Saai wijf.quote:Op maandag 16 december 2013 15:14 schreef kapiteintje het volgende:
Maar ik zeg voor nu even nee Sjaak. Dat paper moet hoe dan ook af.
Klinkt wel prachtig.quote:Op maandag 16 december 2013 15:14 schreef Dven het volgende:
[..]
Niet echt gewoond. Een winter gewerkt als gids bij survival, sledehondtochten, sneeuwscootertochten, jagen etc.
Dat bedoel ik dus met eigenwijs. Kan je niks vertellen die beestenquote:Op maandag 16 december 2013 15:14 schreef Dven het volgende:
[..]
Zou je zeggen he. Maar dat maakte je hen niet wijs.
Was het ook. Koud ook. Maar ik ga graag naar Zweden. Ben er ieder jaar wel een paar keer. Alleen de afstand hèquote:
Rottweilers zijn echt intelligent. Die doen niet enkel alles om het baasje te pleasen maar die leggen ook overal verbanden tussen, en zien eigenlijk alles wel van te voren aankomen.quote:Op maandag 16 december 2013 15:17 schreef Dven het volgende:
Intelligentie bij honden wordt vaak gemeten over hoe snel ze een commando leren en hoe goed ze deze uitoefenen.
Dan krijg je inderdaad van die werkgrage luistergeile honden als de Duitse Herder en Border Collie bovenaan. Die doen alles om het baasje maar te pleasen.
Daarvoor moet je inderdaad niet bij husky's zijn. Die ziet de noodzaak van het geven van pootjes of het uitvoeren van een koprol niet. Geef ze groot gelijk overigens.
Ouders zijn er elke vakantie wel te vinden en ga regelmatig mee. Ik heb al zo'n 1000x overwogen een taalcursus te beginnenquote:Op maandag 16 december 2013 15:17 schreef Dven het volgende:
[..]
Was het ook. Koud ook. Maar ik ga graag naar Zweden. Ben er ieder jaar wel een paar keer. Alleen de afstand hè
Een goede vriend van me heeft daar een hotel, ongeveer 30 kilometer ten noorden van Stockholm. Schitterende omgeving.quote:Op maandag 16 december 2013 15:18 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Rottweilers zijn echt intelligent. Die doen niet enkel alles om het baasje te pleasen maar die leggen ook overal verbanden tussen, en zien eigenlijk alles wel van te voren aankomen.
Ik wil weer een Rottweiler
[..]
Ouders zijn er elke vakantie wel te vinden en ga regelmatig mee. Ik heb al zo'n 1000x overwogen een taalcursus te beginnen
Dit is waarschijnlijk de beste, kan je nagaanquote:Op maandag 16 december 2013 15:20 schreef Karina het volgende:
Als ik een foto op Grinder zou zetten zou ik niet DIE hebben gekozen.
Hoezo? Kwalbert gaat er anders best sportief mee om nu hij zelf aan de beurt is.quote:Op maandag 16 december 2013 15:20 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
In het geval van Albert Verlinde vind ik dit helemaal niet erg. Alles op straat.
Inderdaad jaquote:Op maandag 16 december 2013 15:21 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dit is waarschijnlijk de beste, kan je nagaan
Is een Ajax-trainingsbroek maat S daaromquote:Op maandag 16 december 2013 15:22 schreef Karina het volgende:
[..]
Inderdaad jaEn hij had er nog een mee 'gevangen' ook.
Giel is ook walgelijk ja.quote:Op maandag 16 december 2013 15:22 schreef Elan het volgende:
[..]
Hoezo? Kwalbert gaat er anders best sportief mee om nu hij zelf aan de beurt is.
Als iemand dit bij Giel zou flikken zou de wereld te klein zijn. Net als toen er foto's werden gepubliceerd van zijn minderjarige vriendinnetje en hij dreigde met rechtszaken en dan zelf dit wel flikken.
Niet erg sportief.
Lijkt me niet dat hij maat S heeft hoorquote:Op maandag 16 december 2013 15:23 schreef Elan het volgende:
[..]
Is een Ajax-trainingsbroek maat S daarom
Dat was je moeders schuld.quote:Op maandag 16 december 2013 15:15 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Misschien moet je eens wat minder in je nest liggen, schele aap.
Ik vind het een matig grapje, maar het is toch weer eens tijd voor:quote:
Heeft hij nog mensen nodig om te werken?quote:Op maandag 16 december 2013 15:20 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Een goede vriend van me heeft daar een hotel, ongeveer 30 kilometer ten noorden van Stockholm. Schitterende omgeving.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |