De zanger is nu Mr. Baby Spice. En ik weet niet of ik het mag zeggen, maar volgens mij worden donkere mannen niet zo aftakelend ouder.quote:Op maandag 30 december 2013 19:52 schreef Uccie het volgende:
[..]zouden die nog een beetje googlebaar zijn....
Mijne denk ik ook...al gaat er niet veel af....en blond is het nietquote:Op maandag 30 december 2013 19:53 schreef essnhills het volgende:
[..]
Mijn haar is nog een paar daagjes lang![]()
van mij welquote:Op maandag 30 december 2013 19:54 schreef Cee het volgende:
[..]
De zanger is nu Mr. Baby Spice. En ik weet niet of ik het mag zeggen, maar volgens mij worden donkere mannen niet zo aftakelend ouder.
quote:Op maandag 30 december 2013 19:53 schreef FritsFlits het volgende:
[..]
Ga je kort pittig kapsel nemen?
quote:Op maandag 30 december 2013 19:53 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Je bent de 35 gepasseerd en gaat voor kort en pittig?
Het is nu ruim een halve meter lang, en ik heb besloten dat ik iets meer dan de helft ga doneren aan Stichting Haarwensenquote:Op maandag 30 december 2013 19:54 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
daarna een fris kort koppie ?
Goed doel!quote:Op maandag 30 december 2013 19:55 schreef essnhills het volgende:
[..]
[..]
[..]
Het is nu ruim een halve meter lang, en ik heb besloten dat ik iets meer dan de helft ga doneren aan Stichting Haarwensen
Elke handbeweging, een gedicht, elke buiging als een roos die sluitquote:Op maandag 30 december 2013 19:55 schreef ArnieAlberts het volgende:
Zelfs je naam is mooi?![]()
![]()
![]()
Goed dan, mooiste slotplaat.
quote:Op maandag 30 december 2013 19:55 schreef D. het volgende:
Dit is nog wel te pruimen, want Henk is tof
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |