Cc neemt het niet te zwaar op, Cc baalt ervan dat de COS weer helemaal van het pad af loopt. En dat ze daarbij de hulp van de moderatie inroept, en dat Lies er vervolgens iets mee doet, dat is alleen maar prettig. Gewoon, omdat sommigen het niet uit zichzelf schijnen te begrijpen.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:21 schreef waxmask het volgende:
Dat met die series was beetje te, en deed er zelf aan mee. Maar niemand bedoelde het kwaad naar CC, meer als gein, ze neemt het mijn inziens te zwaar op.
En door die post gaat het dus weer over iets anders, in sommige dingen dien je je te berusten dan gaat het vanzelf voorbij. Ik begin een beetje het gevoel te krijgen dat de irritaties hoger op lopen dan in het begin, en dat sommige denken meer over een ander te zeggen hebben dan anderen omdat ze mods persoonlijk kennen en/of langer op FOK actief zien. Mijn mening is dat het in de COS nu minder leuk is niet door het OT gaan, maar door het gezeik. Maar da's mijn mening.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:24 schreef Disana het volgende:
[..]
Cc neemt het niet te zwaar op, Cc baalt ervan dat de COS weer helemaal van het pad af loopt. En dat ze daarbij de hulp van de moderatie inroept, en dat Lies er vervolgens iets mee doet, dat is alleen maar prettig. Gewoon, omdat sommigen het niet uit zichzelf schijnen te begrijpen.
Kom, dat valt reuze meequote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:27 schreef waxmask het volgende:
[..]
En door die post gaat het dus weer over iets anders, in sommige dingen dien je je te berusten dan gaat het vanzelf voorbij. Ik begin een beetje het gevoel te krijgen dat de irritaties hoger op lopen dan in het begin, en dat sommige denken meer over een ander te zeggen hebben dan anderen omdat ze mods persoonlijk kennen en/of langer op FOK actief zien. Mijn menig is dat het in de COS nu minder leuk is niet door het OT gaan, maar door het gezeik. Maar da's mijn mening.
Is altijd al geweest in de COS. ALTIJD! Gaat het te ver , vraag het dan vriendelijk en iedereen switched, nu werkt het tegensdraads merk je wel. En je hoeft niet te berusten, maar dan ga je je dagelijk lopen irriteren aan iets wat ALTIJD blijft terug komen. En het melden noem ik weer wat heel anders, maar ik ga hier geen Godwin's maken...quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:28 schreef Copycat het volgende:
Berusten in constant off topic gewauwel omdat niemand het lijkt te snappen?
Is ook.
Nou, vanmiddag/ vanmorgen was Gert aanwezig en heeft toen ook even gewezen op het overschot aan off topic. Dat leverde voor een tijdje een prettige Cos op.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:27 schreef waxmask het volgende:
[..]
En door die post gaat het dus weer over iets anders, in sommige dingen dien je je te berusten dan gaat het vanzelf voorbij. Ik begin een beetje het gevoel te krijgen dat de irritaties hoger op lopen dan in het begin, en dat sommige denken meer over een ander te zeggen hebben dan anderen omdat ze mods persoonlijk kennen en/of langer op FOK actief zien. Mijn mening is dat het in de COS nu minder leuk is niet door het OT gaan, maar door het gezeik. Maar da's mijn mening.
Daar had ik voor kunnen kiezen maar ik ga er vanuit dat op deze manier het sneller en effectiever de mensen raakt die zich aangesproken moeten voelen.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:24 schreef Tayu het volgende:
[..]
Deze post van jou had eigenlijk ook in FB geplaatst moeten zijn.
Dat is gewoon niet waar. Ik heb het regelmatig vriendelijk gevraagd, en krijg alleen maar een grote waffel.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:30 schreef waxmask het volgende:
[..]
Is altijd al geweest in de COS. ALTIJD! Gaat het te ver , vraag het dan vriendelijk en iedereen switched, nu werkt het tegensdraads merk je wel. En je hoeft niet te berusten, maar dan ga je je dagelijk lopen irriteren aan iets wat ALTIJD blijft terug komen. En het melden noem ik weer wat heel anders, maar ik ga hier geen Godwin's maken...
Nee. Zoals het nu is, is het niet altijd geweest.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:30 schreef waxmask het volgende:
Is altijd al geweest in de COS. ALTIJD! Gaat het te ver , vraag het dan vriendelijk en iedereen switched, nu werkt het tegensdraads merk je wel. En je hoeft niet te berusten, maar dan ga je je dagelijk lopen irriteren aan iets wat ALTIJD blijft terug komen. En het melden noem ik weer wat heel anders, maar ik ga hier geen Godwin's maken...
Lieve Mootie, vriendelijk vragen ligt niet in je aard. Ik prik daar wel doorheen, maar je komt allerminst vriendelijk over, al ben ik ervan overtuigd dat je een topmeid bent.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:31 schreef mootie het volgende:
[..]
Dat is gewoon niet waar. Ik heb het regelmatig vriendelijk gevraagd, en krijg alleen maar een grote waffel.
