidaat laten hannesen met dat touw. De Mol neemt de regie in handen op dat cruciale moment: geen emmer = geen geld.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 10:14 schreef Trebo het volgende:
Daphne is de Mol.
Dat ze de eerste uitzending gelijk een rood scherm kreeg is natuurlijk een dikke strooi in de ogen geweest. Gisteren acteerde ze duidelijk 'blij' bij het groene scherm. Bij de opdracht op het dak deed ze echt alles op haar elfendertigst.
quote:Op vrijdag 10 januari 2014 09:41 schreef Da_Sandman het volgende:
815?
Komen 4 8 15 16 23 42 ook nog ergens in voor?
En in de bus gokte ze toevallig goed, wat de opdracht in het theater zou zijn.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 10:14 schreef Trebo het volgende:
Daphne is de Mol.
Dat ze de eerste uitzending gelijk een rood scherm kreeg is natuurlijk een dikke strooi in de ogen geweest. Gisteren acteerde ze duidelijk 'blij' bij het groene scherm. Bij de opdracht op het dak deed ze echt alles op haar elfendertigst.
Kijk vooral even naar zn lekkere zweetokselquote:Op vrijdag 10 januari 2014 13:04 schreef Partypoeper het volgende:
[ afbeelding ]
Kijk naar de hand van Jan-Willem...
[ afbeelding ]
?
Dat is geen zweetquote:Op vrijdag 10 januari 2014 14:35 schreef the_ring het volgende:
[..]
Kijk vooral even naar zn lekkere zweetoksel
Ook typische radio DJ grapjes, dus het zegt niet veel verder.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 15:26 schreef dfnk het volgende:
Jan willem is ook mijn mol, hij was gister ook wel 'vindingrijk' met zijn grapjes over het touw.
'ik kan er geen touw aan vast knopen', 'ontknoping van dit verhaal'. Typische mollengrapjes over de opdracht.
Even teruglezenquote:Op vrijdag 10 januari 2014 15:19 schreef JaleesaJoia het volgende:
Volgens mij hangt er aan het begin een spandoek op die boot met containers waar MOL op staat. Kan iemand dat lezen?
quote:Op donderdag 9 januari 2014 21:58 schreef Martialis het volgende:
In het begin (3:49) zag ik ook een boot met MOL voorbij varen, maar na wat google blijkt het niks te zijn, er is echt een container vervoerder die MOL heet. Weer wat geleerd.
Ook in WIDM bestaat toevalquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |