abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_6117105
Nou heb ik er toch eindelijk aan moeten geloven.. aangezien ik op m'n nieuwe studie (AI) veel meer te maken ga krijgen met *NIX heb ik besloten om vanavond Mandrake 9.0 naast Windows XP op m'n PC te zetten.

Is allemaal gelukt (Superinstallatie!) en nu wordt het gewoon knoeien voor me om er thuis in te geraken. Nu is het alleen zo dat meerdere mensen hier die computer gebruiken, en allemaal WinXP gebruiken. Nou komt Mandrake standaard met een mooi bootschermpje waarmee je keurig je OS kan selecteren, maar dat vinden ze "irritant" omdat die standaard op Linux afgesteld staat. Ik heb al wat gezocht maar aangezien ik nog een behoorlijke n00b op dit gebied ben kan ik niet vinden waar ik precies die instellingen kan vinden waarmee ik XP als standaard OS instel (ik neem maar gewoon aan dat dat kan, dat schijnt immers de kracht van Linux te zijn ) Dusss... kan iemand mij vertellen hoe ik dat regel?

  zaterdag 5 oktober 2002 @ 01:48:55 #2
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_6117136
Ik heb geen idee hoe het precies in Mandrake zit, maar binnen RedHat 7.3/KDE heb je daarvoor gewoon een mooi tooltje in je control panel onder "boot" of iets dergelijks. Kweet iig dat ik het zelfs kon aanpassen, en als er 1 linux-n00b rondloopt ben ik het wel
pi_6117313
in XP
eigenschappen van "Deze Computer"
Advanced-->startup and recovery-->default OS
-
pi_6117340
quote:
Op zaterdag 5 oktober 2002 02:03 schreef Adrian het volgende:
in XP
eigenschappen van "Deze Computer"
Advanced-->startup and recovery-->default OS
? Nee joh


Bij Mandrake Control Center kan je je Lilo opnieuw configgen.Dan moet je windows(Of hoe je het heb genoemd) als standaard aanvinden.

α & Ω
Yaaaaaamaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaa
pi_6117515
quote:
Op zaterdag 5 oktober 2002 02:06 schreef Ker_Plunk het volgende:

[..]

? Nee joh


Bij Mandrake Control Center kan je je Lilo opnieuw configgen.Dan moet je windows(Of hoe je het heb genoemd) als standaard aanvinden.


Mandrake 9 heeft geen Lilo meer toch? Ach, zal wel hetzelfde werken...
pi_6117596
quote:
Op zaterdag 5 oktober 2002 02:30 schreef Neejoh het volgende:

[..]

Mandrake 9 heeft geen Lilo meer toch? Ach, zal wel hetzelfde werken...


Jawel en nog een mooie ook.
α & Ω
Yaaaaaamaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaa
pi_6122569
't kon inderdaad in dat control center, maar als ik dat probeerde op te starten gaf ie een melding dat ie ging laden en deed ie verder niks. toen ik t via de shell deed zag ik dat t door een of andere script error kwam. Ik had bij de installatie een klein foutje gezien, maar ik dacht dat dat een taalpakket was ofzo.. anyway, ik heb de hele boel effe geformat en opnieuw geinstallerd (kost toch maar een kwartiertje ) en nu werkt t, bedankt dus:)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')