FOK!forum / Klussen, Wonen en Huishouden / inbouw-combimagnetron met linksscharnierende deur gezocht
bridgefanwoensdag 1 januari 2014 @ 12:35
Ik heb een inbouw-combimagnetron van Zanussi maar die is kapot. Reparatie is veel te duur, want de hele printplaat moet worden vervangen. Nu wil ik een nieuwe kopen maar het probleem is dat ik alleen maar ovens vind die een klep hebben (waarbij het scharnier onderaan zit), maar daarvoor staat mijn oven te hoog. Heeft iemand een suggesties voor een inbouw-combimagnetron met een hoogte van 45 cm en een breedte van 59 cm met een linksscharnierende deur?
Sannr_woensdag 1 januari 2014 @ 12:54
Deze is net iets anders qua afmetingen, maar is wel passend te maken denk ik: http://www.etna.nl/produc(...)magnetrons/a2132lrvs
bridgefandonderdag 2 januari 2014 @ 20:59
quote:
0s.gif Op woensdag 1 januari 2014 12:54 schreef Sannr_ het volgende:
Deze is net iets anders qua afmetingen, maar is wel passend te maken denk ik: http://www.etna.nl/produc(...)magnetrons/a2132lrvs
Hartelijk dank voor je reactie ik ben daardoor wel verder geholpen. Ik heb inmiddels gezien dat Etna deze combi-magnetron ook in een iets hogere uitvoering heeft.