Och... aangesproken. Ik ben ook even off topic gegaan daar. Daar was een reden voor, de streams zelf gingen namelijk off topicquote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:31 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Daar had ik voor kunnen kiezen maar ik ga er vanuit dat op deze manier het sneller en effectiever de mensen raakt die zich aangesproken moeten voelen.
Ik bedoelde dan ook niet jou persoonlijk.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:33 schreef Tayu het volgende:
[..]
Och... aangesproken. Ik ben ook even off topic gegaan daar. Daar was een reden voor, de streams zelf gingen namelijk off topic
quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:33 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ik bedoelde dan ook niet jou persoonlijk.
En de streams gingen offtopic?
Ja, er gebeurde niks ...quote:
quote:
Dat ik niet altijd zin heb om overal smileys achter te plakken wil niet zeggen dat ik dingen niet vriendelijk vraag.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:33 schreef waxmask het volgende:
[..]
Lieve Mootie, vriendelijk vragen ligt niet in je aard. Ik prik daar wel doorheen, maar je komt allerminst vriendelijk over, al ben ik ervan overtuigd dat je een topmeid bent.
Kan ook de UI zijn die de stemming al zet...quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:36 schreef mootie het volgende:
[..]
Dat ik niet altijd zin heb om overal smileys achter te plakken wil niet zeggen dat ik dingen niet vriendelijk vraag.
Zouden jullie zo vriendelijk willen zijn om iets meer on topic te blijven?
Zouden jullie zo vriendelijk willen zijn om iets meer on topic te blijven?![]()
![]()
Staat SV goed zo?quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:37 schreef Toverheks het volgende:
Vind het jammer al dat gezeik om de COS als je je ergert blijf er dan weg is mijn mening, maar het gaat er al dagen over en denk dat er meer mensen lezen hier in FB en in de SC die denken oh gaan we zo beginnen aju met mijn paraplu ik zoek wel een andere site op waar ik wel lekker kan kleppen over de streams en gein kan maken tussen door.
Helaas kunnen we niet meer naar NoLife...quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:37 schreef Toverheks het volgende:
Vind het jammer al dat gezeik om de COS als je je ergert blijf er dan weg is mijn mening, maar het gaat er al dagen over en denk dat er meer mensen lezen hier in FB en in de SC die denken oh gaan we zo beginnen aju met mijn paraplu ik zoek wel een andere site op waar ik wel lekker kan kleppen over de streams en gein kan maken tussen door.
Staat prima, alleen kan ik niet een recente cap zonder Hakim er neer zetten, probeerde die uit de COS te plakken maar kreeg alleen Boer Klaver op de fotoquote:
quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:40 schreef waxmask het volgende:
[..]
Helaas kunnen we niet meer naar NoLife...Er is dus geen alternatief. En de meningen zijn verdeeld. Ik vind dat de mods een gulden middenweg moeten vinden, maar nu kiest men de kant van de Oldbies. Hoelang duurde dat nou met die series? 5 a 10 minuten en we gingen weer door.
Oh sorry dat bedoelde je, ik begreep je verkeerd en heb de exit uit de COS OP gepakt maar je wilt ook de bewoners natuurlijk. Ga ik nog even doen voor je.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:40 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Staat prima, alleen kan ik niet een recente cap zonder Hakim er neer zetten, probeerde die uit de COS te plakken maar kreeg alleen Boer Klaver op de foto
Series heb ik gemist blijkbaar, maar het gaat gewoon nergens meer over, er is een groep tegen en voor standers, vind het ook jammer we zijn pas morgen bij maand 3 we moeten nog heel veel maanden het met elkaar doen, en oldbies daar hoor ik ook een klein beetje bij hoorquote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:40 schreef waxmask het volgende:
[..]
Helaas kunnen we niet meer naar NoLife...Er is dus geen alternatief. En de meningen zijn verdeeld. Ik vind dat de mods een gulden middenweg moeten vinden, maar nu kiest men de kant van de Oldbies. Hoelang duurde dat nou met die series? 5 a 10 minuten en we gingen weer door.
Nee zo moeten we niet doen en zo gaan we ook niet doen. Maar het is absoluut onnodig om iemand die een punt heeft op zo'n toontje weg te bonjouren.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:41 schreef waxmask het volgende:
PB gaat OFFTOPIC! Delete die post! (moeten we het ECHT zo gaan doen ja?)
Je bent een schat vast bedankt ( Dotje is er niet anders had ze wel een gil gegeven naar me DOTJEquote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:42 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Oh sorry dat bedoelde je, ik begreep je verkeerd en heb de exit uit de COS OP gepakt maar je wilt ook de bewoners natuurlijk. Ga ik nog even doen voor je.
Ik know, maar het zijn geen nieuwelingen die over OT zeuren, meer de SC kliek die al jaren met elkaar RLSen volgt.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:42 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Series heb ik gemist blijkbaar, maar het gaat gewoon nergens meer over, er is een groep tegen en voor standers, vind het ook jammer we zijn pas morgen bij maand 3 we moeten nog heel veel maanden het met elkaar doen, en oldbies daar hoor ik ook een klein beetje bij hoor
Jammer dat je users indeelt in newbies en oldbies. Dan denk je inderdaad al gauw dat er partij wordt getrokken. Maar in werkelijkheid zoeken de mods gewoon een middenweg die voor iedereen goed werkt.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:40 schreef waxmask het volgende:
Helaas kunnen we niet meer naar NoLife...Er is dus geen alternatief. En de meningen zijn verdeeld. Ik vind dat de mods een gulden middenweg moeten vinden, maar nu kiest men de kant van de Oldbies. Hoelang duurde dat nou met die series? 5 a 10 minuten en we gingen weer door.
Ik weet perfect wie ik wel of niet serieus neem.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:43 schreef liesje1979 het volgende:
Nee zo moeten we niet doen en zo gaan we ook niet doen. Maar het is absoluut onnodig om iemand die een punt heeft op zo'n toontje weg te bonjouren.
Dat toontje was nog door mij en nog door iemand anders zo bedoeld hoor. Meer in de trend van hoe dingen dan in Utopia gezegd worden. Daarin hebben jullie misschien wat te lange tenen gekregen.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:43 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Nee zo moeten we niet doen en zo gaan we ook niet doen. Maar het is absoluut onnodig om iemand die een punt heeft op zo'n toontje weg te bonjouren.
Dat heeft toch niks met klieken te maken. Wel knap dat je het meteen heerlijk negatief wij tegen hullie maakt.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:43 schreef waxmask het volgende:
[..]
Ik know, maar het zijn geen nieuwelingen die over OT zeuren, meer de SC kliek die al jaren met elkaar RLSen volgt.
Hahaha je hebt gelijk in deze , maar om nou meteen te gaan kitsen...quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:45 schreef Copycat het volgende:
En ik kots op de trend om trant trend te noemen.
Jij reageert ook alleen maar op posts waarop je je 'humor' los kunt laten, hè. Jammer dat je niet serieus bent terwijl anderen het wel zijn.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:47 schreef waxmask het volgende:
[..]
Hahaha je hebt gelijk in deze , maar om nou meteen te gaan kitsen...Je trekt je teveel dingen aan hoor CC, doe eens wat rustiger en laat het van je afglijden, neem anders een stuk of 7 pammetjes (niet kwaad bedoeld maar in de TRANT van hoe dingen in Utopia gaan)
Nou dan zal ik het geen kliekjes, newbies/oldbies meer noemen. Maar het zijn bij iedere RLS dezelfde personen die lopen te zeiken!quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:46 schreef mootie het volgende:
[..]
Dat heeft toch niks met klieken te maken. Wel knap dat je het meteen heerlijk negatief wij tegen hullie maakt.
Mensen die hier al eerder rls-en keken, en nieuwe users. Dan is het toch niet zo vreemd dat de nieuwe users niet precies weten hoe het werkt en dat de oude users graag door willen op de, uitstekend werkende, bekende manier?
Ik probeer het luchtig te houden, je kan toch wel onderscheiden wat ik wel en wat ik niet meen?quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:49 schreef Disana het volgende:
[..]
Jij reageert ook alleen maar op posts waarop je je 'humor' los kunt laten, hè. Jammer dat je niet serieus bent terwijl anderen het wel zijn.
Ik zie weinig onderscheid. Je roept volgens mij maar wat om het roepen, discussie is er niet.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:50 schreef waxmask het volgende:
[..]
Ik probeer het luchtig te houden, je kan toch wel onderscheiden wat ik wel en wat ik niet meen?
Die is er ook niet echt, iedereen zit vast in zijn visie.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:51 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik zie weinig onderscheid. Je roept volgens mij maar wat om het roepen, discussie is er niet.
Die is er wel, maar die sla je over omdat het niet grappig is.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:53 schreef waxmask het volgende:
[..]
Die is er ook niet echt, iedereen zit vast in zijn visie.
Precies.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:53 schreef waxmask het volgende:
[..]
Die is er ook niet echt, iedereen zit vast in zijn visie.
het is dan ook niet oud tegen nieuw, alleen trekt oud misschien eerder zn bek open, wie weet hoeveel potentiele users je misloopt omdat ze het te veel gewauwel vinden. Mwoah, onzin, maar dat is dat gezeur over partij kiezen ook. De cos mag best leesbaar zijn en als het op de streams gaat over oude series dan hoef ik niet te weten van alle users wat hun oude favo's or what ever zijn. En Ok, na 5 a 10 minuten gaat het weer verder maar dat zijn toch tig posts en dat zo ongeveer elk half uur.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 21:42 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Series heb ik gemist blijkbaar, maar het gaat gewoon nergens meer over, er is een groep tegen en voor standers, vind het ook jammer we zijn pas morgen bij maand 3 we moeten nog heel veel maanden het met elkaar doen, en oldbies daar hoor ik ook een klein beetje bij hoor
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |