geldverslindend, valt best mee. Rijdt 1:10quote:Op maandag 16 december 2013 10:51 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
"ER en zijn geldverslindende auto"
Dat is niet zo heel erg zuinig meer tegenwoordigquote:Op maandag 16 december 2013 10:52 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
geldverslindend, valt best mee. Rijdt 1:10
Ja, totdat je aan een grote beurt toe bent en je al je bespaarde centen in één keer over mag maken aan de garagequote:Op maandag 16 december 2013 10:52 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
geldverslindend, valt best mee. Rijdt 1:10
Ach, ik heb tenminste een autoquote:Op maandag 16 december 2013 10:52 schreef Aapsoldaat het volgende:
[..]
Dat is niet zo heel erg zuinig meer tegenwoordig
Ik geef toe, als ik het zelf kon doen deed ik het wel zelf. Maar ik kan het niet. Helaas.quote:Op maandag 16 december 2013 10:52 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Ja, totdat je aan een grote beurt toe bent en je al je bespaarde centen in één keer over mag maken aan de garage
Had je maar twee rechter handen moeten kopenquote:Op maandag 16 december 2013 10:55 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Ik geef toe, als ik het zelf kon doen deed ik het wel zelf. Maar ik kan het niet. Helaas.
quote:Op maandag 16 december 2013 10:56 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Had je maar twee rechter handen moeten kopen
Dat is zekers zo, beter dan niks. Alleen zo zuur hoe duur het allemaal tegenwoordig is, een auto'tje voor me eigen zit er helaas nog niet in.quote:Op maandag 16 december 2013 10:54 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Ach, ik heb tenminste een auto
tweedehandsje geen idee>quote:Op maandag 16 december 2013 10:58 schreef Aapsoldaat het volgende:
[..]
Dat is zekers zo, beter dan niks. Alleen zo zuur hoe duur het allemaal tegenwoordig is, een auto'tje voor me eigen zit er helaas nog niet in.
Wel naar gekeken, maar dan kost het me relatief gezien maandelijks toch nog wel een beste hap waardoor ik niet heel veel over hou voor mn eigen en mn spaarrekening, dus dan maar met het onrendabele vervoer.quote:
Tja, kosten baten analyse danquote:Op maandag 16 december 2013 11:11 schreef Aapsoldaat het volgende:
[..]
Wel naar gekeken, maar dan kost het me relatief gezien maandelijks toch nog wel een beste hap waardoor ik niet heel veel over hou voor mn eigen en mn spaarrekening, dus dan maar met het onrendabele vervoer.
Al uitgevoerd, soort van. Oerdegelijk Hollands goedkoop met het gratis ov, en als ik zin heb in de zomer als scooter tuig rond rijdenquote:Op maandag 16 december 2013 11:12 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Tja, kosten baten analyse dan
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vulneratus nec Victus The Spirit Will Never Leave Us.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |